Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ehliyetsiz yakalanma sahneleri===)))

Motovento
    REKLAM ALANI
    nestcafe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ern6(kawasaki650)
    Arkadaşlar 10 gündür motor kullanıyorum ve içimde çevirmeye girme korkusunu atamadım sanki tüm polisler bana bakıyorlar malum ımtahanlar 3 ay sonra verildiği için beklemek zorundayım sen al 650 lik makinada gelde bekle )) sizlerden ricam herkezin başından geçmiştir anlatın bakalım ehliyetsiz çevrilmelerdeki konuyu halletme sanatını da bizde ufaktan bilelim.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Alakasız bi yerde çevirdiler.

p-ehliyet ruhsat
    b-tamam abi bi saniye bekle bulayım ( bu arada ehliyet vwe ruhsat yok arıyomuş ayağana yatıyorum)
    p-e hadi nerde evrak
    b-aaaaa abi olaya bak ben motoru servise vermiştim hemen şurda şimdi aldım servisten bi test sürüşü yaptım ruhsat orda kalmış.
    p-ok kimliğe bakayım
    b-al abi ( adam kimlik isterken ben yanlışıkla ehliyeti çıkardım) aa pardon bu ehliyet dur abi sen kimlik istedin ( bu sırada ehliyeti cebe koyup kimliği çıkartırken) heheheh ver bakam şu ehliyete.
    b-al
    p-aaaa senin ehliyette yok.in motordan
    b-paramız varda almadık mı
    p-ulan motoru nasıl aldın
    b-yemedim içmedim çalıştım aylarca biriktirdim aldım.şimdi para biriktir ehliyet kursuna yazıldım.çıkacak ehliyet bekliyorum

Not : Arkadaşlar ofisteyim eve gidiyorum şimdi devamı evdwen yazıcam

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    p-kırmızada geçtin
    b-farkındayım
    p-birde bile bile geçtin yanı
    b-evet geçmesem yolun ortasında kalacaktım bastım geçtim
    p-hmm ehliyet ruhsat
    b-bir saniye(çantada ruhsatı çıkarıp verdim)
    p-Antalya plaka ha(konyadayım)Nerden geliyorsun?
    b-İzmirden
    p-ehliyet nerde
    b-ehliyet var da a2 yok
    p-cesarete bak a2 yok izmirden geliyorsun
    b-daha adanaya gideceğim
    p-daha neler
    b-Polis bey beni burda alı koysa %100 haklısın hiçbir şey demem çünkü ehliyetsizim ama bırakırsan ve yoluma devam edersem çok hayır duamı alırsın akşama adanada olmalıyım öğrenciyim yurt parasının son günü yatırmazsam atarlar beni yurttan.
    p-(ehliyete bakıp)tamam ehliyet var ama sakın şehre girme zibil gibi çevirme var çevre yolundan git
    b-Allah razı olsun
    İzmirden Adanaya dönüşte...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bu resimleri pazartesi gübü Sinop'ta çektim. Polisler kasksız gezen motosiklet sürücülerini çeviriyorlardı.

Çevirme noktası tam motoru koyduğum otoparkın karşısıydı. 20 dakika kadar bekledim ama polisler gitmeyince artık risk alıp yola atladım.

Tabi bende full koruma + farım da açık. Polis ben tam otoparktan çıkarken oradaki motosiklet sürücülerine beni işaret edip birşeyler söyledi. Ufak bir yusuflama sonrası soğukkanlılıkla elimi kaskıma tıklatıp bi korna yaptım ve yoluma devam ettim
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    beyler aklıma fıkara geldıde
    temel birgun arbasıyla gıdyomus polıs cevırmıs ve demıskı bugunku kontrolde tek sız ehlıyetlı cıktınız sıze odulumuz var bu oduulle ne yapacaksınız demıs.. temel dusunmus dusunmus ehlıyet alacam demıs polıse neee ehlıyetınn yokmuu fadıme olayı duzeltmeye calısmıs memur bey temel ıcınce bıraz abuk subuk konusur polıss yıne sasırmıs ve demıskı ne bıde ıckılımı arkadan idris size demıstım calıntı arabyla yola cıkmayalım dıye sonra bagajdan dursun bagırmıs 'sınırıı gectıkmiii'

Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    p-kırmızada geçtin
    b-farkındayım
    p-birde bile bile geçtin yanı
    b-evet geçmesem yolun ortasında kalacaktım bastım geçtim
    p-hmm ehliyet ruhsat
    b-bir saniye(çantada ruhsatı çıkarıp verdim)
    p-Antalya plaka ha(konyadayım)Nerden geliyorsun?
    b-İzmirden
    p-ehliyet nerde
    b-ehliyet var da a2 yok
    p-cesarete bak a2 yok izmirden geliyorsun
    b-daha adanaya gideceğim
    p-daha neler
    b-Polis bey beni burda alı koysa %100 haklısın hiçbir şey demem çünkü ehliyetsizim ama bırakırsan ve yoluma devam edersem çok hayır duamı alırsın akşama adanada olmalıyım öğrenciyim yurt parasının son günü yatırmazsam atarlar beni yurttan.
    p-(ehliyete bakıp)tamam ehliyet var ama sakın şehre girme zibil gibi çevirme var çevre yolundan git
    b-Allah razı olsun
    İzmirden Adanaya dönüşte...
    super yontem

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    güzel fıkraaa teşekkürler

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Sen işi öğrenmeden O... öğrenmeye çalışıyosun.
    Dua et yakalanmayım diye. Yakalanınca zaten gerisi polisin insafına kalmış.
    Bu arada ben hiç çevrilmedim.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Tabi bende full koruma + farım da açık. Polis ben tam otoparktan çıkarken oradaki motosiklet sürücülerine beni işaret edip birşeyler söyledi. Ufak bir yusuflama sonrası soğukkanlılıkla elimi kaskıma tıklatıp bi korna yaptım ve yoluma devam ettim
    Seni örnek göstermiş sende güzel selam vermişsin.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abi ben 18 yaşındayım 4 senedir trafikteyim bir kez olsun yakalanmadım ehliyeti alama 2 ay kaldı acaba bu böle sürermi :D

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    dayimin motorunun benzini bitmisti.dayima benim canavarla benzin alamaya giderken polisleri gordum.tam sagdaki sokaktan kacicakken beni gordu ve gel gel dedi.yanina gittim
    p-ehliyet ruhsat
    b-ehliyet yok ruhsati versem
    p-otoparka gec bekle
    b-otoparka gecip bekledim
    p-kimligini ver
    b-kimlikte yok evde
    p-babani ara kimligini getirsin mahkemeye cikicaksin
    b-(icimden diyorum)nahhcikarim mahkemeye

tabi sorada kurtuldum
    ama allah kimseye bu kadar aci bi duygu gostermesin
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

bir gün abimle denize gidiyoruz bizim evden 30km civarı. kaskımızda var. bi baktık ilerde jandarma çevirme yapmış(abimde a2 yok ama araba ehliyeti var)abi dönelim istersen dedim. bişe olmaz yaw dedi. sonra jandarma durdurdu.

jandarma-ehliyet ruhsat
    abim-ruhsatı çıkardı
    j-ehliyet
    a-bi sn. çıkarıyorum
    j-bu kurtarmıyo genç
    a-biliyorum. kısmetse alacam en kısa zamanda. kardeşimde alacak.
    j-iyi bi daha görmeyeyim. kaskın var allahtan.
    a-saol
    j-bu arada sigortasını yaptırdınmı
    a- evet abi. hadi görüşürüz tekrar saolasın.

bi kerede çarşıdayım
    kırmızıda bekliyorum. birden gözüm aynaya ilişti. bi de ne göreyim arkadan yunus polis geliyo.tabi ben yusufluyorum (adam iriyarı bişe)
    p-selamın aleyküm
    b-aleyküm selam
    p-naber koçum
    b-iyi
    p-ehliyetin varmı senin koçum
    b-(arkada arkadaş oturuyo)evet abi var
    p-hani
    b-koltuğun altında abi(ama bu ara sessim bile titriyo yaw)
    p-iyi. kasksız görmeyeyim bi daha.

aslında yalan sölediğim için pişmanım. doğru sölesemde adam bişe demezmiş heralde. iri yarı bişe ama yufka yürekli galiba.
    ama ben daha acemiydim. motor kullanmaya yeni başlamıştım o sıralar 1 hafta felan olmuştu. korktuğumdan öle söledim.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı murattt adlı üyeden alıntı
    dayimin motorunun benzini bitmisti.dayima benim canavarla benzin alamaya giderken polisleri gordum.tam sagdaki sokaktan kacicakken beni gordu ve gel gel dedi.yanina gittim
    p-ehliyet ruhsat
    b-ehliyet yok ruhsati versem
    p-otoparka gec bekle
    b-otoparka gecip bekledim
    p-kimligini ver
    b-kimlikte yok evde
    p-babani ara kimligini getirsin mahkemeye cikicaksin
    b-(icimden diyorum)nahhcikarim mahkemeye

tabi sorada kurtuldum
    ama allah kimseye bu kadar aci bi duygu gostermesin
    daha ayrıntı anlatsana merak ettim
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    İzmirdeyim

Gece saat 1.30 bir telefon 'orhan acil yetiş mekanda mahsur kaldık' Ne oldu len? 'Baba para yetişmedi acil koş'
    Evden nasıl çıkım hatırlamıyorum kaskıda almamışım atladım arkadaşların yanına gittim neyse hesabı ödedik onları kurtardım dönerken izmirliler bilir hataya doğru gideceğim alsancak tarafından geliyorum çankayadan gideceğime konak tarafından gideyim dedim gitmrz olaydım...
    Karşıda çevirmeler var kafada kask yok hemen polis atladı yola durdurdu...
    p-Ehliyet ruhsat?Kaskta yok bilmiyormusun İzmiri
    b-valla buranın yabancısıyım memur bey bak plaka antlaya pakası
    p-beni ilgilendirmez ehliyet ruhsat
    b-Valla memur bey evden çok acele çıktım ne ruhsatı almışım ne de ehliyeti
    p-Kimliktemi yok
    b-özellikle üniversitde limliğimi çıkardım buraya sataj için falan geldim adanada fazla problem olmuyordu(ki geröekten olmuyo)
    p-Beni ilgilendirmez A2 varmı?
    b-var abi(yalan)
    nerden bilebilirdim ki teknolojinin bu kadar geliştiğini adam tablet pcden 2 dakikada seceremi çıkardı nerdeyse
    p-Abdullah abi bu gencin ehliyeti yokmuş üstüne üstlük adanadan gelmiş motorla ne yapacaz?
    A-O adanadan gelmiş ha kebabımızı getirmiş mi?
    b-bilsem getirmezmiydim.
    A-100 şınav çeksin!
    b-fazla değil mi? 20 olsun
    p-itaraz istemem hem ehliyet yok hem kask yok ruhsatta yok ohhoo 100 bile az
    b-Hemen gırgır olsun diye çekmeye başladım
    A-Bsi falanda mı yok
    b-8,9,10
    p-b ehliyeti var Abdullah abi
    B-12,13
    A-sabıkası var mı
    p-Öğrenci abi
    A-Hadi de get evine gecenin 3ünde
    B-soğalun abi
    p-kasksız birdaha çıkma

O gün yemin etmiştim bakkala giderken bile kask takacağım diye ve o gün karar verdim sırf 800ytl ceza için değil şaklaban olmamak için polislere A2 almayı...

bazen orveg arkadaştada olduğu gibi böle insaflı polislerde çıkabiliyo işte.

andackaracan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ehliyetsiz araç kullanmayın , allah korusun başınıza gelebilecek ve diğer şahıslara vereceğiniz hasarlarda tümüyle suçlusunuzdur. Lütfen ..
    Andaç Karacan
    İstanbul

unsalyzf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Kanuni Hussar 125 - YZF R1 2006
    Ben anlatayım:
    Arkadaşla şehirden ilçeye doğru geliyoruz. kasklar takılı ehliyet var herşey tamam ama dümdüz yolda bende biraz gaza fazla asılmışım son anda radar arabasını farkettim 220 km hızla radara girdik frene basarak yokuş yukarı çıktım baktımki polisler yolu baştan başa çevirmişler bana gel gel diyerek işaret ettiler, düşündüm gitsem %100 ceza yiyeceğim geriye döndüm bastım gaza radarın yanından bu sefer daha hızlı geçtim sonra yavaşladım bir gözüm aynada arkaya bakıyorum arkadaşla kutlamaya başladık nasıl kurtulduk diye gülüyoruz, Biraz gittik arkamız boş ama bir ses var pata pata bişey geliyor bir baktıkki polis helikopteri mavi ışıklar yanıyor bize doğru geliyor camın altına eğilip basmam saniye sürmedi uçtum yolda rahat 20km kaçtıktan sonra bir restauranta saptım ağaçların altına motoru sakladık restauranta oturduk karnımızda acıkmış bu arada helikopter geçti yolu takip ediyor ogün 2 saat oturduktan sonra kalktık yola devam ettik tabi yolda polis falan kalmamıştı. Şimdilerde çok yavaş kullanıyorum 2 motorumunda herşeyi tam, bu anlattığım 99 yılındaydı 1000 cc 145HP yamaha thunderace motordu ve kısa zamanda 300km hızlara çıkıyordu.
    GÖRÜNMEZ ADAMLAR

bud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150 34 EH 2231 Kara Ejderha
    Alıntı unsalyzf adlı üyeden alıntı
    Ben anlatayım:
    Arkadaşla şehirden ilçeye doğru geliyoruz. kasklar takılı ehliyet var herşey tamam ama dümdüz yolda bende biraz gaza fazla asılmışım son anda radar arabasını farkettim 220 km hızla radara girdik frene basarak yokuş yukarı çıktım baktımki polisler yolu baştan başa çevirmişler bana gel gel diyerek işaret ettiler, düşündüm gitsem %100 ceza yiyeceğim geriye döndüm bastım gaza radarın yanından bu sefer daha hızlı geçtim sonra yavaşladım bir gözüm aynada arkaya bakıyorum arkadaşla kutlamaya başladık nasıl kurtulduk diye gülüyoruz, Biraz gittik arkamız boş ama bir ses var pata pata bişey geliyor bir baktıkki polis helikopteri mavi ışıklar yanıyor bize doğru geliyor camın altına eğilip basmam saniye sürmedi uçtum yolda rahat 20km kaçtıktan sonra bir restauranta saptım ağaçların altına motoru sakladık restauranta oturduk karnımızda acıkmış bu arada helikopter geçti yolu takip ediyor ogün 2 saat oturduktan sonra kalktık yola devam ettik tabi yolda polis falan kalmamıştı. Şimdilerde çok yavaş kullanıyorum 2 motorumunda herşeyi tam, bu anlattığım 99 yılındaydı 1000 cc 145HP yamaha thunderace motordu ve kısa zamanda 300km hızlara çıkıyordu.
    vaaay beah!!.. ne "ilginç" hikaye!!!
    [url=http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=334281#post334281]Melabaa![/url]

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    sabah yola çıktım, daha ehliyet yok, (ehliyetsiz 4 ay kullandım motorumu)..

sabah saat 7 civarı evden çıktım okula gidicem 8.20 gibi ders başlıyoor..

İZMİRde çiğli den bornovaya doğru gidiyorum... kampüse gidicem..

saat 7.30 civarı ben karşıyaka dan altın yola girilen birleşimdeyim.. aralardan geçe geçe geliyorum.. pek motor yok etrafta çünkü kışın gerçekleşiyor bu olay.. zaten kışın pek motorları durdurmuyorlar.. sonra köprücivarına geldim en sağ şeritten gidiyorum.. yukarıdan köprüden inen karşıyakalı sürücülerle çigli istikametinden gelen sürücülerin ortasından gidiyordum...

vee işte o annn. ilk durdurulmayı yaşıyorum.... polis iki farklı yolun birleşiminde duruyor ki arabalar hemen sağ sol yapıp birbirlerine girmesinler diee..

Polis dur işareti çekiyor, benim farlar açık, kask, mont, pantolon, eldiven, kaskın içinde soğukluğu geçirmeyen siyah süngerimsi bogazlık-kulaklık var..

P: bu ne acele? nie şeritten git miyorsun? kukaların yanıdan geçiyorsun?
    B= (Donmuş kalmışım nediceğimi bilmiyorum, sadece adama baka kaldım..)
    P: (arkaya geçti, plakaya baktı, varmı yokmu hesabına) plakan var, ehliyet ruhsat varmı?
    B= Abi var bi sn.. (kukaların arasında motoru çift ayaklığa aldım, gayet sakinim. motoru kapadım... B varr ama A2 yok bende, kaskı çıkardım, eldivenleri çıkardım zaten göz civarım renk değiştirmiş soğuktan..)
    P: Tmm sen donanımlısın anlaşılan, seni pek tutmayayım.. Baksana bu soğukta bu motorlara binenlerde ya akıl yok, yada herşey tamam ki araba kullanmazsınız... dedi ve güldü...
    B= bende hafiften titreme modu tabiki, eller üşümüş, abi paramız varda araba mı almıyoz, 2 teker e gücümüz yetioo, 4 teker masrafı aşar felan muhabbetti yaptım..

polis güldü.. bidaa görmeyeyim kenardan gitttiğini dedi.
    B= başladım konuşmaya abi ortadan gidiom korna çalıp sıkıştırıyorlar dedim sitem ettim biraz.. hem suçlu hem güçlüyüm yani...

P: şikayet et bize...

tam kaskı giydim, eldivenleri taktım yola çıkıcam tekrar motor çalıştırdım.. zaten adım adım giden trafik.. adamın biri çıkmış bağırıyooo şikayetçiyim bu motorlardan araadan vızır vızır geçioo demezmi...

polise o esnada korna dütleyip kaçtım.. zaten adamda plakamı almıştır bi sorun olsaydı bugüne kadar çoktan plakaya ceza gelirdi...

ehliyeti aldım, inanın şimdi polis durdursunda geyik muhabbet yaparım belki diee seviniom...

eğer ehliyet yoksa polis durdurduysa sakın polisin ilk konuşmalarına cevap vermeyin... bırakın iki üç kelime konuşsun polis amcalar.. haklısın abi kusurabakma dersin efendiliğini bozmazsan adamlar halden durumdan anlarlar herhalde...

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    geçenlerde köprü girişinde çevirdiler;
    p:ehliyet-ruhsat var mı?
    b:var abi de ceplerde felan inan bana sen.
    p:alim ehliyet ruhsatını sonra daha ii inanırım
    b: peki dedim çıakrdım ehliyet-ruhsatı. taaam sonucta hepsi
    p: zaten boyle tam giyinenlerde genelde oluyo ehliyet.
    b: abi ii yapıyosunuz aslında sizin iş de zor be yaaa.
    p:haklısın var mı bi isteğin?
    b:yok abi sağlığın.
    p: hadi ii yolculuklar dikaktli git.
    b: eyvallah kolay gelsin.
    enterasan dıyaloglar gectı gecenın saaat 2 sinde.

bi de arkadasın basından gecmıs:
    p: ehliyet-ruhsat?
    a:...........
    p:ehliyet-ruhsat dedim duymadın mı?
    a: Allah çarpsın var abi.( arkadaş tam korumalı oldugu ıcın usenıyo cıkarmaya)
    p: tamam geç.
    a: kolay gelsin.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Alıntı unsalyzf adlı üyeden alıntı
    Ben anlatayım:
    vay be ne macera. severim böle adrenalin yaşamayı. ucuz atlatmışsınız valla.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler