Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şile yolları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT 125-MT25- MT07 - şuan MT09
    Bugün bi arkadaşımla şileye gidelim dedik gerçekten dunlop leş ötesi virajlarda bırakmak için elinden geleni yapıyor acilen super corsa almam lazım yada başka bi önerisi olan var mı? Not: şile yolundaki harfiyat kamyonları katil gibi geziyorlar dikkat edelim

OğuzÖztürk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O yolda süper corsa dahil hiç bir şey tutmuyor.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Hocam gayet geniş bir yol ben stock lastiklerimle apache ile gittim oraya hiç sorun yaşamadım kamyonlar sorun teşkil ediyor doğru çokta hızlı gidiyorlar ama yol 3 şeritli ve virajı bol sadece yani normal virajlardada sorun yaşıyor olmanız lazım çok ekstra bişey yok bence o yolda kocaeline giderken dilovası var buradan daha tehlikeli iyiki şileden ağvaya devam etmemişsiniz yol tek şeride düşüyor virajlar keskinleşiyor karşınıza çukur ve köpekler çıkıyor

Motosikleti
    MT 125-MT25- MT07 - şuan MT09
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gayet geniş bir yol ben stock lastiklerimle apache ile gittim oraya hiç sorun yaşamadım kamyonlar sorun teşkil ediyor doğru çokta hızlı gidiyorlar ama yol 3 şeritli ve virajı bol sadece yani normal virajlardada sorun yaşıyor olmanız lazım çok ekstra bişey yok bence o yolda kocaeline giderken dilovası var buradan daha tehlikeli iyiki şileden ağvaya devam etmemişsiniz yol tek şeride düşüyor virajlar keskinleşiyor karşınıza çukur ve köpekler çıkıyor
    Evet haklısınız yollar çok geniş vb ama ben biraz süratli yolculuk ettim lastikler güven vermedi zaten değiştirmem gerekde ne alsam onun kararını vermeye çalışıyorum

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yolda süper corsa dahil hiç bir şey tutmuyor.
    Motorun hakkini verirse dedigin gibi sıkıntı,ama hakkini veremezse anlas lastikte yeter.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)