Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ufak maliyetli cafer racer projesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar, abiler merhaba 3 4 ay kadar önce bajaj boxer 150 aldım. Orijinal gidonu M gidon ile değiştirdim. Önümüzdeki ayın başında seleyide diktiriyorum onlarda bi sıkıntı yok ancak bir sorum var. Bajaj boxerın selesinin etrafında bi demir var onu çıkartmak istiyorum ama plakalık ve arka lambalar o demire bağlı ve ben o demiri yinede çıkartsam ve orijinal plakalık ve lambaları çamurluğa monte etsem bi sıkıntı çıkar mı veya başka stop lambası ve plakalık alıp başka bir yere mi monte etmem gerekir? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa ve dönüş yaparsa çok sevinirim iyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Cafe Racer = Kafana göre takıl, ne istersen yap

Tabi işin kaba kısmı bu, biz malum tip tüm motosikletlere cafe racer dediğimiz için bu şekilde yazdım.

Nasıl istersen, ne istersen yapabilirsin. Sadece plakanın doğru açı ile görünür durumda olacağına, ışıklandırmaların eksiksiz ve doğru çalışacağına emin ol yeter.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...rambler-3.html

Yukarıdaki konuyu incelersen, hiç kesip biçilmeden yapılmışı var. Yok illa keserim biçerim diyorsan nette yapılmış diğer örnekleri mevcut incelersen fikir verir en azından
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Dostum merhaba ıstanbul avrupa yakasında oturuyosan yardımcı olabılırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

Bende bajaj boxer 150 den yapıyorum fıkır alıs verısı yaparız dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)