Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Araba kullanırken selfie çekmek ne demek ya ne demek?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Mantıklı bi izahı olan var mı? Özellikle bayan kardeşlerimiz ablalarımız araba kullanırken bir elde telefon cama doğru bakarak gülüp neden selfie çekiyorsunuz hareket halindeyken? Neden ya? Hayır birine çarpsanız nasıl ödüyceksiniz bedelini?
    Tabi herkes değil ama yapan gerçekten çok fazla. Bu gün 4-5 defa denk geldim daha önceki günlerde de denk gelmişliğim var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ön kamerayı icat eden diye....başlayabilir...mevzuya buradan yol alabilirsin...

Sen daha ön kamerayı açıp ayna niyetine,makyaj yapanı görmemişsin...birde böyle modeller var...
    thedarkfire ve Kızıl pars bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    istemeye istemeye egzozu taktım benim kırmızıya, camı açık telefonla konuşan veya telefonla birşeyler yapanın kulağının dibinde kesiciye sokuyorum kafaları tavana değiyo 😁

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    bende sürekli denk geliyorum. seyir halindeyken mesaj yazıyolar böyle bişey var mı ya. 5 saniyede bir önüne bakıyor devam ediyor yazmaya. özellikle kadın sürücüler, artık kara listemdeler uzak duruyorum onlardan. önceden ön yargım yoktu inanmazdım söyleyenlere gerçektende sıkıntılı kullanıyolar. ani fren-ani yavaşlama-mesajlaşma-tünel görüşü-sola sinyal verip sağa dönme hepsi bunlarda. üzerlerinde bir ürkeklik var panik hali var çok saçma hareketler yapıyolar.
    thedarkfire bunu beğendi.

Birisine kolumdaki korumayla çarptım yanlışlıkla. Arabasından çıkan sesi dahi duymadı. Okadar mutluydu ki ben sinirlenemedim bile yaptığı frene....

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Daha dün, saat 16:30 sıraları 1. köprüden geçerken bir bayan köprü üzerinde motosikletle hareket halinde (motosikleti kullanıyor, artçı değil) sağ eliyle gidonu tutarken sol eliyle de selfie çekiyordu. Hatta belki de video formatında, çünkü neredeyse köprünün yarısına kadar o şekilde devam etti.

Malesef konu arabacı / motorcu meselesi değil. Bilinç, sorumluluk, akıl, mantık meselesi. Yanından geçerken korna çalarak geçtim belki uyanır diye, umurunda dahi değildi, şöyle bir göz ucuyla bakıp çekimine devam etti. Yaklaşık hızı 80km/h, altındaki motosiklet CBF150 idi.

Ekipmanın tam olması oradaki olası kaza nedenini hoş gösteremezdi hanımefendi. Belki buradasınızdır diye özellikle söyleyeyim dedim.
    Kızıl pars, thedarkfire ve Shrieker bunu beğendiler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Gişelerden 200 le geçen kızlar eklesin

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istemeye istemeye egzozu taktım benim kırmızıya, camı açık telefonla konuşan veya telefonla birşeyler yapanın kulağının dibinde kesiciye sokuyorum kafaları tavana değiyo 😁
    olur da kazaya sebebiyet verirsen daha kötü olur. yapma.

Motosikleti
    MT-07
    Ben onları görünce kimse kusura bakmasın. Duyduklarından emin olacak şekilde o güzel o ile başlayan kelimeyi bağırıyorum. Hemen kendilerine geliyorlar. Hatta yüzleride düşüyor. Çokta güzel oluyor.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Forum harbiden ruh hastası kaynıyor size ne kardeşim sana çarpmadigi sürece niye dert edinip güzel kafani yoruyorsun?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum harbiden ruh hastası kaynıyor size ne kardeşim sana çarpmadigi sürece niye dert edinip güzel kafani yoruyorsun?
    Ha çarptıktan sonra yapacak halin kalırsa benide haberdar et. Çok merak ediyorum manzarayı.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bayanlar selfie yapıyor. Erkekler de son ses müzik eşliğinde yol videosu çekiyor. Özellikle trafikte aralardan giderken uzunları çakıyorum. Egzoz olmasa da böyle farkediliyoruz

Motosikleti
    xv250
    ani fren yapsa bile motorcu takip mesafesini korumalı. mallesef bunu çogu motorcu bilmiyor yapmıyor

Motosikleti
    MT-07
    Walla ben paraya kıydım. Oturdum lastik için biriktirdiğim parayı buna göndüm. Sonuç. Göremeyen kimse yok.

http://www.csrelectronic.com/urundet...k#.Wvh0cxahmaM

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Sürerken cep telefonuyla konuşmak, kurcalamak vs. suç. İnşallah araç sürerken cep telefonuyla meşgul biri ailenden birini veya seni ezmez.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istemeye istemeye egzozu taktım benim kırmızıya, camı açık telefonla konuşan veya telefonla birşeyler yapanın kulağının dibinde kesiciye sokuyorum kafaları tavana değiyo ��
    Bende bu gün egzoz taktırdım az önce :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha dün, saat 16:30 sıraları 1. köprüden geçerken bir bayan köprü üzerinde motosikletle hareket halinde (motosikleti kullanıyor, artçı değil) sağ eliyle gidonu tutarken sol eliyle de selfie çekiyordu. Hatta belki de video formatında, çünkü neredeyse köprünün yarısına kadar o şekilde devam etti.

Malesef konu arabacı / motorcu meselesi değil. Bilinç, sorumluluk, akıl, mantık meselesi. Yanından geçerken korna çalarak geçtim belki uyanır diye, umurunda dahi değildi, şöyle bir göz ucuyla bakıp çekimine devam etti. Yaklaşık hızı 80km/h, altındaki motosiklet CBF150 idi.

Ekipmanın tam olması oradaki olası kaza nedenini hoş gösteremezdi hanımefendi. Belki buradasınızdır diye özellikle söyleyeyim dedim.
    Ben motor kullanırken kaskın önüne sarkan saçımı düzeltirken bile çok temkinli davranıyorum adamların yaptığına bak :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Çarpmadı bize ama bir gün birine çarpmayacaklarının bi garantisi var mı?
    Araç kullanıyosun sonuçta, telefonla uğraşmak nedir?
    Böyle telefona dalıp ambulansa yol vermeyen var dikkat etmediklerinden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gişelerden 200 le geçen kızlar eklesin
    Şeridi kırıp kaçanlaaarr :D

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    biraz yanlış anlaşılmış benim demek istediğim ucu size dokunana kadar hiç bir şeye karışmayın. hayat kısa ve bu tür şeylere güzel zihninizi yormaya değmez

Motosikleti
    biraz yanlış anlaşılmış benim demek istediğim ucu size dokunana kadar hiç bir şeye karışmayın. hayat kısa ve bu tür şeylere güzel zihninizi yormaya değmez
    Yok ben zaten ses etmedim zaten biriyle trafikte laf yarışına girmem. Gördüğüm ilk trafik polisine plakasını veririm.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Aklıma "Canlı bomba kendini patlatmadan gözaltına alamayız" diyen Davutoğlu geldi birden hocam
    Angrypower ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Birde bu her zaman aynı yolu giden tüccarlar, plasiyerler falan var devamlı elinde telefon ya mesaj atıyor yada okey oynuyordur. O yoldan devamlı gidiyor ya yolu biliyor aklı sıra. Hızı 50-60 geçmiyorsa (duble yolda virajsız dümdüz) bilki telefonla uğraşıyordur kaç yaklaşma. Millet iyice telefon bağımlısı oldu çıktı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)