Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En Uygun Sigortayı Nereye Yaptırabilirim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Herkese hayırlı günler. Arkadaşlar yeni motor aldım ve sigorta yaptıracağım. Fakat bir firmaya sorduğum da 400 küsür gibi bir rakam çıktı. Tüm sigorta şirketlerinin motorumun bilgilerini girerek fiyatlarını öğrenebileceğim veya sigorta yaptırabileceğim uygun bir sigorta bileniniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul da oturuyorum fakat Hatay plaka motorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ben sana tel veriyim istersem sigortacım uygun benim dominar 400 e 430tl çıkardı zaten 400 ün altını bekleme yani 400 kesin çıkıcak 450 nin altına yaptırmak için uğraş

Hazır konu varken kenardan ilişip bir soru daha ekleyeyim arkadaşlar, sigorta yaptırırken motorun yaşı etkili midir? Vb değişkenler nedir? Mesela motor 40 yaşında olsa ne gibi bir yol izlenir? Taşekkürler.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana tel veriyim istersem sigortacım uygun benim dominar 400 e 430tl çıkardı zaten 400 ün altını bekleme yani 400 kesin çıkıcak 450 nin altına yaptırmak için uğraş
    MT-25 2016 Model ne kadar çıkar acaba ? 400 altı olmazsa ben hiç uğraşmayayım o fiyatlardaysa eğer sigorta. Hatay plaka diye daha düşük çıkar diye düşünmüştüm. Özelden telefonu da verebilirsiniz tabi ki.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT-25 2016 Model ne kadar çıkar acaba ? 400 altı olmazsa ben hiç uğraşmayayım o fiyatlardaysa eğer sigorta. Hatay plaka diye daha düşük çıkar diye düşünmüştüm. Özelden telefonu da verebilirsiniz tabi ki.
    son 6 ayda 2 kez sigorta yaptırdım ilki 150cc idi 410 lira çıktı şuan ki 400cc 430 lira çıktı zaten 400 taban fiyat diye biliyorum yazıyım numarasını ara sana söyler fiyatı motor bilgileri lazım olabilir hazırla onları ruhsatı filan bişey sorarsa söylersin
    chaqalqarlos bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Senin motorunun modeli önemli değil, zaten sigortayı karşı tarafı korumak için yaptırıyorsun. Burada önemli olan plakanın kayıtlı olduğu şehir ve kullanıcı (ruhsat sahibi) profili; genç yaştaki insanları daha riskli grupta gördüklerinden sigorta da yüksek çıkabiliyor. Önceden kazanız varsa bu da etkili olabilir. Geçtiğimiz 2-3 ay içinde 2 arkadaşım sigorta yaptırdı birisine (22 yaşında) 420 lira, diğerine (23 yaşında) 401 lira çıktı. İkisine de en uygun teklifi Anadolu Sigorta verdi.

Aşağıdaki adresten kendi bilgilerini girerek bütün sigorta şirketlerinden teklif alabilirsin.
    https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif...leme/sorgu.sbm

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Sigorta fiyatları 400-450 civarı çıkıyor. İlk seneniz ise daha düşük beklemeyin. Motosiklet modeli gücü değeri sigorta fiyatına etki etmez. Sigortam.net'ten yarım saat içinde 20tane şirket sorgulatabilirsin. Acente acente dolaşmana gerek yok. Fiyat aldıktan sonra istersen git başka yere yaptır sıkıntı değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Alıntı yilmazozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motorunun modeli önemli değil, zaten sigortayı karşı tarafı korumak için yaptırıyorsun. Burada önemli olan plakanın kayıtlı olduğu şehir ve kullanıcı (ruhsat sahibi) profili; genç yaştaki insanları daha riskli grupta gördüklerinden sigorta da yüksek çıkabiliyor. Önceden kazanız varsa bu da etkili olabilir. Geçtiğimiz 2-3 ay içinde 2 arkadaşım sigorta yaptırdı birisine (22 yaşında) 420 lira, diğerine (23 yaşında) 401 lira çıktı. İkisine de en uygun teklifi Anadolu Sigorta verdi.

Aşağıdaki adresten kendi bilgilerini girerek bütün sigorta şirketlerinden teklif alabilirsin.
    https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif...leme/sorgu.sbm
    SBM'nin böyle bir sitesi olduğunu bilmiyordum. Bilgileri kime yolluyorlar acaba, direkt şirketlerin merkezine mi, denediniz mi bunu
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    sbm den teklif aldığında büyük ihtimalle en ucuz burası verecektir.
    https://www.quicksigorta.com/Aninda-...klet-sigortasi
    Oturduğun yerden yaptırabiliyorsun.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı günler. Arkadaşlar yeni motor aldım ve sigorta yaptıracağım. Fakat bir firmaya sorduğum da 400 küsür gibi bir rakam çıktı. Tüm sigorta şirketlerinin motorumun bilgilerini girerek fiyatlarını öğrenebileceğim veya sigorta yaptırabileceğim uygun bir sigorta bileniniz varsa yardımcı olursanız sevinirim. İstanbul da oturuyorum fakat Hatay plaka motorum.
    Bahçeşehir koşak sigorta motorum hem full kaskolu hemde 3 yıldır trafiği buraya yaptırıyorum. Arayın fiyat alın..

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Dostum en yakın Ziraat Bankası şubesine git bireyselden sıra al ve sigortanı taban fiyattan yaptır.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sistem değişti arkadaşlar bilmem haberiniz varmı artık fiyatlar eşitlendi ben 2 ay önce yaptırdım heryer max 1 2 lira altı fiyat verildi sigortam.net mı ne var oradan yaptırdım ben orada mt09 tracer kullanan bir abimiz var aşırı yardımcı oldu. Çok fazla bir fiyat değiştirmicektir.

Sigorta firmasında çalışmama rağmen personel indirimi ile 320 ye yaptırdım gerisini sen düşün

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha ucuzu için İstanbulu'u terk edeceksin. Ben 1,5 ay önce 205 TL ye yaptırdım. Ayrıca Ziraat ve Ptt daha ucuz yapıyor diyorlardı, Ziraat ten bana çıkan rakam 280 idi.

05395250485 whatsapptan ruhsatın resmini atın bana babamın sigorta şirketi var 42 tane firmayla çalışıyor en uygun fiyatı söyleyeyim size bu aralar en uygun fiyatı ergo sigorta veriyor

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SBM'nin böyle bir sitesi olduğunu bilmiyordum. Bilgileri kime yolluyorlar acaba, direkt şirketlerin merkezine mi, denediniz mi bunu
    Bilgileri nereye yolladıklarını bilmiyorum, muhtemelen dediğiniz gibi merkeze yolluyorlardır. 2 sefer SBM'den fiyat sorgulaması yaptım, daha sonra kendi sigortacımdan da fiyat aldım, gelen fiyatlar aynıydı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)