Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasko Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Riord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx125
    Merhabalar,

Bu tarz konuları araştırdım forumda var fakat ben güncel önerilerinizi öğrenmek için konu açıyorum.

2017 model pcx125 motorum için kasko yaptırmak istiyorum, özellikle çalınmaya karşı.

Anahtar üstünde dahi olsa çalınınca ödeyen kasko şirketleri varmış sanırım.

Güvenebileceğim bu tarz kasko firmalarını söyleyebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ben geçen ay yaptırdım. Motosiklete kasko yapan 2 tane acente bulabildim.
    Turkland sigorta (eski demir sigortaymış galiba) acenteliği Şair sigorta
    Groupama sigorta acenteliği Nur sigorta

Anahtar üzerinde çalınmaya %15 muafiyet var benim poliçemde. Anahtarın gasp ile ya da kapalı bir alandan çalınmasında muafiyet yok. 1700tlye groupamadan yaptırdım 2017 dominar
    turkland 1900 verdi teminatlar aynıdır diye tahmin ediyorum incelemedim.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Riord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx125
    Teşekkürler,

Groupama pcx için 1200 tl fiyat verdi. Şimdi muafiyetleri öğrenmek için sözleşmeyi bekliyorum. Büyük ihtimalle onu seçerim o zaman

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Turkland sigortasdan kasko yaptırıken değil iki, oniki kere düşünün. Başımdan geçen olayı anlatayım size...

Şubat ayında yaşadığım kazada motosikletimde oluşan hasar için 1604 TL servise ödeme yaptım. Kaskomda "Eskime Payı Teminatı" dahil olmasına rağmen yenilenen parçalardan motosiklet yaşı fazla diye %20 kesinti yaparak 1220 TL ödeme yapmaya karar verdiler.

Ayrıca, olay anında sırtımdaki hava yastıklı yelek patladı. Olay anında kazanın şokuyla kaza mahalinin fotoğraflarını çektim. Turkland ne dese beğenirsiniz, olay anında hava yastıklı yeleğin sırtınızda olduğunu ispatlayan herhangi bir fotoğraf yok! O kaza anında sırtımda patlamış yelekle selfie çekmemi beklediler sanırım. Ve ödeme yapmamakta ısrarcılar.

Konu ile ilgili maille ihtar çektim, olumlu yanıt gelmezse sigorta tahkim kuruluna başvuracağımı belirttim. Şimdi de yanıt bekliyorum.

Şair Sigorta'dan Şebnem Hanım konu ile ilgili ne kadar yardımcı olmak istediyse de Turkland kabul etmiyor...

evilded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Delight
    Kasko ile ödemede sıkıntı yaşamanız , ödeme yapılmaması durumunda yahut değerini az bulduğunuz takdirde, hukuki olarak destek olabilirim.
    Büyük firmaları tercih etmekte fayda var.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı evilded adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko ile ödemede sıkıntı yaşamanız , ödeme yapılmaması durumunda yahut değerini az bulduğunuz takdirde, hukuki olarak destek olabilirim.
    Büyük firmaları tercih etmekte fayda var.
    Hocam motosiklet için 2 kasko firması var demişler. Başka olsa tercih edeceklerdir.
    Ben motosikleti sigortalatacak firma bile bulmakta zorlandım. Araba kadar seçenek yok motosiklet için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)