Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Km Gösterge Montajı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ben ATV sahibiyim ve ATV de km göstergesi yok.Normalde atvlerde km göstergesi olursa genelde aks milinden sensör ölçüyor fakat bunun yanlışlık payı çok.çünkü patinaj atarsa lastik, değeri yanlış okuyor.Ben şöyle birşey düşündüm.Bisiklet dijital km göstergeleri var. Ben bunu ön janta bağlasam bi şekilde.göstergeden lastik çevre ayarı var sanırsam. bisiklet lastik çevresiyle atv ninki farklı. Ben atv nin lastik çevresini nasıl hesaplayabilirim ? Ve bu ayarları yapsam göstergede değeri doğru okumam mümkün mü ? Gerçi zaten çevre ayarını yaptıktan sonra gps ile doğruluğunu ölçücem. Yardımcı olursanız sevinirim
    200 NS --> TNT 250 --> Xtreme Max Enduro --> MT 03 660 --> 2015 XJ6 --> Custom Yamelli XSR 07

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Hiç uğraşmanıza gerek yok. Cep telefonunuzu bağladığınız bir aparat varsa yeterli olacaktır.

Telefonunuza PlayStore' da DigiHUD programını yükleyin, GPS i açın, keyfinize bakın

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç uğraşmanıza gerek yok. Cep telefonunuzu bağladığınız bir aparat varsa yeterli olacaktır.

Telefonunuza PlayStore' da DigiHUD programını yükleyin, GPS i açın, keyfinize bakın
    Şuanda öyle yapıyorum ama her seferinde onla uğraşmak istemiyorum.Bağlıcak bi aparatım yok + olarak her seferinde sürmeden önce onu açmak bitince kapatmak çok zor iş.Benim amacım gittiğim mesafeyi öğrenmek benzinin kaç km götürdüğünü öğrenmek vb.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Açtığım konular içinde var. Bi tane universal gösterge alıyorsun mıknatıslı olandan. Mıknatısı janta yapıştırıyorsun. Okuyucuyuda tam karşısına sabitliyorsun. Kablolardan bağlantıyı yapıyorsun devir saati vs bile bağlanır. Sonra göstergeli atv oluyor.

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açtığım konular içinde var. Bi tane universal gösterge alıyorsun mıknatıslı olandan. Mıknatısı janta yapıştırıyorsun. Okuyucuyuda tam karşısına sabitliyorsun. Kablolardan bağlantıyı yapıyorsun devir saati vs bile bağlanır. Sonra göstergeli atv oluyor.
    Devir saati ve vites göstergesi bağladım.tek km göstergesi yok şuan.universal göstergelerde pahalı. Bisiklet göstergesi 50₺ . Mıknatıs ve sensör var Universal daki gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

Birde devir göstergesi devir teliyle okuyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)