Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suçluların Korkulu Rüyası : Kadın Yunuslar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 400
    bana kimlik sormasını isterdim. puk kodunun olduğu kartla aynı yerde taşıyorum ikisinide verirdim. sorası bence arka tarafımda patlardı ama olsun unutmazdım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Bende Yunus Sinavina Gircem Adim Yunus Bide Bana Insanlar Yunus Yunus Polis Mi Dicek :(

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    R1200GS çoğu erkek için dahi aşırı cüsseli ve yüksek bir motor dur.
    O motorlar Kadın Yunuslar için eziyet olur zannımca.
    Daha alçak, daha hafif bir motor olmalıydı bence

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı ismaileren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1200GS çoğu erkek için dahi aşırı cüsseli ve yüksek bir motor dur.
    O motorlar Kadın Yunuslar için eziyet olur zannımca.
    Daha alçak, daha hafif bir motor olmalıydı bence
    Aynen f700 olmalıydı bence de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ortam biraz gergin galiba konuyu dağıtalım bu motorda abs vamı?

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Haber, gurur sebebi. Ülke geneli kadınları bastırmaya gayret gösterdikçe böylesi sonuçlar ile kadınların daha da güçlenmelerine saygı duyuyorum. Hayatın her yerinde kadınları da görmek, toplumsal gelişimde büyük bir etken. Kadın bir taksi şoförü ya da nakliye aracı şoförü görünce şaşıran bir toplumdan uzaklaşarak, medeniyete ilerliyoruz peyder pey.

Fakat öte yandan forumun genel hali pek iç açıcı değil. Motosiklet kültürüne bezenmiş olan bir topluluğuz, biraz da olsa sıyrılıyoruz genel toplumdan gerek fikirler gerek yaşam biçimi olarak. Ancak patavatsızlık derecesi biraz yükselmeye başladı; bu da kadın kullanıcıların sayısının azalmasına vesile oluyor. Her ne kadar burada çoğunluk birbirinin yüzünü görmüyor olmanın verdiği cesaret ile kullandığı kelimeler için fazla özenli davranmamayı doğru buluyorsa da, fikirlerin arz edildiği mecralarda biraz özenli cümleler kurmak gerektiğini düşünüyorum.
    yamtareroglu, _chaotic_ ve bursalıali bunu beğendiler.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu vesile ile bir kez daha dile getiriyorum, bu Gs ler israftan başka bişey değil. Bizde otoban polisi mi var ki gidip Gs1200 alınıyor?

Motosikleti
    NMAX 155
    1-Maşallahları var hepsinin :D
    2-R1200'ler gereksiz pahalı ve kadınlar için ağır motorlar bana kalırsa otobana bile çıkan yok şehiriçinde takılmıyor mu bu yunuslar ? 400CC falan birşey olmalı.

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı alikagan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1200'ler gereksiz pahalı ve kadınlar için ağır motorlar bana kalırsa otobana bile çıkan yok şehiriçinde takılmıyor mu bu yunuslar ? 400CC falan birşey olmalı.
    Youtube açın izleyin, Brezilya sokaklarında suçluları amansız kovalamaca yapan Brezilyalı polislerin altında 300 cc'lik Honda XRE 300 motorlar bulunuyor. Başarısızlıkla sonuçlananı görmedim.
    Çok çok zengin ülkeyiz vesselam. BMWler, Mercedesler.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Kadın yunuslarda r1200gs var peki Zabıtalara ne demeli? Hondalar, Bmwler, Yamahalar.. En kötüsü 50-60 bin tl'den başlıyor. Arkadaş değirmenin suyu nereden geliyor demeyeceğim nereden geldiği belli bizim gelir vergilerimiz başta olmak üzere aldıkları bilimum vergi,harç,haraçtan geliyor da hiç mi aklı başında birileri çıkıp demiyor 1200cc gereksiz büyük bir alet hem de çok pahalı diye. Bir de illa ki Bmw olmalı mı? Bütün polis araçları kötü hyundai accentlerden oluşuyorken neden polis motorlarımız en iyisi olmak zorunda? Tamam envantere kötü motorlar alınmasın ama 1200cc kocaman gs neden yunus motoru olmak zorunda gibi bir algı oluşmuş ki? Her gün porsche veya ferrari mi kovalayacak bu ablalar? Bir de hayatında o motora binme ihtimali sıfıra yakın insanlara o motorları teslim ettiğinizde bir tarafları ayrı oynuyor resmen tabir-i caiz ise tanrıyı oynuyorlar. Sonra malum ikinci el sitesinde de görüyoruz ilanları yunustan satılık honda cbr250, pulsar 200 diye. Model bazında gidebileceği maksimum range buralar çünkü. Gidip bu adama R1200GS neden verelim bir sebebi olmalı. Eğer sebebi yoksa da gitti milli servet uçtu buharlaştı.

Haberi yine liseliler yazmış. Sanırsın 8 kadın motorize memur tüm şehrin suçlularıyla savaşıyor. Her gün çatışma kovalamaca aksiyon motordan motora atlarken havada şarjör değiştirmeler vs.

Kadın oldukları için haber olmuşlar. Bu iyi bir şey gibi gözükse de değil. Aynısını zabıta paylaşımında da konuşmuştuk.

Motosiklete binecek durumumuz kalmadı pek ilgimi çekmedi.
    Fakat Motosiklet kullanıyorsa iyi biridir. Yol verin geçsin 😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Kadın yunusları tebrik ediyorum. Başarılar dilerim
    bursalıali bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]'Suçluların Korkulu Rüyası
    sadece suçluların mı? bugün benim de rüyama girecek senin yüzünden.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    verin altlarına xmax tursitler gleince foto felanda çekilir fenamı :D

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben kadın madın anlamam arkadaş! işlerini yapacaklar ise amenna. ama yok anca cazibeleri ile cezbedici şekilde bir görsellik amaçlı boy gösterecekler ise karşıyım.

kadın denildiği zaman erkek olarak cinsel dürtüler tabi ki hareketleniyor, genimizde var bu ama işlerini yapmalılar. herkes işini yapsın, adalet bunu gerektiriyor.

arkadaşlar konuyu cıvıtmış ama duygusal yönü bir kenara bırakıp olayın işlevselliğine yönelmemiz lazım dimi? kadın yunuslar ne katacak bize onu söyleyin bana? erkekler yetersiz mi kaldı yoksa işsiz kadınlara istihdam sağlanmak mı isteniyor ben tam anlayamadım durumu.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Affınıza sığınıyorum fakat başlık er gazinosuna dönmüş. Kadın polis elbet olmalı, özellikle kadın vatandaşlarla ilgilenecek, kimlik uygulamalarını vs. yapacak kadın yunuslar tabii ki iş görür. Hatta trafik şubeye de koysunlar en azından rüşvet yemezler.
    EmirŞengezer bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı BikeManiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Affınıza sığınıyorum fakat başlık er gazinosuna dönmüş. Kadın polis elbet olmalı, özellikle kadın vatandaşlarla ilgilenecek, kimlik uygulamalarını vs. yapacak kadın yunuslar tabii ki iş görür. Hatta trafik şubeye de koysunlar en azından rüşvet yemezler.
    Ne alaka burası..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kadın madın anlamam arkadaş! işlerini yapacaklar ise amenna. ama yok anca cazibeleri ile cezbedici şekilde bir görsellik amaçlı boy gösterecekler ise karşıyım.

kadın denildiği zaman erkek olarak cinsel dürtüler tabi ki hareketleniyor, genimizde var bu ama işlerini yapmalılar. herkes işini yapsın, adalet bunu gerektiriyor.

arkadaşlar konuyu cıvıtmış ama duygusal yönü bir kenara bırakıp olayın işlevselliğine yönelmemiz lazım dimi? kadın yunuslar ne katacak bize onu söyleyin bana? erkekler yetersiz mi kaldı yoksa işsiz kadınlara istihdam sağlanmak mı isteniyor ben tam anlayamadım durumu.
    üst arama, tutuklama vb. gibi konularda kadınlar için kadın polis vardır.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üst arama, tutuklama vb. gibi konularda kadınlar için kadın polis vardır.
    bende öyle sanıyorum, erkekler kadar korkulu rüya olabileceklerinden şüpheliyim çünkü. baksana millet suç işlesem de kadın yunuslardan dayak yesem moduna giriyor böylemi korkulu rüya olacaklar?

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle sanıyorum, erkekler kadar korkulu rüya olabileceklerinden şüpheliyim çünkü. baksana millet suç işlesem de kadın yunuslardan dayak yesem moduna giriyor böylemi korkulu rüya olacaklar?
    Bakma sen öyle söylediklerine bayan polis tarafından yakalanmak daha gurur kırıcı oluyor.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)