Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet çantalarının güvenirliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kymco Xciting 500
    Merhaba benim scooterın altına kaskım sığmıyor arkaya çanta taksam sağlamlar mıdır kaskımı ordan alabilirler mi başına bu durum gelen var mı kaskım pahalı 1500 lira açıkçası çok çekiniyorum plastik şeyler sonuçta o enduro gibi sağlam olanlar pahalı ama gerçekten kilit mekanizmaları iyi midir? tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim kullananlar kaskını koyuyor mu başına kötü bir olay geldi mi? ben koltuk altında ucuz parfüm tutuyorum apartmana koyduğum için egzoza sıkıyorum 3-5 fıs gerçekten işe yarıyor bunu tavsiye ederim hiç koku yapmıyor nerdeyse birde kilit ve su koyuyorum bir de eldiven.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Yıllardır kaskımı motosikletin gidonunda bırakıyorum hiç çalınmadı. Normal hırsız kask çalmaz çünkü satamaz. Kask çalmak çoluk çocuğun yapacağı iştir.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Kamera ile birlikte kask ve mont hariç tüm ekipmanlar topcase' de duruyor. Birşey olmaz. Yeter ki göstere göstere tilki bakışlı yabancı tipli birinin dibinde doldurma. Hırsıza kilit dayanmaz, kafaya koyarsa bagajdakiler için direksiyon kilidini tekmeler kırar salar makineyi uzaklaştırıp çekip balyozla girer de açar. Kabul edilebilir risktir, o da olmasa nereye koyucaz ki. Hadi sen iyisin, bir CBF150 al bakalım koltuk altında bez koyacak yeri zor bulursun

Ama egzoza parfüm olayını her yerde anlatma. Aklıma hemen g.t pamuk geldi. Yazık motosiklete

Motosikleti
    Kymco Xciting 500
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamera ile birlikte kask ve mont hariç tüm ekipmanlar topcase' de duruyor. Birşey olmaz. Yeter ki göstere göstere tilki bakışlı yabancı tipli birinin dibinde doldurma. Hırsıza kilit dayanmaz, kafaya koyarsa bagajdakiler için direksiyon kilidini tekmeler kırar salar makineyi uzaklaştırıp çekip balyozla girer de açar. Kabul edilebilir risktir, o da olmasa nereye koyucaz ki. Hadi sen iyisin, bir CBF150 al bakalım koltuk altında bez koyacak yeri zor bulursun

Ama egzoza parfüm olayını her yerde anlatma. Aklıma hemen g.t pamuk geldi. Yazık motosiklete
    cevaplar için saolun parfümün motora ne zararı olabilir ki zaten sürüşte o kadar duman çıkıyor parfümden eser kalmıyor. yazık derken zarar mı verir?

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı scootercido adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplar için saolun parfümün motora ne zararı olabilir ki zaten sürüşte o kadar duman çıkıyor parfümden eser kalmıyor. yazık derken zarar mı verir?
    Motora birşey yapacağını sanmam, belki kromaj ve boyalı yüzeyde kalıcı leke bırakabilir o kadar. Ama parfüme yazık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)