Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kız arkadaşıma motor bakıyoruz ama beğendiremiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Arkadaşlar kız arkadaşıma motor ehliyetini falan aldık ama ehliyeti alalı da epey oluyor yani bi türlü karar veremedik.
    Şimdi bütçe en fazla 12 bin ekipman hariç, zaten ehliyet kursuna giderken kask, mont ve eldiven almıştık.

Masraflar hariç 12 bin TL ye önerebileceğiniz motorlar var mı?
    150 nk düşünüyoruz aslında ama hiç kullanmadım kullanan bi tanıdığımda yok, kullananlar varsa yorum yaparlarsa sevinirim.
    Başka motor tavsiyelerine açığız.
    Bir de zontes s250 var bütçeye uyan.

Verdiğim fiyata lastik ekipman dahil değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Cfmoto dan yana sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Eğer beğenmez ise 200 lük turuncuları beğenecektir. Tavsiye olarakta motoru kendi üstünüze alın derim

Motosikleti
    MT-07
    Sarı Pulsar 200NS. Sarı olacak ama. Çok hoşuma gidiyor benim Şaka bir yana Zontes'e bulaşmayın. Değil 2.eli yedek parçasını bile bulamazsınız. CF moto 150NK da hoş güzel dursa da eski Kasa Duke 125 de bakabilirsiniz. Hem de çinli değil. Pulsar'ı ben çok seviyordum. Yapıştırdı mı gidiyordu. En azından Bajaj'ın servisleri de Mondial'den daha iyiler. CBR125R de tercih edilebilir.

Motosikleti
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cfmoto dan yana sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Eğer beğenmez ise 200 lük turuncuları beğenecektir. Tavsiye olarakta motoru kendi üstünüze alın derim
    Yok hocam para onun parası ben ufak bi destek verdim sadece :D Ayrıca 5 yıllık kız arkadaşım o konuda güven problemimiz yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı Pulsar 200NS. Sarı olacak ama. Çok hoşuma gidiyor benim Şaka bir yana Zontes'e bulaşmayın. Değil 2.eli yedek parçasını bile bulamazsınız. CF moto 150NK da hoş güzel dursa da eski Kasa Duke 125 de bakabilirsiniz. Hem de çinli değil. Pulsar'ı ben çok seviyordum. Yapıştırdı mı gidiyordu. En azından Bajaj'ın servisleri de Mondial'den daha iyiler. CBR125R de tercih edilebilir.
    Bütçe bi 4 bin daha olsa rs düşünürüzde işte :D Aslında 4 binde halledilir ama sıkışmak istemiyorum.

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadınların motora bakış açısı ve beğendikleri detaylar genelde bizimkilerden farklı olduğu için bu sorunun cevabını erkekler ve kadınlar birlikte vermelidir bence. Genelleme yapmadan; kadınlar çoğunlukla teknik konuları önemsemediklerinden görsel olarak bakarlar olaya. Onlar için şirin, tatlı motorlar olmalıdır genelde. Bazen de tam tersi, agresif görünen makineler hoşlarına gider. Erkeklerin de görsel hastalığını yadsıyamayız elbette ama erkek arkadaşı olarak siz, onun güvenliği için doğru seçimleri yapacak kişisiniz.

150NK ve 250S'i öneren siz misiniz, kendisi mi vardı mesela bu modellere?

NK'nın kullanıcıları seviyor gibi görünüyor, 250S hakkında bilgim yok ne yazık ki. istanbul_gezg duymasın ama, ABS'li bir model düşünmez misiniz mesela?

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Duke sevecektir bence. Bi kere binip sürsün. )) Binmeden önce ben çok begenememistim ama cidden sürüşü rahat, eglenceli ustelik hafif motor. Sevdiriyor kendini :D
    Not: Kadın gözü yorumu. :D

Motosikleti
    Alıntı freelancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadınların motora bakış açısı ve beğendikleri detaylar genelde bizimkilerden farklı olduğu için bu sorunun cevabını erkekler ve kadınlar birlikte vermelidir bence. Genelleme yapmadan; kadınlar çoğunlukla teknik konuları önemsemediklerinden görsel olarak bakarlar olaya. Onlar için şirin, tatlı motorlar olmalıdır genelde. Bazen de tam tersi, agresif görünen makineler hoşlarına gider. Erkeklerin de görsel hastalığını yadsıyamayız elbette ama erkek arkadaşı olarak siz, onun güvenliği için doğru seçimleri yapacak kişisiniz.

150NK ve 250S'i öneren siz misiniz, kendisi mi vardı mesela bu modellere?

NK'nın kullanıcıları seviyor gibi görünüyor, 250S hakkında bilgim yok ne yazık ki. istanbul_gezg duymasın ama, ABS'li bir model düşünmez misiniz mesela?
    150 nk yı beğendi bende şeklini çok seviyorum ama gücünü falan hiç bilmiyorum yani gidiş olarak.
    250s benim düşüncem.

Ayrıca vitesli ve biraz agrasif bi motor istiyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke sevecektir bence. Bi kere binip sürsün. )) Binmeden önce ben çok begenememistim ama cidden sürüşü rahat, eglenceli ustelik hafif motor. Sevdiriyor kendini :D
    Not: Kadın gözü yorumu. :D
    Duke lerede bi bakalım o zaman :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Tecrübesi olsa bi diverson f ayarlardık gerekirse bende koyardım üzerine ama tecrübesnden çekiniyorum biraz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    msx olmuyormu ? tam bayanlara göre sempatik şirin çok fazla bayan kullanıcısı var.imkanım olsa 2. motor olarak isterdim temizi 8 9 a var bir sürü
    pea bunu beğendi.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Sym Fiddle 200

9,500 kusur fiyati. tasarimi yenge hanimin begenisini kazanabilir.

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    msx olmuyormu ? tam bayanlara göre sempatik şirin çok fazla bayan kullanıcısı var.imkanım olsa 2. motor olarak isterdim temizi 8 9 a var bir sürü
    Agrasif görünümlü bi motor istiyor ya :D Aynı ben :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym Fiddle 200

9,500 kusur fiyati. tasarimi yenge hanimin begenisini kazanabilir.

http://www.sym-tr.com/wp-content/gal...ddle3-800w.png
    :D Yok hocam sesimi çıkarmasam r6 yı elimden alacak agrasif istiyor :D

Vitesli ve agresif istiyorsa Duke'a ben de kefilim, lakin biraz agresif kaçabilir. 25 beygir gerçi ama sanırım ilk motoru? Bir de, ne kadar süreyle kullanmayı planlıyor ilk motorunu, Duke'ları çok zaman geçmeden elden çıkarmak lazım. Eldeki Debriyaj kaç bin km'dir Duke'unu kullandığını söyleyebilir mi? Arkadaşım 390'dan bayağı çekti çünkü.

Motosikleti
    Vitesli ve agresif istiyorsa Duke'a ben de kefilim, lakin biraz agresif kaçabilir. 25 beygir gerçi ama sanırım ilk motoru? Bir de, ne kadar süreyle kullanmayı planlıyor ilk motorunu, Duke'ları çok zaman geçmeden elden çıkarmak lazım. Eldeki Debriyaj kaç bin km'dir Duke'unu kullandığını söyleyebilir mi? Arkadaşım 390'dan bayağı çekti çünkü.
    İlk motoru olacak Şimdilik benim mc yi kullanıyor :D en fazla 700-800 km yapmıştır :D
    Hocam işin açığı çok güçlü bir şey olmasın istiyorum ama gaza açıncada bende burdayım desin yani.

Benim düşüncem bi 5000 kullandırıp temiz bi diverson f düşünüyorum.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Eee R6'ya artçı bindirip gazladıysan zehiri almış demektir

O zaman R25 anca keser..oda şimdilik...

Bence R6'yı yavaşça ona teslim edin ve Roadracer'a doğru yol almaya başlayın

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee R6'ya artçı bindirip gazladıysan zehiri almış demektir

O zaman R25 anca keser..oda şimdilik...
    Hahaha korkuyor o kadar da değil :D Artçı olarak binince gösterge 90 ı geçmeden omzum çürüyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:37 ----------

Bence R6'yı yavaşça ona teslim edin ve Roadracer'a doğru yol almaya başlayın
    :D Koltuğuna bile oturtmam :D
    Ben oturdum sonra gittim aldım :D

Dur o kadar da değil seleye oturabilir :D Ehliyetini alınca zaten bi yeltendi sürmeye de sürdürmedim :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    2. El duke200

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    5-6 bin ben binmisimdir. Ilk kullanicisi degilim. 2 senedir dukeleyim. Ama benim ilk motorum degil duke. Ondan once lifan dragon, falcon, cbr
    kullanmistim. Dukeden bi sıkıntı cekmedik sadece keçe patlamasi oldu okadar baskada birsey yok.

Jantta catladi ama onu ben yapmadim. :D

Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. El duke200
    Anlaşılan bi uzun yol daha göründü bana :D

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 bin ben binmisimdir. Ilk kullanicisi degilim. 2 senedir dukeleyim. Ama benim ilk motorum degil duke. Ondan once lifan dragon, falcon, cbr
    kullanmistim. Dukeden bi sıkıntı cekmedik sadece keçe patlamasi oldu okadar baskada birsey yok.

Jantta catladi ama onu ben yapmadim. :D
    Şu an kaç binde? Keçeden kasıt amortisör keçesi mi? Kullanma tarzınız nasıl? Wheelie-stoppie benzeri stunt girişimleri var mı? Bunlar hep etkileyen faktörler.

thedarkfire hocam, siz de Duke alırken temizini almaya gayret edin, piyasası nasıl bilmiyorum gerçi. Bütçe kısıtlı diye yıpranmış makine alırsanız ileride tamir masrafları olarak daha fazlasını ödeyebilirsiniz. Korkutma amaçlı söylemiyorum elbette; dikkat şart sadece ve KTM'lerin masrafları pek de az değil.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan bi uzun yol daha göründü bana :D
    Ömrün uzun yolda geçecek gibi...

Al bir scania F420 bak keyfine..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)