Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yamaha ys125 neden satmıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

bir zamanlar efsane ötesi olan ybr125 satış rekorları kırarken onun deva mı ys 125 neden satmıyor.insanlar yamahadan mı soğudu,yoksa bu kasadan mı bıktı yada yamaha 3 kat pahalı olduğu doğrumu?yamaha TÜRKİYEDEN çekilir mi?batar mı ne dersiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

delight 125 13bini hakediyor mu?pcx var o fiyata demek ki sıkıntı yamahada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı göktürkali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    batar mı ne dersiniz?

Kesin batar. Bu işlere tövbe eder ama hey hayt ne fayda.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Neden satsın ?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    satması için neden yok

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Satması için,geçerli bir sebebi var mı?

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hem alım gücü düşüyor, hem fiyatlar yükseliyor. sebebi bu olmalı.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sürekli zam gelen ybr ve hiç bir teknik özelliği değişmeyen yine ybr
    kombine fren koydukları motoru 12 liradan satmaya çalışırlarsa vatandaşda gider aynı paraya daha iyi özellikler sunan markaya gider olay bu rahmetli barkın rötuşlu ybr yi anlatırken (Ybr yine bizim bildiğimiz aynı ybr ) derdi
    frankestayn1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ülkemiz büyüdü ve güçlendi artık bizde Avrupa ülkeleri gibi yüksek cc'lere geçiyoruz 125 cc ile işimiz olmaz . yersen
    zekeriyaimam bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    11 bin lira paran olsa ys125 mi alırsın yoksa aynı fiyat aralığında başka motorlara mı bakarsın? Neden satılmadığını bence biliyorsundur. Paran olsa bile almayacağına eminim. Bende almam başkası da almaz.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    bir zamanlar efsane ötesi olan ybr125 satış rekorları kırarken onun deva mı ys 125 neden satmıyor.insanlar yamahadan mı soğudu,yoksa bu kasadan mı bıktı yada yamaha 3 kat pahalı olduğu doğrumu?yamaha TÜRKİYEDEN çekilir mi?batar mı ne dersiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

Niye batsın ki adamlar YS 125 satmıyor ise R25'in iki katına çıkmış motosikletin sıfırını satıyor oradan yırtıyor. Tabi alanlarda abi tipe bak be fena, en hızlı 250'lik, abi Japon malı beee, abi yeniyim R25 alıyorum helvacı nerede be ? Diyenler olduğu için batmazlar.

Ayrıca dedikleri gibi satması için bir neden yok çünkü bir CBS eklediler ve biraz da grenajları yenilediler (YBR 125 ile YBR 125 ESD farkı gibi) sonra satmaya çalışıyorlar millet alır mı (hayır).

Ayriyetten de artık düşük cc grubunu ele geçirmiş Çinliler var iken ve eskiye oranla sağlamlıkları baya artmış iken (85.000 KM drift var forumda). Niye alsınlar ?

Bir de şu konu var tabi ki : paramızın değeri düşüyor bunla beraber de alım gücü düşüyor ve fiyatlar da artıyor bir de devlette bunlara rağmen KDV, ÖTV, MTV, Gümrük Vergisini arttırınca sonuç : (satmıyor, satamıyor).

Motosikleti
    ......
    60bin km'ye yaklaşan Crypton motorum var, gerek alt motor,gerek yürüyen,halen kusursuz kondisyonda,Allahtan bir mani çıkmaz ise,inadına motor ikiye ayrılana kadar bakımlarını yapip yapip bineceğim...

Ulan aldığımda 20bin deydi 2 yılda 38bin km'dir kullanıyorum sadece ön far Ampulunu değiştirdim,sinyal,stop vs.hala üzerinde gelenler mevcut.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    60bin km'ye yaklaşan Crypton motorum var, gerek alt motor,gerek yürüyen,halen kusursuz kondisyonda,Allahtan bir mani çıkmaz ise,inadına motor ikiye ayrılana kadar bakımlarını yapip yapip bineceğim...

Ulan aldığımda 20bin deydi 2 yılda 28bin km'dir kullanıyorum sadece ön far Ampulunu değiştirdim,sinyal,stop vs.hala üzerinde mevcut olan.
    aslında doğru olan da bu. sürekli eşya yenileyerek cari açığı arttıyoruz. malın ekonomik ömrünü tamamlayana kadar kullanmalıyız. böylesi daha iyi.
    ^adm^ bunu beğendi.

Motosikleti
    ......
    Aynen öyle Üstad,kapitalizmin oyunları bunlar,

X markanın Y modeli makyajlanmış,arkadaşım otomobil alacak,neyse şu şehir efsanesi Tok kapı sesiyle meşhur markanın bir modeline bakmaya gittik,hemen satış danışmanı geldi Başladı lakırtıya,şöyle özellik böyle özellik ooo motoruda soğumuyor anlatıyor paso,dedim arkadaşım bir öncekiyle arasında elle tutulur bir fark yok bana farklılıktan bahset??bana mekanik/motor farklılıkla gel..yok halen aynı türküyü çığırtıyor...vay babam vay..sonuç aldırmadım zaten o markaya ifritim,Kia Ceed aldık.

Çin malı 100luk mondigundi kullandım her hafta ampul patlatıyordu.(üst yorumu editlerken araya kaynak oldu)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    O fiyata ybr alınmaz

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden satsın ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200

13 bin tl verilene kadar söyle bir motor alınabilir

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zamanın çin malı motosikletleri, hint malları vs eskiden olduğu gibi düzenli olarak arıza çıkartıp bozulmuyor. En azından sağlam modeller de var. Konfor, performans vs gibi konularda geri kalsalar da iş görüyorlar. Hiç bi numarası olmayan, arkada çift yay bulunan, kampana frenli ys 125 e kim ne diye para döksün

Klickner07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha Türkiyeyi zerre takmıyor ister satılsın ister satılmasın düşüncesinde nasolsa para kazanıyorum ha almışlar ha alamışlar kafasındalar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayret, neden satmıyor acaba ?

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat nedeni ile

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)