Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kawasaki nerde?

Motovento
    REKLAM ALANI
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Arkadaşlar fuarda kawasaki standını gören oldumu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Bu sene yoklar. Şuradan bakabilirsiniz: https://motobike-istanbul.tr.messefr...rka-arama.html
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Satıştan elde ettikleri kâr fuar masraflarını karşılamıyor demekki. Bu kafayla ayda birkaç tane motor satabiliyorlarsa yine iyi
    Olcay Avşar ve frankestayn1 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    en akıllıları kawasaki belliki bravo.o paralara hiç bir firma zaten 2018 model motor satamicak niye gelip reklamını yapsın nasılsa müşteri yok.ülkeden ilk çekilen japon kawasaki olur kanımca.ninja400 9200 euro ordan diğer modelleride hesaplayın
    ^adm^, velizrsln ve frankestayn1 bunu beğendiler.

valla yaz sonu motor bakıyodum honda'dan yamaha'ya harley'den ducati'ye triumph'dan bmw'ye ktm'ye neredeyse her markayı gezdim. hepsininde showroomunda hemen her model vardı. harleyin ultraglide'ından triump bobbera ducati xdiavel den bmw s1000RR'a ktm 1290 superduke gt'ye kadar.

kawasaki'ye gittim kadıköye o da ne küçücük bi dükkan içeride iki üç tane ufak model var 250cc 300cc lik. 2 3 tane de ikinci el motosiklet var vesys falan. dedim bu ne başka showroom mu var, yokmuş. bir de sezon bitiyor bu saatten sonra niye model getireyim dediler. bi tane zx6r bile yoktu. showroom dediysem anadoludaki mahalle arası galericilerin dükkanları konseptinde.

kısacası kawasaki çoktam bitmişde okeye dönüyor memlekette. ben şahsen bi daha önünden geçmem kawasakinin sezon bitti kime satıcam diye model getirmeyen firma yedek parça stok tutar mı misal hiç sanmam. fiyatlarıda uçuk zaten.
    Bilalancer ve frankestayn1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Fuarlar satışları arttıran bir tanıtma yöntemi değil ki. Alacak olan fuara gitmeden de alıyor. Ya da fuara giden adam orda karar vermiyor aa bak bu çok güzelmiş hemen alayım derdine düşen kimse yoktur herhalde. Fuara katılacak firmaların anlaşmaları çok önceden yapılıyor olsa gerek. %20 gümrük vergisi ve ekonomik gelişmelerin olumsuz yönde seyredeceğini önceden tahmin edecek olsalar bu yıl fuar muar düzenlenmezdi. Bu fuar katılımcılar açısından tamamen zarardır. Seneye olur mu şüpheliyim. Motosiklet sektörüne ilgi artarken bu ilginin önüne çekilen duvarların haddi hesabı kalmadı.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    ya zaten piyasalarıda yok motorların tuhaf sahibinden ilanlarına bakıyorum 25 tane 250r ilanı var ve bunların hepsi 2. el millet alıpta çok memnun ondanmı satmıyor yoksa satılmıyor mu cidden bu kawasaki ler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya zaten piyasalarıda yok motorların tuhaf sahibinden ilanlarına bakıyorum 25 tane 250r ilanı var ve bunların hepsi 2. el millet alıpta çok memnun ondanmı satmıyor yoksa satılmıyor mu cidden bu kawasaki ler
    satılmıyor.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsen ben kawa sahibi olaraktan mutluyum.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kawasaki/Z-Motonun ulkenin en kotu motosiklet distributoru oldugunu teyit eder bir durum. Evet yoklardi.
    KTMADDICTED bunu beğendi.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Turkiye pazarini cok onemsemiyorlar..ki yerinde bir karar zaten...bu ulkenin vergi orani motoru ureten firmanin karindan fazla..salak sulak isler iste...
    fz6_fazer ve frankestayn1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    2 yıl kadar z250sl bakmak için gitmiştim türkiyeye daha yeni geldiğinde. Showroom falan yok bildiğin kepenkli bi depo vardı. Z250sl e bakmaya geldiğimi söyledim ve bana ninja 250sl gösterdiler. Daha modellere bile hakim değillerdi. Yedek parça stoğu zaten yok. Evet motorları kaliteli sorunsuz güzel ama alım süreci ve aldıktan sonrası var

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Kawasaki Disturbütörü Z-Moto nun aptallıgıdır.Ellerinde büyük bi koz var Kenan Sofuoğlu bi kere yeni çıkarıcakları motosikletle bi reklam filimi + kenandan bir olumlu yorum deli gibi satış yapacaklardır,satmak istemiyolar galiba.Fuara ekonomileri yetmedi diye katılmadı diyenler var.Arora Yuki bile stand açmış yazık ayıptır 2 sene öncede böyle yaptılar
    Justforfun ve frankestayn1 bunu beğendiler.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki Disturbütörü Z-Moto nun aptallıgıdır.Ellerinde büyük bi koz var Kenan Sofuoğlu bi kere yeni çıkarıcakları motosikletle bi reklam filimi + kenandan bir olumlu yorum deli gibi satış yapacaklardır,satmak istemiyolar galiba.Fuara ekonomileri yetmedi diye katılmadı diyenler var.Arora Yuki bile stand açmış yazık ayıptır 2 sene öncede böyle yaptılar
    koca firmanın ekonomosi yetmez olurmu adamların belliki beklentisi yok türkiye piyasasından ki haksız değiller fiyatlara bakıldığında tam tersi bence kaliteli büyük bir firma oldukları için türkiyede satıcakları 5-10 fazla motoru pekte umursamıyorlar devede kulak misali

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Jemand bunu beğendi.

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Beyler VW in 1990 ların başındaki halini hatırlayanınız varmı? Dunya harikası golf memlekette satılamıyordu. Ne zaman ki doğuş distribütörlüğünü aldı vw uçuşa geçti ve ülkemizdeki en güçlü markalardan biri halşne geldi. Darısı kawasakinin de başına...
    Onur34 bunu beğendi.

honda yamaha suzuki ktm ducati bmw falan dandik motor mu peki de 5 10 fazla motoru kale alıyor.

bunun büyük firmayla küçük firmayla bi ilgisi yok. satış adetiyle falan ilgisi yok. vizyon ile alakası var. Kawasaki distribütöründe vizyonun v'si yok.

Kawasaki'nin de suçu var insan hiç mi bakmaz rakipleri binlerce motor satıyorken bizim distribütör nasıl yokları oynuyor diye.
    Lazasker bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Benim bildiğim, Kawasaki'nin umurunda bile değil Türkiye. Bi tane adam var, Kawasaki hastası. O bastırıyor parayı getirtiyor motorları.

Türkiye'deki Kawasaki olayı bu kadar. Bence tek adamın hevesiyle gelen bir marka için iyi bile durumu.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Siz isteyin Kenan Sofuoğlu paket olarak getirsin.Adam fabrika pilotu o kadar nazı geçiyodur

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Kawasaki artik elit satislar yapar sadece. Motorlarina hayranim. Bir sure z250 sl kullandim. Adamlar euroyla satis yapiyor. Euro dusukken hic zam vs yapmadilar. Keske o an alsaymisiz. Cok iyi hatırlıyorum hondayi aldigim gun bir arkadas 26000 tlye z800 aldi. Euroya sabitledikleri ve euro dusukken zam vs yapmadiklari icin kizamiyorum. Tasarim ve renk olarak bence essiz. Kur dusmedigi icin muhtemelen sahip olamayagim. Ha bu arada yedek parcada fena geçiriyorlar orada haklarini yiyemem. Gerci honda da sagolsun gecirmeye baslamis. Sol ayna 200 tl mi olur yahu ducati kullaniyoruz sanki.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)