Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tecrübe ve fikir lazım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    arkadaşlar merhaba,
    şu motosiklet sahibi ile anlaştım https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sifir-ayarinda...cbr-250-539991865/detay

aslında sym wolf 250 alacaktım ancak parça fiyatları ve servis olayını hiç bilmediğim için kararsız kaldım.
    daha önce cbr kullandım 4 bin km kadar, çokta memnundum fakat kaza yaptım tek tarflı, bende birşey yok ama motosikletim hurda oldu diyebilirim , tabi zarar ettim ve motosikletimi takasa verdiğim sanayi ustası toparlayıp ilana koymuş çok önemli değil ama yazdım ,kazalı motoru kazasız diye ilan vermiş.
    şimdi ben ilandaki motoru alacağım sorun çıkmazsa eğer , 6 yaşında motor km düşük diyen arkadaşlarım oldu hani orjinal km mi diye
    bunu nasıl öğrenebilirim, satıcı arkadaş iki muayenesi var ve evraklar elimde orjinal diyor .

bunların dışında wolf 250 yada cbr 250 karar veremedim hangisini alacağıma.

hepimize kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    ilanda ki arkadaş düşmesi yoktur demiş ama motor sağ tarafa düşüp sürüklenmiş gibi gözüküyor. depo biraz eski ama sağ karenaj depodan çok daha parlak. ya değişim görmüş yada boyanmış. egzozda da söylediklerimi destekler nitelikte sürtünme izleri var. o tür izler kaldırıma vs sürtmeyle olmaz.
    fotoğrafla ancak bukadar oluyor. nedir ne değildir görmeden kesin konuşamayız

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Dostum birisi naked,diğeri ss şahsi önerim cbr250 alman,piyasası hızlı yedek parça bol,yan sanayi muadil parça alternatifin var.diğerinde işler biraz tuzlu,bende bir ara wolf250 alacaktım vazgeçtim.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanda ki arkadaş düşmesi yoktur demiş ama motor sağ tarafa düşüp sürüklenmiş gibi gözüküyor. depo biraz eski ama sağ karenaj depodan çok daha parlak. ya değişim görmüş yada boyanmış. egzozda da söylediklerimi destekler nitelikte sürtünme izleri var. o tür izler kaldırıma vs sürtmeyle olmaz.
    fotoğrafla ancak bukadar oluyor. nedir ne değildir görmeden kesin konuşamayız
    Yorumunuzdan sonra biraz daha dikkatli baktım ama ışık yanilmasi gibi duruyor yani deponun dize değen yerine bakarsanız daha canlı duruyor.
    Daha yakından görmedim tabi, incelemek lazım.
    Teşekkürler yorumunuz için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum birisi naked,diğeri ss şahsi önerim cbr250 alman,piyasası hızlı yedek parça bol,yan sanayi muadil parça alternatifin var.diğerinde işler biraz tuzlu,bende bir ara wolf250 alacaktım vazgeçtim.
    Cbr daha ağır basıyor sanırım bunu alacağım, yinede fikirlerinizi almak istedim.
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)