Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

izmir uygun fiyata sürüş eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Merhabalar , izmirde uygun fiyata en bastan , motorsiklet kullanma,guvenli surus,viraj egitimleri veren kurum veya kisiler hakkinda bilgi sahibi olan var mi? forumda eski konulara baktjm fakat isimlere ulasamadim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Motosikletiniz şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın inşallah... Öncelikle tanıdık harici hiç bir yerde uyguna doğru düzgün eğitim alamazsınız. İzmir'de 2-3 tane büyük motosiklet eğitim kurumu var, bildiklerim Art Moto Akademi ve OMM, ben Art Moto'dan 2 sene önce eğitim almıştım 550-TL idi o zaman fiyat, şuanda da 3 aşağı 5 yukarı aynıdır; adamlar bu işi gayet iyi biliyor ve ilgileniyorlar, ayrıca doğru yönlendirme yapıyorlar ve sonrasında vermiş oldukları sertifika da motorumun KASKOsu yönünden işime yaradı gayet güzel indirim oldu, o yüzden motosiklet önemli bir alet ve iyi bir eğitim almanız lazım, eğitime vereceğiniz paradan kendinizi kısıtlamayın derim, iyi günler.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    art motodan eğitim alan tanıdıklarım var hepsi çok memnundular. bence bir konuşun derim

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fazladan başlık açmadan buradan yazayım, uygun fiyata A sınıfı ehliyet veren kurs biliyor musunuz peki?

Karsıyaka'da oturuyorum, fazla uzak olmaması tercihimdir =)

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Abi 550tl dedigin yeri aradim , ilk egitim kendi motrosikletinle 600tl digerleri 750tl , hondaya giderim daha iyi dedirtiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)