Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

B sınıfı ehliyet ve motosiklet hakkında yardım !

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın bende aranıza katılmak istiyorum fakat b sınıfı ehliyetle sadeece 50 cc ye kadar olan motorlar kullanılabiliyormuş o tür motorlara baktığımdada genelde scoter tarzı motorlar var hani bana önerebiliceğiniz scoter tarzı değilde daha farklı olan motor varmı ve de hem şehir içi hemde şehir dışı rahatlıkla kullanabileceğim tarzda olursa sevinirim... tekrar herkes den özür dileyerek yardımınızı ve önerilerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF150
    Öncelikle hoşgeldin. Hem şehir içi hem şehir dışında kullanabileceğim 50 cc motosiklet demişsin ama 50cc kullanan arkadaşlar şehir içinde bile bazen canımız sıkılıyor diyor. Sen şehir dışını tamamen unut. Bide boy kilo da biraz önemli. Düşük cc olduğu için 70 kg lık bir insanla 80 kg lık insan arasında bile farkedilebilir bi performans düşüşü gösterecektir motor. İllaki alıcam dersen kuba rx9 lara ve kuba rx9 dragon modelinde bi gaz at görüntü olarak
    Kurnaz06 bunu beğendi.

Hoşbulduk bunu boy kilo olarak hiç düşünmemiştim 181 boy iri yapılı bi insanım bu sorun olur sanırım peki gerçekten 350 kilometrelik bi yolu bu motorlarla yol almak o kadar mı zor olur kusura bakma motora ilgimin olmasına rağmen motorlar hakkında pek bi bilgim yok aydınlatırsan sevinirim

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı Kurnaz06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk bunu boy kilo olarak hiç düşünmemiştim 181 boy iri yapılı bi insanım bu sorun olur sanırım peki gerçekten 350 kilometrelik bi yolu bu motorlarla yol almak o kadar mı zor olur kusura bakma motora ilgimin olmasına rağmen motorlar hakkında pek bi bilgim yok aydınlatırsan sevinirim
    100-120 yapamayan herhangi bi araçla sağ şeritte bile 100 le giden kamyonların önünden yol yapmak intihar gibi bişiy. Ha derseniz ki bisikletçiler gibi gezerim, o olur her türlü bisikletten hızlı gidersiniz. Otoyolun en sağından uygun uyarı reflektif yelek vs kullanarak.
    Gökhan YAŞDAL

O da bana göre değil sanırım peki a1 almadan a2 yi direk alabilirmiyim yoksa bU işler sıraylamı yürüyor ? Ve fiyat olarak yakıt olarak ve en önemlisi görünüm olarak güzel bi motor önerirmişsiniz

Motosikleti
    Spada Anton 150
    18 yaşını doldurduysanız A2 alabilirsiniz. A1 almaniza gerek yok.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    24 yaş ve üzeri iseniz direk a alın geçin. O zaman istediğiniz motosiklet süre bilirsiniz. Bende eski a2 var 2016 öncesi her türlü motosiklet sürebiliyorum. Birde eski e var tır ve uçak hariç herşey sürüyorum diye biliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)