Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sevimli Dostlarımız Köpekler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM RC 250
    Evet ne kadar sevimli olsalar da bizi pek sevmeyen köpekler hakkında bi çözümünüz varmı ? Benim daha çok korktuğum şey ise viraj girişinde çıkmaları insan ne yapacağına şaşırıyor fobi oldu artık yolda görsem bak şimdi karışıcak ortalık diye kendimi daha çok korkutuyorum. Sizin çözümleriniz neler veya siz nasıl hareket ediyosunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Altın elbiseli adam ın videolarına bak orada köpek videosu vardır

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Virajda köpeğe denk gelmek hiç başıma gelmedi. Denk gelsen bile büyük ihtimalle sei geç farkedip sana tepki verene kadar yanından geçip gidersin. Onun dışında köpeğe bakıyorum, bazıları kılını kıpırdatmadan yatıyor. Bazıları ona yaklaştıkça yanınızda havlayarak koşacak gibi geliyor. Bana doğru hareketlenen köpek olursa debriyajı çekip motoru min. ses çıkaracak şekilde gaz vermeden geliyorum. O arada tüymek için vites düşürüyorum. Eğer üzerime gelmeye devam ederse bi ara gaz (genelde kaçıyorlar) kaçmayıp halen geliyor ise gazı kökleyip tüyüyorum

Bende de var köpek fobisi. Ne zaman bir köpek görsem, acaba saldıracak mı? düşüncesine giriyorum.

Bazen bu yolu kullanıyorum. Sırf güzel virajları var diye. İkidir bu köpeğe denk geliyorum. Tamda viraj çıkışında :D Valla ikisinde de gaza basmaktan başka bir şey yapamıyorum. Başlardaki videolarımda da var böyle saldıran köpekler. Ta tarladan bahçeden uçup geleni bile gördüm. O yüzden köylere dahi girmeye korkuyorum. Herkes dur bi bok yapmaz diyor. He dile kolay tabii :D

Dakikayı direkt 6:15'e çekin.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Köpekle karşılaşınca ona hiç bakmadan ya tapa gaz yapın ya da motoru durdurarak stop edin. Motorun hırıltısına sinir oluyor hayvancağızlar. Motoru durdurursanız kendileri de ne yaptıklarını bilmez bir halde normal hallerine dönüyorlar Tapa gaz yapmaya karar verdiyseniz arkaya kafanızı çevirip geliyor mu koşuyor mu falan diye bakmayın bir yerlere giriyorsunuz çünkü o zaman hakimiyeti kaybedip.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Ben köpek görürsem yavaşlıyorum bana doğru hareketlenirse dahada yavaşlıyorum ve bazen kornada çalıyorum. Ön tekere havlıyorlar belirli bir süratin altına düşünce vaz geçiyorlar. En tehlikelisi arabaların arsından aniden çıkanlar insan bazen dalgın oluyor.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sopa gösterince sokak köpekleri ortamdan sıvışıyorlar. Teleskopik jop çok ise yarıyor. Geçenlerde 20 küsür tanesi bisiklet sürüşü sırasında etrafımı sardı. Jopu göstermem yetti. Şimdiye kadar hiç vurmam gerekmedi. Ancak bekçi köpeklerinde işe yaramaz. Genelde bağlı olduklarından sahipli köpekler size şehir içinde sorun çıkartmaz ama kırsalda koşarken bekçi köpeklerine karşı dazer II kullanıyorum

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    insanın aklına bin türlü şey geliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)