Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

DOMİNAR 400 tek s 34 hp 22.000 tl ----CF MOTO 400 NK çift silindir 40 hp 22.450 tl

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS

Dominar 400 tek silindir 34 ps 22.000 tl
    CF MOTO 400 Nk çift silindir 40 ps 22.500 tl

Dominar 0-100 8.1 sn son hız148-157 kmh
    CF MOTO 400 Nk 0-100 R25 ile aynı, son hızı cbr 250 ile aynı

CF MOTO 400 NK kaliteli parçalardan oluşuyor
    Bosh un abs sistemi kullanılmış

Dominar 400 e sıkı bir rakip çıktı

Ayrıca kanal sahibini AEA ya yaptıkları gibi tehdit etmiş KURALKAN bu video yayınlandıktan sonra bilginize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    çok yakışıklı şu cf moto ya. yalarun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Yamaha R25 bile 250 cc 26.200 olmuş
    Cf Moto 400 NK 400cc çift silindir Bosh Abs markalı 22.550 bu fiyata çok iyi 32.000 NM TORK da var makinede hey yavrum hey

Kimsenin malini yermeyi sevmem dominar kullanan arkadaslarda var. Ben 400 nk kullanıcısıym gercektende cok memnunum motordan. Nk 400 alirken dominari hic seçeneklerim arasina almadim Nk yi aldigim yerde dominarda vardı . Kotu bir motor oldugu icin degil goruntusu bana hitap etmiyor tipini begenmedigjm motoruda nolursa olsun almam yani Görüntü haricinde Allah var cf nin artıları daha agir basıyor vites gostergesi var bi kere motorda 😂
    Hsncinar ve Pistonlar bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Duke390 alacağım zaman dominarı test etmiştim , hiç ruh yok makinada .. Nk400ü geçenlerde bi avmnin otoparkında gördüm gerçekten başarılı tasarımı var. Mt07 yanında sönük kalıyordu diyebilirim.

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaş yanlış anlama ama YETER DAAAA. Bu haftada da senden gına geldi. Anladık bajaj kuralkanla aranda bir husumet geçmiş ve sevmiyorsun ama bu nedir heryerde atıp tutmalar. Beğenmiyorsan sat motorunu ve göbek bağını kes şu şirket ile. Ben senin kadar nefret etseydim hiç düşünmeden 1000tl altına motoru verirdim. Sebebi ise bir şeyden nefret ettim mi ne olursa olsun uzaklaşırım. Yok ayrılmıyorsan da daha fazla kin ve nefretini bizimle paylaşma. Kendi içinde kendi kendine hallet sorununu...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    R25 CBR250 DOMİNAR 400 MT25 alacaklar CF 400 NK yı incelesinler

Kaliteli, güçlü bir motor hemde bu fiyata

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Ne atıp tutmasından bahsediyorsun
    Bana inanmıyorsan kanal sahibine mesaj at bakalım sana ne cevap verecek

AEA YI TEHDİT ETTİĞİ GİBİ BU VİDEO YAYINLANDIKTAN SONRADA KURALKAN VİDEO KANAL SAHİBİNİDE TEHDİT ETTİ.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş yanlış anlama ama YETER DAAAA. Bu haftada da senden gına geldi. Anladık bajaj kuralkanla aranda bir husumet geçmiş ve sevmiyorsun ama bu nedir heryerde atıp tutmalar. Beğenmiyorsan sat motorunu ve göbek bağını kes şu şirket ile. Ben senin kadar nefret etseydim hiç düşünmeden 1000tl altına motoru verirdim. Sebebi ise bir şeyden nefret ettim mi ne olursa olsun uzaklaşırım. Yok ayrılmıyorsan da daha fazla kin ve nefretini bizimle paylaşma. Kendi içinde kendi kendine hallet sorununu...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    nk400 kalitelimi ?
    kendi motorum r25 1 senedir biniyorum gittim cfmoto ya baktım gerçekten hiç beğenmedim.kalitesi vs gayet güzel çin hissettiriyor.ekranı gidonu tuşları genel boyası hoşuma gitmedi.tasarım z800 andırıyor yıkılıyor ona bir şey diyemem.dominar da var iş yerinde 6 7 ay oldu alalı arkadaşın.her türlü daha kaliteli görünüyor hissettiriyor dominar.kısaca cfmoto bana hiç güven vermedi 22.000tl hayatta bağlamazdım o motora.dominar daha mantıklı bir seçenek kendini kanıtladı sayılır ama malesef 1 silindirli.bu arada 18 ay pulsara bindim pulsar r25 dominar cfmoto kıyaslama imkanımda olmuş oldu.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nk400 kalitelimi ?
    kendi motorum r25 1 senedir biniyorum gittim cfmoto ya baktım gerçekten hiç beğenmedim.kalitesi vs gayet güzel çin hissettiriyor.ekranı gidonu tuşları genel boyası hoşuma gitmedi.tasarım z800 andırıyor yıkılıyor ona bir şey diyemem.dominar da var iş yerinde 6 7 ay oldu alalı arkadaşın.her türlü daha kaliteli görünüyor hissettiriyor dominar.kısaca cfmoto bana hiç güven vermedi 22.000tl hayatta bağlamazdım o motora.dominar daha mantıklı bir seçenek kendini kanıtladı sayılır ama malesef 1 silindirli.bu arada 18 ay pulsara bindim pulsar r25 dominar cfmoto kıyaslama imkanımda olmuş oldu.
    Yiğidi öldür hakkını yeme. En azından 39hp çift silindir motor. Tmm dominar 35hp ama en azından bu biraz daha seri hızlanıyordur die düşünüyorum. R25 illa ki kalitelidir ama bu motor daha stabil daha az zorlanarak güzel hızlara çıkabiliyor. Hemde tork var canavar gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiğidi öldür hakkını yeme. En azından 39hp çift silindir motor. Tmm dominar 35hp ama en azından bu biraz daha seri hızlanıyordur die düşünüyorum. R25 illa ki kalitelidir ama bu motor daha stabil daha az zorlanarak güzel hızlara çıkabiliyor. Hemde tork var canavar gibi.
    orası öyle tabiki.400cc motor 40hp 32 tork sanırım 2 silindir tadından yenmez.z300 biliyorum buna benzer özellklerde bir tek.ama ağırlığı ciddi sıkıntı 210 kiloya yakın ıslak ağırlığı var.büyük motordan geçen hissetmez ama r25 den sonra bana hissettirdi.keza dominarda öyle.190 küsür kilo ıslak ağırlık.cfmotor 150 bence çok güzeldi fiyat olarakta gayet iyidi kalite olarakta.ama nk400 için daha büyük beklentim vardı.tabi sürmeden konuşuyorum sadece galerisine gittim oturdum vs.dominarı sürdüm.test motoru açarlarsa cf400ü merak ediyorum.motor güçlü kağıt üzerinde ok ama ağırlığa kurban gidiyor.performansı çok daha iyi olabilirdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Motorun ağır olması motorun kaymasını zorlaştırır ve rüzgardan fazla etkilenmez

.
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası öyle tabiki.400cc motor 40hp 32 tork sanırım 2 silindir tadından yenmez.z300 biliyorum buna benzer özellklerde bir tek.ama ağırlığı ciddi sıkıntı 210 kiloya yakın ıslak ağırlığı var.büyük motordan geçen hissetmez ama r25 den sonra bana hissettirdi.keza dominarda öyle.190 küsür kilo ıslak ağırlık.cfmotor 150 bence çok güzeldi fiyat olarakta gayet iyidi kalite olarakta.ama nk400 için daha büyük beklentim vardı.tabi sürmeden konuşuyorum sadece galerisine gittim oturdum vs.dominarı sürdüm.test motoru açarlarsa cf400ü merak ediyorum.motor güçlü kağıt üzerinde ok ama ağırlığa kurban gidiyor.performansı çok daha iyi olabilirdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video yayınlandıktan sonra
    çok şey değişti

http://www.motosiklet.net/forum/moto...kayyum-2.html#

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Motorun ağır olması motorun kaymasını zorlaştırır ve rüzgardan fazla etkilenmez

.
    kaymasıyla tutmasıyla alakası yok ağırlığın.zaten hafif motor güçsüzdür kendi ağırlıyla vs başedebilir.1000cclik bir motor 150 kilo olsaydı evet haklısın derdim yere gücü aktaramaz kıçı başı ayrı oynardı.400cc için aşırı ağır nk.mt09 dan 20 25 kilo daha ağır.z900 den 10 15 kilo daha ağır.yeni ninja400 den 50 kilo daha ağır.rüzgarda ama rahat eder bir naked motora göre tabi

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha R25 bile 250 cc 26.200 olmuş
    Cf Moto 400 NK 400cc çift silindir Bosh Abs markalı 22.550 bu fiyata çok iyi 32.000 NM TORK da var makinede hey yavrum hey
    sabah akşam ata'ya küfür edeceğine, bu vergiler neden bu kadar yüksek diye yazsana biraz!!
    ergunerbaş bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah akşam ata'ya küfür edeceğine, bu vergiler neden bu kadar yüksek diye yazsana biraz!!
    CF moto da vergi yok mu
    400 CC lik makine böyle uygun fiyatsa, kusura bakma isteseler diğer firmalarda fiyatları düşürür

Yamaha R25 26.200
    CF MOTO 400 NK 22.490

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bu arada motorun fiyatını yanlış yazmışım 22.490 olacaktı
    yine yanlış yazmışsın. pardon eksik. 12 taksit hali

Motosikleti
    MT-07
    Şu ekonomik durumda bir şekilde param olursa ki olacağını sanmıyorum bu gidişle. Alacağım 2 motor olurdu ya dominar yada nk400. fakat o karar verme olayına gelince işler biraz karışıyor. apaçilik kanı lazım azıcık.

Suzuki sv650a alacak param olsa 1dk düşünmeden alırım ama

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Pistonlar,hachiko,istanbul_gezg,fatih_met
    Mahşerin dört atlısı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    reyting canavarı

Şu an bu konu içerisinde 72 kullanıcı var. (27 üye ve 45 misafir)

*,*, gogozh, ogzcngdk, Alper_tim, mavellen, fmea, adm12, DesAres, zekeriyaimam, Lazasker, Angrypower, tozlu, to1ga, dharu, hokahey, viper08, oguzhanlal, osiosborn, KoTToo, motorcuengin, Pangaea, Blackeagletr, xepenias, mhmtesk, YALINALP, beyazsaray

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    400 nk bariz olarak dominardan üstün. bana göre tek sıkıntısı motorun küçük olması. kısa boylu adam binince üstüne z1000 gibi duruyor, ben binince sanki commuter var altımda cbf 150 sürüyorum :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)