Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

gitsin apache gelsin dominar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    74.000 bence gayet olabilecek km bu motorlar için. kimse 4 silindir ile dükkan iş vs git gel yapmaz...
    çok basit bir hesapla; 11 sene boyunca her ay 560 km yapmış oluyor.
    30 binde ki 2012 model motorları bile 10 bin kmye düşürdüklerini düşünürsek 70bin km inandırıcı olması açısından yazılmış. o motorun 100 bin kmnin altında olduğunu pek zannetmiyorum. ufak tefek motosikletler yüksek km alınabilir ama 4 silindirin rektefiye maliyeti epey yüksek.
    şahsi düşüncem km doğru olsun olmasın 70 binde ki 4 silindir bir motosikleti alma niyetiyle yanına bile yaklaşmam. dediğiniz gibi insanlar eve işe gidip gelmek için kullanmıyor bu motorları. sorunda tam olarak burada. motorun canını çıkartıyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok basit bir hesapla; 11 sene boyunca her ay 560 km yapmış oluyor.
    30 binde ki 2012 model motorları bile 10 bin kmye düşürdüklerini düşünürsek 70bin km inandırıcı olması açısından yazılmış. o motorun 100 bin kmnin altında olduğunu pek zannetmiyorum. ufak tefek motosikletler yüksek km alınabilir ama 4 silindirin rektefiye maliyeti epey yüksek.
    şahsi düşüncem km doğru olsun olmasın 70 binde ki 4 silindir bir motosikleti alma niyetiyle yanına bile yaklaşmam. dediğiniz gibi insanlar eve işe gidip gelmek için kullanmıyor bu motorları. sorunda tam olarak burada. motorun canını çıkartıyorlar
    Canı çıkması olur. Resimdeki de o canı çıkmışlardan olma ihtimali yüksek. Ha bu arada babamın arabası ayda 300km yapıyor...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canı çıkması olur. Resimdeki de o canı çıkmışlardan olma ihtimali yüksek. Ha bu arada babamın arabası ayda 300km yapıyor...
    Aynı benim gibi desenize 10 ayda 5 bin km yapabildim.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    hocam 99 binden sonra 0 lanmıyormu o gösterge sıfırlanıp 70 bine gelmiştir belkide tekrardan

Valla ben de en çok laciverti beğendim, benimki lacivert ve muhtemelen cumartesi kavuşacağım kendisine. Sanırım renginden dolayı az bulunur türden olacak bu durumda.
    ozan1991 bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız belasız müdür .
    ozan1991 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    denk begendinmi tasima demiri de al 45 litre canta al dizlik ekipman vs koyarsin icine
    ozan1991 bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denk begendinmi tasima demiri de al 45 litre canta al dizlik ekipman vs koyarsin icine
    aynen düşünüyorum ek olarak ortalama bir kilitte lazım bazen gittiğim yerlerde koyucak güvenli yer bulamıyorum

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)