Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Lisenin bahçesine motor park etme sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI

Okulumun idarecileri sağolsun scooterım varken içeri bırakmak istediğim de kapının önüne bıraktırıyorlardı içeride 60 tane araç olup öğrencinin adım atacak yeri olmamasına rağmen.Bu konuda haklı mıyım değil miyim?Büyüklerim beni aydınlatırsa sevinicem.Böyle bir yasak var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Kendin diyorsun adım atıcak yer yok diye ama başka öğrenciler araba bırakıyorsa haklısın

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    Biz zamanında elektrikli bisikletlerle giderdik liseye. Hocaların otopark olarak kullandığı yere koyuyoduk. Hiçbi sorun yaşamamıştık. Normal şartlarda okul bahçeleri kamu malıdır kullanmakta özgürsün. Şuanda ohal kapsamında okulların bahçesine araç parketmek yasak tamamen. Eğer idarecilere kafa tutabilceksen git bahçeye koy motorunu. Sorun çıkartırsalar, okul bahçesinin kamu malı olduğunu ve kullanbileceğini söyle. İtiraz ederseler de ohal kapsamında araç parketmenin yasak olduğunu ve sana izin vermezseler milli eğitime şikayet edeceğini söyle. Benim konu hakkında bildiklerim bu kadar. Sırf idareci diye sakın kendini ezdirme. Hakkın neyse ara. Ya o okul bahçesine kimse park edemez ya da herkes edebilir.
    Kural [ Z ], Akias ve frankestayn1 bunu beğendiler.

Alıntı blue39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz zamanında elektrikli bisikletlerle giderdik liseye. Hocaların otopark olarak kullandığı yere koyuyoduk. Hiçbi sorun yaşamamıştık. Normal şartlarda okul bahçeleri kamu malıdır kullanmakta özgürsün. Şuanda ohal kapsamında okulların bahçesine araç parketmek yasak tamamen. Eğer idarecilere kafa tutabilceksen git bahçeye koy motorunu. Sorun çıkartırsalar, okul bahçesinin kamu malı olduğunu ve kullanbileceğini söyle. İtiraz ederseler de ohal kapsamında araç parketmenin yasak olduğunu ve sana izin vermezseler milli eğitime şikayet edeceğini söyle. Benim konu hakkında bildiklerim bu kadar. Sırf idareci diye sakın kendini ezdirme. Hakkın neyse ara. Ya o okul bahçesine kimse park edemez ya da herkes edebilir.
    Ben bunu öğrenmek istemiştim tam olarak.Hakkım varsa söke söke alırım abi sorun değil ezdirmem gerekirse şutlasın okuldan 😂

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    nasıl bir okulda olduğuna bağlı. ben lisedeyken hocalarla kan ciğer kardeş gibiydik motoru sınıfa soksam birşey diyen olmazdı

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Ohal kapsamında okul bahçesine park yasak derken? Bizim izmirde hemen hemen bütün liseler bahçelerini otopark olarak işletiyorlar. parayada para demiyorlar valla.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    problem yaşarsan haberimiz olsun,
    Türkçe yahut edebiyat öğretmenini bedava döverim.

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir yaklaşım? Gençlerimize böyle örnek olacaksak vay halimize...
    peyloride bunu beğendi.

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim seni seviyorum bilirim yaparsın 😂 Gerek kalacağını sanmıyorum insan gibi konuşacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

dude abimiz ciddi değil...
    The Dude bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Sorun çıkarırlarsa ve haklıysan şikayet et mutlaka. Ben zamanında şikayet etmediğim için pişmanım.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    vay be bizim zamanımızda bisiklet bile yoktu, olsa da okul park etsek ne kilit olurdu ne bir şey,kilit zaten pahalıydı ayrıca boşta dursa hemen çalınırdı, herhalde o zaman da okula scooter ya da motorla gitsem bütün kızlar üstüme atlardı :D cidden nesil farkını yaşıyorum, dert etmeyin gençler disk kilidi takın dışarıya park edin

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Ben idareciyim.Güzel bir dille anlatırsan müsade ederler.Ama yok şikayet ederim vs gibi yaklaşırsan işin zor.Bana şikayet ederim dediklerinde şikayet yolunu nasıl yapacaklarını anlatır öyle uğurlarım.Önce güzel konuşmayı öğreneceğiz.İnsanlar direk gardını alarak geliyor.Şikayet ederiz.Sorun ne ? Biz milli eğitime şikayet edeceğiz.Mesele ne? Biz haberiniz olsun diye geldik,şikayete gidiyoruz.Laa ehhh sk...trin gidin.Aha bize küfür ettiniz,şikayet edeceğiz.La bak hala yörü git
    mustick, mgora ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı blue39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim zamanımızda Müdür yardımcısı böyle diyecek bizde kamu malı diyeceğiz.Mesela Cengiz hocam adamın kulağını düzlerdi yüz kıpkırmızı olana kadar :D
    Eğitim ne hale gelmiş :D

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Valla benim lise sonda Cbr125'im vardı. Hocalarla aram iyiydi ve hiç sikinti yaşamadım. Zaten okulun konumu gereği motoru dışarı koyamazdım. Aklının kalacağı bir yerdeydi çünkü. Hocalarınla güzel bir şekilde konuşursan bence anlayışla karşılarlar.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Derse zamanında yetişebilmek için motorla gelmek zorundayım de, gözündeki okuma aşkını görünce kesin izin verirler Bu zamanda böyle öğrenci bulmak zor

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    ehliyetin varsa ve içeriye araç çekiliyorsa çekmek seninde hakkın şikayet et okulu...

Ehliyetim var herşeyim tamam pantolona kadar , eleştirecek bir şeyleri yok 😂

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı oguzhanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okulumun idarecileri sağolsun scooterım varken içeri bırakmak istediğim de kapının önüne bıraktırıyorlardı içeride 60 tane araç olup öğrencinin adım atacak yeri olmamasına rağmen.Bu konuda haklı mıyım değil miyim?Büyüklerim beni aydınlatırsa sevinicem.Böyle bir yasak var mıdır?
    Bak yeğenim önce düzgün ifade etmeyi öğren. Bu anlattıkların bir öğrenciye yakışmıyor ne dediğin anlaşılmıyor sadece tahmin ediliyor. Ne demiş atalarımız tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Önemli olan meseleyi kavga, dövüş, şikayetle çözmek değil bu şekilde hiç bir şeyi çözemezsin. Aranın iyi olduğu bir öğretmen vardır git ona derdini anlat aracı olmasını söyle tatlı tatlı çöz. İş inada binerse mutlaka senden daha kara gözlüsü çıkacaktır o zaman her kes için sonuç daha kötü olacaktır. Dediğim gibi tatlı tatlı zeki adamların yaptığı gibi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Onu bunu bilmem de lisede cıbır 125i bahçeye çekmek paha biçilemez

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu bunu bilmem de lisede cıbır 125i bahçeye çekmek paha biçilemez
    Valla aynen öyle. 0 almıştım kırmızı kırmızı harikaydı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)