Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Benzine ZAM! (14 Mayıs Pazartesi Geceyarısı)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    VFR 800
    Mazlum ruhlu ülkenin, yediği tasa pisleyen çocuklarıyız Tüm bunların yanısıra bu kadar zamma yeni araçlar alınıyor, yollar trafik, kilit... Ülkede çok eski araba ve motosiklet de görmüyorum. Avrupa ülkelerinde daha ziyade yaşlı araçlara rastlıyorum. "Türk için at önemlidir" söylemi bile açıklayamıyor artık bu durumu Zihniyetin değişimi için daha kaç jenerasyon feda olacak kimbilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kısım medyada memleket rekor üstüne rekor kırıyor, yatırımcılar milyarlarca dolarlık yatırımlar yapmak için hazırlanıyor, benzine zam gelmemiş, avrupa bizi kıskanıyor, doların artması faiz lobisinin işi, ahdim olsun ki faizleri düşüreceğim falan filan.
    Ve vatandaşların çoğunluğu sadece bu medyayı takip ediyor, çünkü diğerleri Fetöcü pekakalı, vatan haini.

Dağdaki çobanla oyum bir mi diyen mankene kızmıştık ama, seneler sonra kızcağızı haklı çıkardılar ne yazıkki. Bunca bilinçsiz,sorgulamayan, dini duygularını sömürten, biat etmeye hazır kandırılan ama bunun farkında olmayan vatandaşımız varken, çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakabilmek çok zor.
    schizo, xterkan, Riptalon ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

DarkCasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki-Honda-Yamaha-Suzuki
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bi benzin üretemedik...
    https://www.youtube.com/watch?v=Kexc5uPUDSM
    öyle bi üretim nerde hocam

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dağdaki çobanla oyum bir mi diyen mankene kızmıştık ama, seneler sonra kızcağızı haklı çıkardılar ne yazıkki.
    çok güzel hatırlattın. ne kızmıştık kıza. videodaki kürtaj yapeayaağğ diyen adamla benim oyum bir olamaz arkadaş. yap iq testi zeka testi, belli sınırın altındakiler oy kullanamasın. gerçi o sığırların 20 tane çocuğu var zaten.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 ve 5'in katları şeklinde olursa hesabı kolay olur Durmak yok, benzin bitene kadar devam gerçekten de...

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Biz bize sürekli zam yapsınlar diye insanları başımıza yönetici olarak dikiyoruz. Ne kadar ahmağız.
    birbilent bunu beğendi.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Alıntı burakrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada o 100 tl'lik benzini benden önce gelen zengin biri almış. Yanlış anlaşılmasın yani.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Bazen sözün bittiği olaylar yaşanır, aynı bu durumu yaşamaktan dolayı üzülüyorum ,kızıyorum ,sövüyorum ama sonuca katkısı olmuyor, insan gibi yürüyen hareket eden, konuşan ama düşünemeyen diye ...........rezillik bu yaşananlar, oysaki her türlü maden ve tarım ürününün bulunduğu, bu topraklarda çektiğimiz çile bitmedi, bitmiyor, 20.25 milyon kişi dolaylı, dolaysız destek alıyor fakiriz edebiyatı ile sonra verilen oyların çilesini biz çekiyoruz

Türkiye de fakirim diyen kimseye artık yardım yapmıyorum, Afrika ya, Filistin e 3.5 kuruş ta olsa buralara yardım etmeye çalışıyorum, o kadar tiksindim bu edebiyatçılardan, asıl olan doğru olan yatırımlar üretime yönelik olursa ,enflasyon ve döviz dizginlenir, gerisi hikayedir, günü kurtarma dır bu yaşananlar aslında vatana ihanettir ama söyleyemiyoruz !o kadar çok beyinsiz var ki anlatamıyorsun ,neler döndüğünü ,yaşamadan anlamıyorlar

Osmanlı imparatorluğu da aynı yanlış yönetimlerle çöktü ,Türkiye de çöküşe hızla gidiyor, acil önlem alınmadıkça! Bes fonlarını ve bazı fonları sürekli borsaya v.s yönlendiriyorlar, yoksa dolar zaten 7.8 tl leri bulmuştu, ileride emekli maaşları da sıkıntılı, neyse yaz yaz sonuç aynı Allah göstermesin ama görünen köy kılavuz istemiyor ,Bu iç ,dış ve ekonomi politikaları ile ülkemizin 10 yılı bulması zor ,geçmiş olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Yeri değil ama Kudüs meselesi vardı, sahi ne oldu ? 50.60 Filistinli şehit edildi, konu açılmadı ,sahi ne oldu ? kaşla göz arasında Kerkük te gene alavare dalavere yapılıyor, sahi ne oldu ?içki haramdı diye kaç mesaj geldi, böyle insani konularda neden susuyor bu bazı müslüman takımı? Esad gidince büyük İsrail kurulacak aslında, Esad a kalması için dua etmek gerekirken ,gitsin demek ne demektir ? yoksa gerçekten de Sn RTE dediği gibi bop eş başkanımıdır? dediği gibi Diyarbakır başkentmi olacaktır çok mu önemlidir bölgede Diyarbakır sahi ne oldu ?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Van minit zamanında da yakında Gazze seyahati olacaktı. Yüzde ikiyüzü Müslüman olan Venezuela'dan sıra gelmedi hala.

Bir de işgal altındaki adalar var.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Ülkenin birinde bir iktidar hayali düşman yaratip bütün ülkede olup bitenleri o yarattiği hayali düşmanlarin üzerine atarak gününü gün ediyormuş.
    KENYA miydi acaba ?Tam hatirlayamiyorum.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    1 gün ihtiyaç molası , çaylar şirkettendir.

https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/ekonomi-bakani-dolardaki-artisi-kabul-etmiyorum-2401028/

Ekonomi Bakanı: Dolardaki artışı kabul etmiyorum
    Acaba bizimde zamları kabul etmeme gibi bir lüksümüz olabilir mi ?

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Kuruşun savaşını verir olduk lan!

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu akşam yine güncelleme var. ohh iyi bayramlar.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Taze zam, en sevdiğim.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Sabah 50 liralık aldım.
    Hayaldi gerçek oldu.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)