Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ehliyetsiz yakalanma sahneleri===)))

Motovento
    REKLAM ALANI
    secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    Alıntı orveg adlı üyeden alıntı
    İzmirdeyim

Gece saat 1.30 bir telefon 'orhan acil yetiş mekanda mahsur kaldık' Ne oldu len? 'Baba para yetişmedi acil koş'
    Evden nasıl çıkım hatırlamıyorum kaskıda almamışım atladım arkadaşların yanına gittim neyse hesabı ödedik onları kurtardım dönerken izmirliler bilir hataya doğru gideceğim alsancak tarafından geliyorum çankayadan gideceğime konak tarafından gideyim dedim gitmrz olaydım...
    Karşıda çevirmeler var kafada kask yok hemen polis atladı yola durdurdu...
    p-Ehliyet ruhsat?Kaskta yok bilmiyormusun İzmiri
    b-valla buranın yabancısıyım memur bey bak plaka antlaya pakası
    p-beni ilgilendirmez ehliyet ruhsat
    b-Valla memur bey evden çok acele çıktım ne ruhsatı almışım ne de ehliyeti
    p-Kimliktemi yok
    b-özellikle üniversitde limliğimi çıkardım buraya sataj için falan geldim adanada fazla problem olmuyordu(ki geröekten olmuyo)
    p-Beni ilgilendirmez A2 varmı?
    b-var abi(yalan)
    nerden bilebilirdim ki teknolojinin bu kadar geliştiğini adam tablet pcden 2 dakikada seceremi çıkardı nerdeyse
    p-Abdullah abi bu gencin ehliyeti yokmuş üstüne üstlük adanadan gelmiş motorla ne yapacaz?
    A-O adanadan gelmiş ha kebabımızı getirmiş mi?
    b-bilsem getirmezmiydim.
    A-100 şınav çeksin!
    b-fazla değil mi? 20 olsun
    p-itaraz istemem hem ehliyet yok hem kask yok ruhsatta yok ohhoo 100 bile az
    b-Hemen gırgır olsun diye çekmeye başladım
    A-Bsi falanda mı yok
    b-8,9,10
    p-b ehliyeti var Abdullah abi
    B-12,13
    A-sabıkası var mı
    p-Öğrenci abi
    A-Hadi de get evine gecenin 3ünde
    B-soğalun abi
    p-kasksız birdaha çıkma

O gün yemin etmiştim bakkala giderken bile kask takacağım diye ve o gün karar verdim sırf 800ytl ceza için değil şaklaban olmamak için polislere A2 almayı...

VALLA KARDEŞ HİKAYEN ÇOK GÜZEL ALLAHDAN BENDE TANIDIGIM POLİS ARKADAŞLAR OLMASA 1-KAÇ KEZ FENA YAKALANMIŞTIM. MOTOR 1 MİLYAR ALACAGIM XECA TOPLAMDA MOTURN BAĞLANMASIYLA BİRLİKDE 3 MİLYAR OLACAKTI VALLA OGNÜ GEÇTİ DÜŞÜNDÜM EHLİYETSİZ YAKALANSAM B EHLİYETİM VARDI 500 YTL KAFADAN EHLİYETSİZ ARAÇ SÜRMEKDEN BİRDE MOTOR BAĞLANACAK SORA UĞRAŞ DUR E İYİSİ EHLİYET ALMAK HEMEN GEÇEN HİÇ SUÇUM YOKKEN SIKIŞTIRILMIŞTIM ÇOK UFAK Bİ ÇİZİLME FELAN OLDU KARŞI ARAÇDA BENDE VE MOTORDA Bİ ŞEY YOK AMA VARYA POLİS BENİ BIRAKINCAYA KADAR SANKİ 5 KEZ DOĞDUM ÖLDÜM YA VARIM YOĞUM O MOTOR BİRDE GİTSEYDİ ELDEN HAA UNUTMADAN ADINIDA ZEKİYEM KOYMUŞTUM PLAKASI (ZE) DİYE KİMİ BAYAN ARKDAŞLAR KIZ ARKADAŞIM FALAN SANIYO

Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı
    abi başından beri hepsini okudum koptum ya yok böle bişi

SENMİ KOPTUN BENMİ KOPTUM ŞUAN GÖREVDEYİM VE KARŞIMDA 30 POLİS MEMURU ARKDAŞDAN BİRİNE BURDAKİ HİKAYELERİ OKUYORUM İKİ SAATTİR GÜLMEKDEN KARNIMA AĞRILARGİRİDİ ... GÜLME KOMŞUNAGELİR BAŞINA MUHABETİ OLMAZ İNŞALLAH...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    15 gün daha sabret kardeşim...
    evet abi az kaldı az inşallah o kadar sürmez

can_dosay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    ankara ulustayım iş için motorla çıktım polis yola atladı beni görünce ne ara gördü onuda bilmiyorum...?
    p:gel bakalım nereye kaçıyorsun soldan
    b:ne kaçması abi görmedim
    p:ehliyet ruhsat varmı
    b:var abi
    p:iyi çek kenara bakalım çıkart evrakları
    b:indim verdim evrakları
    p:hani ehliyet vardı a2 yok sende
    b:abi sen ehliyet varmı diye sordun a2 varmı diye sormadın ki dedim
    P:bağlayacağız motoru
    B:abi yapma etme ne olur dedim
    P:o ara ruhsatı karıştırıyordu içinde öprenci kimliğini gördü
    b:bende hemen abi öğrenciyim zar zor aldık bir darbede sen vurma dedim
    P:tamam motoru çalıştırmadan sağdan kaç git dedi.dikkat et yunuslar yakalarsa çekerler diyede ekledi.
    B:ben kaçış o kaçış tabi

NOT:allah razı olsun o polis abimizden bunları marifet diye anlatmıyoruz ama insan ihtiyaç duyuyor kullanmaya bazen

2-tabi ertesi gün yine evden çıktım bir kere yakalandım ya içimde bir korku var.ya yine yakalanırsam diye...
    k.örende oturuyorum fatih köprüsü altında bir polis bekliyor sabah saat 8.30 beni gördü yola atladı tabi ben uzaktan takip ediyorum gördüm yola doğru geldiğini hemen sağa yanaştım arabanın yanından hiç görmemiş gibi yaparak geçtim arkamdan düdük çaldı ama duymamış gibi yaptım.dışkapıya yaklaştım heralde telsizle anons yapmış dışkapıdaki polislerden samsun yolu kavşağında bir tanesi etrafa bakıyor.içimden dedim bu seni bekliyor oğlum..otobüsün arkasından gittim tam yaklaştım aniden samsun yoluna döndüm tabi oda arkadan düdük çaldı ama durmadım.aydınlıkevlerden tandoğana gittim.
    neyseki kurtuldum
    ama bu bana ii bir ders oldu bu olay olalı hemen hemen 2 hafta oldu korkuyla yaşayacağıma artık çıkartmıyorum motorumu.benden tavsiye üzüleceğinize birazcık sabredin ve ehliyetsiz çıkmayın derim.
    herkese kazasız belasız sürüşler....
    Kalbim Rapim Nefretim Cezam sah ve mat [COLOR="Red"][B][/B][/COLOR]

Motosikleti
    sh300
    Bu başlık bayağı eğlenceli oldu.
    Diğer taraftan bakarsak poilslerimiz de çok insafsız değillermiş.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Herhangi bir alanda kisileri,kurumlari,kuruluslari veya devlet'i küçük düsürecek resim,yazi,alinti vb. seyler kesinlikle yasaktir.Bu gibi durumlarda uyari yapmadan üyeyi forumdan silme hakkimiz saklidir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: teror **************
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler