Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask ve Eldiven Tavsiyesi Bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba kask ve eldivenimi değiştiriyorum(kaza yaptım).Elimde çok fazla para yok o yüzden 2.el almayı düşünüyorum kazasız temiz düşündüğüm modeller kazasız ve temiz.
    Kask;
    Hjc IS17
    Shark s700s

Eldiven;
    Revit Fly

DAİNESE ESSENTİAL
    https://http2.mlstatic.com/luva-dainese-essential-canguru-wht-consulte-disponibilidade-D_NQ_NP_772522-MLB25938796285_092017-F.jpg

ALPİNESTARS GPX

Evet bunlardan hangilerini tercih etmeliyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    2.el alacağına mevcutları kullan. Aralarıminda bir fark olacağını sanmıyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    ilginc bir tavsiye. Kaza yaptigi kaski mi kullansin? Dikisleri patlamis eldiveni mi? Oldu olacak kullandigi tuvalet kagidini da bi daha kullansin mi?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginc bir tavsiye. Kaza yaptigi kaski mi kullansin? Dikisleri patlamis eldiveni mi? Oldu olacak kullandigi tuvalet kagidini da bi daha kullansin mi?
    Benim gözümde ikinci el ekipman böyle duruyor. Amerika’da nasıl satıyorlar bilmem ama burada o iş sadece başkasına itelemek olarak geçiyor.

Ayrıca geçici hastalık mevzusunu da girmiyorum. Tmm kaza yapmış arkadaş geçmiş olsun ama ikinci el ekipman alıp birde sağlığından olmasın

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sırf marka imajı için 2. el alıyorsanız inanın değmez. 2. ellerine ne kadar para vereceğinizi bilmiyorum ama eminim o fiyatlara gayet düzgün ürünler alınır.

Motosikleti
    MT-07
    Bende kışlık scoyco mc17b var ve yazlık forte gt 87 mi ne? Kazada gördüler. Taş gibi korudular. Ekipmana verilen paraya acımam ama kendimi korumak içim olanına. O yüzden ikinci el alacağıma beklerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)