Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklete basladim

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni basladim cbr 125le 1 hafta oldu alali bu hafta 2 kaza gecirdim Allahim 4 gun arayla oldu ikiside ayni yerde oldu ilkinde dusmedik ucuz yirttik bugun gecirdigimde fena oldu sag bacagim pert suan bile herkes motosikleti birak diyor araba al diyor ama benim bindikce binesim geliyor galiba bidaha kaza yaparsam o motosiklet bana anca hayal olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun. Eğitim şart.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Hayal kurmayıp kullanacağım dersen eğitim al, ekipman kullan, ayağın nasıl pert oldu?
    Her kafadan ses çıkar önemli olan senin yaşamak istediğindir.

Geçmiş olsun.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim geçmiş olsun,Cıbır tayfasının gazına gelme aman,boş arazide pratik yap,kendini geliştir.

Rahmetli dedem sürekli derdi,3gün yatak 4.gün toprak diye...ele ayağa düşmeden..

Dikkatli ol,motorun şakası olmaz 50cc'de aynı 150cc'de...

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Sürat yapma,kalabalık caddelere çıkma,gece yola çıkma,ekipmanın tamam olsun eğitim almıycaksanda 30-40km gibi hızlarda kullan pratik yap bende 2 kere düşmüştüm aldığım ilk ay o düşmelerde dediğim hızlardaydım.Acemisin şakası olmaz hayatın kararır geçmiş olsun
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hangi il'desin bilmiyorum ama İstanbul'daysan Honda'nın GS1 eğitimi sana çok şey katacaktır.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    düşüşlerinden ders al. dikkatli sür. defansif sür. dikkat eksikliğin varsa kaskın içinde sesli olarak trafiği kendine anlat dikkatini toplarsın. kendinden başka kimseyi dinleme. kendin de söylemişsin bindikçe binesim geliyor diye. diğerlerinin iyi niyet tavırlarının altındaki ''beceriksizsin vazgeç'' mesajını onaylarsan ve tutkuyla sürdüğün motosikleti bırakırsan bu sende derin bir sıkıntı yaratır. ileride şuan sana baskı yapan çevrenden kimse kalmadığında da mutlaka motosiklete geri dönme girişimi yaparsın. o yüzden sürüşünü geliştir, karakterini ortaya koy, yoluna devam et derim.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Düne kadar motor almama itiraz eden annem bugün arkama bindi gezdirdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)