Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 ile 7 Etaplı 1 haftalık kamp planım

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Genel güzergah bu şekilde. Bu zamanda ve bu yerlere gezi veya kamp atılır mı diye bilirsiniz, bir delilik yapıp bu şekilde planımı yaptım, etaplarda esneklik durumu var ama onu yolda anlık gelişen duruma göre düzenleyeceğim.

1. Etap İstanbul-Konya Ereğli :775km diyor.

2. Etap Ereğli- Çelikhan :795km diyor.

3. Etap Çelikhan-Munzur Vadisi :492km diyor.

4. Etap Munzur Vadisi-Uzundere : 335km diyor.

5. Etap Uzundere-Ovit Dağı : 332km diyor. Bu etapta Bayburt-Of yolu yani Ruslar tarafından yapılan eski güzergahı kullanacağım diğer bir adı D915 yolu.

6. Etap Ovit Dağı-Geyikli : 209km diyor.

Ve son olarak 1 hafta da köyde kaldıktan sonra normal güzergahtan geri dönüş yapacağım. Adana ve sonrası için ücretsiz kamp yerleri biliyorsanız veya şurda kamp atabilirsin diyeceğiniz varsa bunlara da açığım tşk eder inşallah kazasız belasız bu uzun ama kısa süreliği gezimi tamamlarım.

Toplam yapılacak yol 4000km altı üstü oynama yapabilir bekleyip göreceğiz, bu cumartesi Dominar ım 20000km bakımına girecek büyük ihtimal dönüşte 25000km bakımına da girmesi kaçınılmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    iyi yolculuklar hocam şimdiden sıcak biraz canınızı sıkabilir iç anodolu doğu bölgelerinde
    kdiner bunu beğendi.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    İyi yolculuklar dilerim. Şanlıurfa Gaziantep arasında Nizip-Birecik ilçelerine 40 km kadar yakın Halfeti ilçesine uğramanızı tavsiye ederim. Sonra Şanlıurfa da Dünyanın en eski yerleşim yeri olan Göbeklitepeyi mutlaka ziyaret edin. O bölgede 11 sene yaşadım.
    kdiner bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi yolculuklar hocam şimdiden sıcak biraz canınızı sıkabilir iç anodolu doğu bölgelerinde
    Tşk ederim, Trabzonlu olduğum için dediğin gibi tek sıkıntım bu sıcak hava olacak, geçen sene Antalya ya gittim çadırda yatılacak gibi değildi yapacak bir şey yok başa gelen çekilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yolculuklar dilerim. Şanlıurfa Gaziantep arasında Nizip-Birecik ilçelerine 40 km kadar yakın Halfeti ilçesine uğramanızı tavsiye ederim. Sonra Şanlıurfa da Dünyanın en eski yerleşim yeri olan Göbeklitepeyi mutlaka ziyaret edin. O bölgede 11 sene yaşadım.
    Tşk ederim, Halfeti ye uğrayacağım Göbeklitepe tam emin değilim fazla yolu uzatmak istemiyorum bakalım artık zaman neyi gösterecek.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)