Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletimi sattım yeni motor önerisi rica ediyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Benim surekli gittigim bajaj servisinin sahibide bana aynisini soyledi km'yi fazla takma bu motor piyasa motorlarindan degil kalite olarakta kullanan sahibinin karakterik yapisi olarakta gayet saglam dedi.
    Uzerinde rosso 2 lastikler var daha sifie zincir dışlı vs herseyi iyi durumda ben surdum bugun pulsardan sonra bir tuhaf geldi ama bilemedim herkes konforsuz diyor bana gayet konforlu gibi geldi titresim cok az gidis kalkis ivmelenme guzel ama 14bin Tlye 1 2 daha ekledimmide iste mt25 r25 parasi yapiyor cok kararsizim cok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim surekli gittigim bajaj servisinin sahibide bana aynisini soyledi km'yi fazla takma bu motor piyasa motorlarindan degil kalite olarakta kullanan sahibinin karakterik yapisi olarakta gayet saglam dedi.
    Uzerinde rosso 2 lastikler var daha sifie zincir dışlı vs herseyi iyi durumda ben surdum bugun pulsardan sonra bir tuhaf geldi ama bilemedim herkes konforsuz diyor bana gayet konforlu gibi geldi titresim cok az gidis kalkis ivmelenme guzel ama 14bin Tlye 1 2 daha ekledimmide iste mt25 r25 parasi yapiyor cok kararsizim cok
    Ne alacaksan mutlaka abs olsun.Dün gece hayatımı kurtardı.20km fazla hız 0-100 arasıda 1 saniye için riske atma hayatını

Stratovarius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    1-2 daha koy düşük km 2014 üstü cbr 250 al nakedta ki rüzgar derdinden kurtulursun hemde tek silindir 30.000 altı makinelere bak

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Arkadaslar her zamanki gibi kiz arkadasimi evine goturmek icin yola ciktik ve yuruyerek munubuse kadar gittik munubuse binip evine kadar gittim daha sonra geri donerken inanin bana 30 dk munubus bekledim yok arkadas yok sinirlenip taksiye bindim bekleyip kaybettigim zamanami yanim kaybolan zamanin bosa gecmesinemi bu zamandan sonra taksiye binmememi :s
    Kizlada konustum zaten evet 8500 var onu ben 9000 yaptim kumbarayi.patlattim zaten acicaktim bugun yarin 9000 oldu uzerine ekleyecegim parayida 2500 daha arttirarak 7 bin TL yaptim yani su anda 14 degil 16000 TL oldu tabiki sigorta alim satim vs seyler icinde ayri para ayirdim simdi para 16 oldu istedigim bi model olabilir diye dusunuyorum

Mt25 veya r25 ama patlamamis r25 bulmak cok zor mt25lerde ondan asagiya kalmiyor baska modelde gelmiyor aklima hep millete fikir veren ben aklima fikir gelmiyo terzi.kendi sokugunu dikemezmis
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Çift silindir alacaksan 250cc de Yamaha dan başka mantıklı seçenek yok . Tek silindir de olur diyorsan ABS ve kaydırmalı debriyaja sahip yeni görünümlü 2017 model Duke 250ABS de düşünebilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Peşin parayla cbr 250 yi kaça veriyorlar?

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim cbr 250r in temizi 16 17 bin TL
    Ben simdi gene benim bayiiyle konustum gel sana dominar verim hem sifir motor hem 400cc bastımı yuruyor yormaz seni dedi
    20500 TL
    18 e kadar dustu 17 ye tamam dedim bakalim telefonda konustuk gel konusalim dedi
    17 ye alinirmi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

Ben simdi gene benim bayiiyle konustum gel sana dominar verim hem sifir motor hem 400cc bastımı yuruyor yormaz seni dedi
    20500 TL
    18 e kadar dustu 17 ye tamam dedim bakalim telefonda konustuk gel konusalim dedi
    17 ye alinirmi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    20500 TL
    17 ye alinirmi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

20500 TL
    17 ye alinirmi ?
    Soruna söyle cavaplıyalım

Almak istediğin motor çok ağır
    Tek silindirden tek silindire geçmenin sebebini öğrenebilir miyim?
    Yedek parça fiyatları baya uçuk, bajaj eskisi gibi f/p ürünü değil
    Bir kaç ay önce bayiye konuştum dominarı peşin 2017 modeli 17600 e verebileceklerini söylediler bana
    Performans için geçmeye değer mi? 0-100 ü 8.1 sn son hızı 148-157 kmh olan motor 200ns den 12 kmh daha hızlı

Ben senin yerinde olsam yedek paça fiyatları olsun, kalite olsun, motorun ağırlığı olsun, performansı olsun dominar 400 e geçmezdim
    Dominar 400 yakıt tüketimi cbr 250 den biraz fazla yakabilir

Motosikleti
    MT-07
    CBR250R zaten çift silindirli makine. Dominar'ı o kadar ucuza veriorlarsa al hemen.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR250R zaten çift silindirli makine.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    CBR250R zaten çift silindirli makine. Dominar'ı o kadar ucuza veriorlarsa al hemen.
    Cbr250 Tek silindir...

Silindirleri karıştırma..
    Pistonlar bunu beğendi.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Angry yavaşşşş

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Arkadaslar simdi bayide dominari test etme imkani buldum biraz otobana cikip gazladim motor tam bir felaket bana kalirsa o motora o para verilmez pulsar bence dominara gore cok daha iyi motor gitmiyo gitse bile rahmetli azer bulbul gibi titriyor gazi vermemle kesiciye girmesi bir oluyor kafayi yicem ben ne alicam arkadas en son gidip ktm 250 yi alicam bakalim guzel bi mt25 bulursam bide ona bakicam nasil olucak bilmiyorum

Motosikleti
    MT-07
    Soruna söyle cavaplıyalım

Almak istediğin motor çok ağır
    Tek silindirden tek silindire geçmenin sebebini öğrenebilir miyim?
    Bundan Öncede Cbr250R öneriyordun. Ona hitaben yazmıştım. Silindire takan sensin. Benim için No Problem

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Bundan Öncede Cbr250R öneriyordun. Ona hitaben yazmıştım. Silindire takan sensin. Benim için No Problem
    Kardesim guzel soylemissinde yani cbr250 dominardan daha uatun her konuda ciddi soluyorum gidisi durusu kalkisi konforu adam hakli yani
    Pistonlar bunu beğendi.
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

Motosikleti
    MT-07
    O zaman sen motorunu bulmuşsun. Burada bizi neden trollüyorsun?

Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Senin neyini trollucem kardesim ben yalani sevmem konusanida konusmayida pulsar guzel motor ama dominari begenmedim cbr 250 yide alacagimdam degil ama domirla arasinda kalmis olsam cbr i alirdim

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Arkadaslar simdi bayide dominari test etme imkani buldum biraz otobana cikip gazladim motor tam bir felaket bana kalirsa o motora o para verilmez pulsar bence dominara gore cok daha iyi motor gitmiyo gitse bile rahmetli azer bulbul gibi titriyor gazi vermemle kesiciye girmesi bir oluyor kafayi yicem ben ne alicam arkadas en son gidip ktm 250 yi alicam bakalim guzel bi mt25 bulursam bide ona bakicam nasil olucak bilmiyorum
    Rodajda olduğu için 5 bin de kesiciye giriyor.Rodajdan sonra 9 bin devir çeviriyor dominar.Tabi tercih senin ben çok memnunum.Bu fiyata abs li kaydırmalı debriyajlı 400cc(%37 ötv) li sıfır başka motor bulursan bilgilendir lütfen

Motosikleti
    MT-07
    Sen kafandaki motoru belirlemişsin dedim. Halen isyandasın. Enteresan.

Benim rodajdaki dominar 8000rpm çevirdi bugün. bilemedim 1800km de idi.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    548720919 ilan no

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)