Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Minibüsçüler motorculara saldırdı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Hachiko affınla ben paylaşayım

Kadıköy’de yolcu almak için aniden duran minibüse çarpmamak için ani fren yapan motosikletli çift Seren Okur ve Samet Yüksel, dört minibüs şoförü tarafından feci şekilde dövüldü. Şoförlerden şikâyetçi olan Seren Okur, “Dört erkek beni yerde tekmeledi. Acıdan bayılmışım. Motosikletimi yere devirdiler. Bir kadına bu yapılır mı?” dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ka...ir-mi-40753970

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Bir gün bir tanesinide ben çıkartıcam haberler ama bu sefer döven taran biz olucaz...Allahından bulsun motorları hiçe sayanların hepsi

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    geçen gün bir minübisün arkasındayım yol dar hafif kenara yanaşsa geçicem önü boş gitmiyor sol arkadan yaklaşıyorum geçmek için aynadan görüyor sola yanaşıyor frenliyorum sağ tarafa yöneliyorum oradan geçiyim diyorum sağa yanaşıyor adamlar neyin peşinde bilmiyorum gitmiyor milletide geçirmiyor yolun ortasında yolcu alıyor 20 tane araba arkada onları bekliyor
    Onur34 bunu beğendi.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Minibüsçüler şu prototipten klonlanarak üretiliyor. Kesin bilgi yayalım:

Onur34, YERUÇAĞI, bursalıali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunlar heryerde öyle.Sadece istanbula mahsus değil.Bende aracımla sıkıştırıyorum tüm otobüsçü minübüsçü kim varsa.Bilerek yol vermiyorum.Kaçarım sanıyor oralı bile olmuyorum.Sıkıyorsa gelsin çarpsın.Şerefsizler 1 kadına 4 kişi hangi kitapta yazıyor kadına el kaldırmak.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Sinirden elim ayağim titredi,ayar oldum bak şimdi..çevrede bir tane vatandaş yokmu yardim edecek,yoksa alayi etek´mi giymiş.
    YERUÇAĞI ve Baddreams bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    işte bu yüzden trafikte kimseyle muhatap olmuyorum, el kol hareketi yapmıyorum. önüme de kırsa, sürtsede, deysede, küfür etse de kafamı çevirip bakmıyorum. ortalık manyak dolu.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    anladığım kadarı ile motosiklet sürücüsü yahut sürücüleri takip mesafesi konusunda problem yaşamış,
    İstanbul trafiğinde bir minibüsün neler yapabileceğini tahmin edemiyorsanız sorun var demektir.

minibüs gibi ilkel bir ulaşım aracının ciddi pay sahibi olduğu bir ülkede,
    sürücülerinin de toplumun alt tabakalarından geldikleri göz önüne alındığında,
    farklı bir sonuç olma imkanı var mı ?

can güvenliğiniz olmadığını anlamak için benzer bir durumda kalmanız mı gerekir ?
    bu duruma göre vaziyet alın.

her ne kadar güvenliği devletin sağlaması gerekse de kendinizi koruyacak donanım ve yetenekler kazanmaya çalışın.
    o motosiklet sürücüleri orada dövülerek öldürülse, katillerin ceza alacağınıza inancınız yoğ ise.

Minibüsçüler arkadaşların bahsettiği gibi seviyesiz ve kalitesiz insanlar olduğu için fazla uğraşmamak lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Sövecem şimdi ban yicem
    Sinirden ellerim uyuştu, bu mu lan adamlık soğan erkekleri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    neden bu tarz bir saldırı 3-4 tane ss motorla gezen tiplere olamz çünkü atarli delikanlılar atarı anca gücü yetmeyene , gücü yetene ne güzel dünya

Sene başında motoruma sürttü minibüscü yumruk attım sopayla geldi tekrar vursana diyorum sopayı bırak diyorum ah canına yandığım korumalı eldivenlerim olsa girişecektim keser sapı kurtarmayacaktı ama işte, arakdaşları gelince dikleniyor ben seni elime alsam kim alıcak kemiklerini kıracaktım ama işte başıma bela almayayım diye uğraşmadım

böyle böyle olaylarda biz kalabalık olurlar diye birşey demiyoruz bunlarda buna güveniyor.... bu tarz bir kavga nedense 1000cc motorculara hiç çıkmıyor hele grup geziyorsa hiç kavga çıkmıyor yalansa yalan diyin

arkadaşlara geçmiş olsun yaşları 20 genç görmüşler tabi

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    o minibüsçüye nasıl ordan geçen diğer etek giymiş minibüsçüler sahip çıkıyorsa,bu gibi durumlarda ordan geçen ne motoru olursa olsun motorcular sahip çıkmalı,,,onlar birleşiyorsa bizde birleşmemiz lazım,,trafikte minibüsten kat kat fazla motor var
    levend84 ve Onur34 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)