Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

IZMIR de KTM Ustası Aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Selam Arkadaslar,

Istanbuldan Izmır e tasınam sebebi ile Izmır de ktm den anlayan motor ustası arıyorum.Yıllardır motorlarımı atamotoya emanet ediyordum ancak suan istanbula gidip blok indirtecek fırsatım yok.

Ancak aradıgım kisi,ben ust kapaktan anlamam burasını bilmem diyen japon ustaları degil .

LC8 bloguyla ugrasmıs,valf bosluklarını kontrol edecek,ona gore shim ayarlayacak,blogu tamamen indirip alt kapak ust kapak contalarını degistirip gozu kapalı toplayacak biri lazım.

Motor saglam durumda,contalar sızdırıyor degısecek, valf bosluklarının kontrolu gerekiyor.

Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    türkiye'de böyle bir ustanın görülme olasılığı uçan adam görme olasılığından az. marka/otomobil/motor farketmez.
    iyi şanslar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    böyle bir usta ktm değil hiçbir markada yok. varsa yoksa değiştirelimci ustalar.

KTM nin izmirde yetkili servisi var zaten. Instagramdan bana ulaş mutlaka ınstagram:omeryigit89

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    LC8 bide gözü kapalı : )))

Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    tr de boyle usta yok dıyenler ne kadar da ezbere konusmayı sevıyor.ıstanbuldakı ustam boyleydı.bılmıyorsanız yorum yapmak zorunda degılsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Zaten contalar shim ler değişecek. Parçalar spormoto dan alınacak, önemli olan blogu düzgün şekilde parçalayıp toplayacak bilgide bir usta
    Enes ŞENTÜRK bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ktm 690 duke
    istediğin donanımlarda ustanın zor bulunduğu istanbul'da bile ata motordışında pek alternatif kalmıyor geriye japona geçme ihtimalini bir düşün derim

Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Japonlar aynı kalitede, gaz tepkisinde motor yapabilsin, tabiki geçerim.bulamazsam yetkili servis e gitmekten başka seçenek yok zaten.
    Ekarademir bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    Alıntı KTMADDICTED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tr de boyle usta yok dıyenler ne kadar da ezbere konusmayı sevıyor.ıstanbuldakı ustam boyleydı.bılmıyorsanız yorum yapmak zorunda degılsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Zaten contalar shim ler değişecek. Parçalar spormoto dan alınacak, önemli olan blogu düzgün şekilde parçalayıp toplayacak bilgide bir usta
    madem yapman gerekeni biliyorsun konu açma hırt.

Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem yapman gerekeni biliyorsun konu açma hırt.
    Agzını topla,haddini bil.Tavsiye almak icin konu actım,bilgin yoksa yorum yapma.Konu acıp acmamak benim insiyatifimde.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Izmirde bilmiyorum ama aydinda yıllardır gittiğim ve gözüm kapalı önereceğim bir usta var. Avrupalılardan iyi anlar. Daha önce KTM 690 toplamıştı onuda biliyorum.

Güven Erkmen Motosiklet Servisi.
    0534 943 9075

Batuhan önerdi dersen beni de tanır.

Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izmirde bilmiyorum ama aydinda yıllardır gittiğim ve gözüm kapalı önereceğim bir usta var. Avrupalılardan iyi anlar. Daha önce KTM 690 toplamıştı onuda biliyorum.

0534 943 9075

Tesekkurler Ustad,irtibata gececegim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

0534 943 9075

Irtıbata gectim batuhan hocam.

Kendisi Izmır de Ikarus Motor dan Ertan Usta yı onerdi.

Izmırde ktm ustası arayan baska arkadaslar icin de bilgi olması icin not duseyim buraya

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Japonlar aynı kalitede, gaz tepkisinde motor yapabilsin, tabiki geçerim.bulamazsam yetkili servis e gitmekten başka seçenek yok zaten.
    Bu cümlenin ne kadar doğru olduğunu KTM kullanınca anladım. Sanırım bende bu markadan vazgeçmem artık.
    F54 ve KTMADDICTED bunu beğendiler.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Niye contalar değişiyor ki?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba veya motor belli bi kmsonra contalardan yağ kaçırır önemli bi sorun değildir fakat değişmesi gerekmedir
    yani sıkıntı ve problem değil periyodik sarf malzemesi gibi düşün
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

LoseControL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 250 Duke - Husqvarna 701 Sm
    Tesekkurler Ustad,irtibata gececegim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Irtıbata gectim batuhan hocam.

Kendisi Izmır de Ikarus Motor dan Ertan Usta yı onerdi.

Izmırde ktm ustası arayan baska arkadaslar icin de bilgi olması icin not duseyim buraya

Eyw. hocam İzmir'deyim ben de aklımda bulunsun bu iyi oldu. Ayrıca fuarda husqvarna standında bana İzmir'deki Alsancak otonun anlaşmasının dolduğu mart sonunda mı ne yeni bir servis ve bayii açılacağını söylediler onu da bir araştırabilirsiniz belki ustalardan çıkar bir şeyler.

Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru cok fazla sikistirmaktan teker yapmaktan atlayip ziplamaktan kisacasi hirpalayarak kullanmaktan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Alıntı LoseControL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyw. hocam İzmir'deyim ben de aklımda bulunsun bu iyi oldu. Ayrıca fuarda husqvarna standında bana İzmir'deki Alsancak otonun anlaşmasının dolduğu mart sonunda mı ne yeni bir servis ve bayii açılacağını söylediler onu da bir araştırabilirsiniz belki ustalardan çıkar bir şeyler.
    Ben de alsancakoto dan memnun olunmadigi yonunde bilgi aldim.Bakalm yeni acilacak servis guleryuzlu,yardimsever olur umarim.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Ertan Usta işinde proftur,ayni zamanda kuzenim tüm bakimlarini kendisine yaptirir.bu arada kuzen çok pinpiriklidir o derece

Motoru birak gerisine karişma.
    KTMADDICTED bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence Japonların gaz tepkisinde hiç bir sorun yok. Hatta DBW öncesi KTM LC8'in gaz tepkisinden bayağı insan şikayetçiydi.

Ama KTM daha hafif, daha kaliteli suspansiyon, daha kaliteli frenler, daha pahali parçalar, daha kapsamlı elektronik aksam kullanıyor, onun için de daha pahalı ve sürüşü zevkli bir motosiklet. Ancak malesef Japonlar kadar da dayanıklı ve sorunsuz değil.

Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Japonların gaz tepkisinde hiç bir sorun yok. Hatta DBW öncesi KTM LC8'in gaz tepkisinden bayağı insan şikayetçiydi.

Ama KTM daha hafif, daha kaliteli suspansiyon, daha kaliteli frenler, daha pahali parçalar, daha kapsamlı elektronik aksam kullanıyor, onun için de daha pahalı ve sürüşü zevkli bir motosiklet. Ancak malesef Japonlar kadar da dayanıklı ve sorunsuz değil.
    Dediklerinize tamamen katılıyorum.japonlarin gaz tepkisi sorunlu demedim aynı keyfi vermiyor dedim. Japonlar eğlenceli motor yapma peşinde değil dayanıklılık peşinde her ne kadar eskisi kadar bu motto ya sahip cikmasalar da.
    Motosiklet benim için ruhsal tatmin nesnesi ve ruhum dayanıklılık değil eğlence istiyor.yamaha nin cp2 ve cp3 bloklarıni çok beğeniyorum. Ama onlarda da adam gibi suspansiyon fren hatta şase yok.hondayi zaten saymıyorum. Tam bir little little into the middle. Hicbir keyfi uçlarda yasayamiyorsun.hep daha ağır daha sakin gaz tepkisi. Ideal ve sıkıcı bana göre.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)