Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaşıntılar kaşıntılar... (Almak yada Almamak)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Geçen hafta Pulsar'ıma 1set yeni lastiğimi taktım. Kel kör rodajını yapmaya çalıştım ama ne kadar oldu olmadı bilemiyorum.

Esas Mevzuya gelirsek:

Bu kriz, bu parasızlık, bu paramızdaki değer kaybedişlerinden mütevvelit, Dominar 400 alma ve almama durumlarında bocalıyorum. Bir alayım ne olur ne olmaz daha el yakar yaklaşamayız diyorum. Bir sağlam Pulsar var aban gitsin işte ne olacak diyorum.

Motor alabiliyorken almanın zamanı mıdır? Yoksa boş yere kendimizi paralayıp daha da dibe batmaktan vaz mı geçelim?

Yorum, görüş, öneriler değerlidir. Değelenelim, değerlendirelim

Alırsam ABS'li motorum olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Gördün tabi forumda Nk400'leri dominarları Mt07 leri ağzının suyu aktı değilmi..

Kaşıntı zor bir hastalıktır bacağını kaşısan,sırtına vurur...

Ns200'le devam et alacağın motorun üzerine vereceğin +bütçeyi bahar ve yaz turu için yastık altına salla pişman olmazsın

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alınmış alınmıştır, ben motoru ilana koydum yaza kadar satıp üzerine kredi çekerek 250'lik birşeyler alayım dedim. Motora alıcı çıktı lakin kim uğraşır krediyle dedim, gözüm yemedi satmaktan vazgeçtim motoru, ilandan da kaldırdım.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hep diyoruz ya, bu fiyatlar bu vergiler az, daha fazla olmalı diye tam üstüne basmışsın şu anda..
    bursalıali bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta Pulsar'ıma 1set yeni lastiğimi taktım. Kel kör rodajını yapmaya çalıştım ama ne kadar oldu olmadı bilemiyorum.

Esas Mevzuya gelirsek:

Bu kriz, bu parasızlık, bu paramızdaki değer kaybedişlerinden mütevvelit, Dominar 400 alma ve almama durumlarında bocalıyorum. Bir alayım ne olur ne olmaz daha el yakar yaklaşamayız diyorum. Bir sağlam Pulsar var aban gitsin işte ne olacak diyorum.

Motor alabiliyorken almanın zamanı mıdır? Yoksa boş yere kendimizi paralayıp daha da dibe batmaktan vaz mı geçelim?

Yorum, görüş, öneriler değerlidir. Değelenelim, değerlendirelim

Alırsam ABS'li motorum olur

Daha yeni lastik almışsın. Dur durduğun yerde işte.

Motosikleti
    MT-07
    Ya açıkçası benim olayım şu; Ben her sabah Beylikdüzü'nden Levent'e gidiyorum motor ile. Bir tık daha seri olsunki kaçmam gerektiğinde pişman olmayayım. Bide ABS ve led farlar var dominar'da. Bir de şöyle bişey var. Kurye'ci motoru die dan dun ediyorlar (Kuryeci arkadaşlar yanlış anlamasınlar üniversitede bende kuryeydim.). Fakat benim motoru bir yere götürdüğümde cidden sıkıntı yaratıyor. Herkes bir burun büküyor falan sinirleniyorum artık.

Geçen sene eve dönüyorum. Kızın biri arkamdan kuryeci kuryeci die bağırıp durdurdu

Tüm akrabalar laf ediyorlar. Gelme şununla ya araba ile gel yada minibüs, otobüs ile falan die.

Bide dominar viraj'a yatarsa kalkabilir mi?

Kafamda deli sorular var. Haziran'da kafadan bu motorların fiyatı 5000tl artar die de düşünmüyor değilim :(

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Şahsen param olsa şu an cf400nk alır yoluma bakarım. Motorun sağlamlığı yeterince iyi duruyor. Kullanıcı yorumlarında da kötü bir şey görmedim ve tip olarak çok güzel. Eğer paran varsa durma al. Bence sene sonu 25i bulur fiyatları. Tam emin olmamakla birlikte dominar tek silindir galiba 400nk ise çift silindir. Bu bile 400nkyı tercih etmek için sebeptir bence.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen param olsa şu an cf400nk alır yoluma bakarım. Motorun sağlamlığı yeterince iyi duruyor. Kullanıcı yorumlarında da kötü bir şey görmedim ve tip olarak çok güzel. Eğer paran varsa durma al. Bence sene sonu 25i bulur fiyatları. Tam emin olmamakla birlikte dominar tek silindir galiba 400nk ise çift silindir. Bu bile 400nkyı tercih etmek için sebeptir bence.

Dediğinde haklısın ama Bajaj'ın servislerinden memnunum. Ne kadar kazık olsalar da iyiler ama dominar biraz daha oturmuş sanki. NK 400'den bir tık daha kaliteli gibi geliyor Dominar bana. Bir de yedek parça ve aksesuar sıkıntısı yok gibime geliyor

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ya açıkçası benim olayım şu; Ben her sabah Beylikdüzü'nden Levent'e gidiyorum motor ile. Bir tık daha seri olsunki kaçmam gerektiğinde pişman olmayayım. Bide ABS ve led farlar var dominar'da. Bir de şöyle bişey var. Kurye'ci motoru die dan dun ediyorlar (Kuryeci arkadaşlar yanlış anlamasınlar üniversitede bende kuryeydim.). Fakat benim motoru bir yere götürdüğümde cidden sıkıntı yaratıyor. Herkes bir burun büküyor falan sinirleniyorum artık.

Geçen sene eve dönüyorum. Kızın biri arkamdan kuryeci kuryeci die bağırıp durdurdu

Tüm akrabalar laf ediyorlar. Gelme şununla ya araba ile gel yada minibüs, otobüs ile falan die.

Kafamda deli sorular var. Haziran'da kafadan bu motorların fiyatı 5000tl artar die de düşünmüyor değilim :(
    Anlaşıldı derdin,sen pulsarına ne istiyorsun?

Model?
    Km?
    Kazası vs. varmı?

Neden soruyorum bunları, ciddi alıcıyım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

Boşver milleti, sen keyif alıyorsan motorundan ne ala. Geçen yaz Dominar da 400 Nk da 17000 TL civarındaydı, bu muydu şu muydu derken 22000 TL.yi geçti. Daha da artar bence. Benim motor seninkine göre daha tiri viri, TMP'nin Çanakkale kortejine katıldım inan en dandik 10 motor arasındaydı benimki ama "benim" motorum sonuçta..Molada motor başında sigara içerken 2-3 genç konuşuyordu "Oha manyağa bak, RKS ile İstanbul'dan gelmiş" diye

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM

Hangi kız bağırır la birinin arkasından kuryeci diye.Belki gerçekten kuryeci arıyordur bir yerde.

Paran varsa bence al şimdiden.Dolar,euro daha 2-3 sene zor düşer.Ben olsam Dominar yerine 400Nk alırdım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008

"Bana mı diyon sex işçisi?" diye cevap verseydin

Motosikleti
    MT-07
    Ya sorma. Bende anlam veremedim. Zaten şaşkınlıktan durdum yoksa durmazdım bile :D

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Abs li makine alcaksan al hayat çok önemli. Paran varsa al çünkü paran elinde değer kaybedecek zaten, hiç yoktan daha güvenli bir motosiklete binersin. Bende r25 var satip herhangi bir abs li motosiklet almayi dusunuyorum uzun zamandir.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    mesela aklım cb650f'e gidiyor ama yediğimiz kazık fiyatlardan dolayı bu sene kesinlikle ne kadar istesem de almayacağım, kesinlikle motor satışındaki düşüş görülmeli, zaten sıfır motor almayı artık düşünemiyorum, ikinci el için de uzun bir süre bekleyeceğim, cebimde param olsun, varsa da dolar almaktan başka çare yok, bu saatten sonra hele sıfır motor almanın yanından bile geçmem, bence elindekinin kıymetini bil, ben de bu şekilde önümü görene kadar devam edeceğim, borç yapılacak bir dönemde değiliz, hele bankalara asla..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)