Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A1'den A2'ye geçiş?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Merhaba ,

A1 Ehliyetim var, A2 Ehliyeti almak istiyorum bu konu da bir kaç sorum var.

- Tekrar sınavlara girecek miyim?
    - Ne kadar bi ücret ödeyeceğim?
    - B Ehliyeti ile A2 Ehliyetini aynı an da alabilirmiyim tek ücretle?
    - AHMET AKGÜN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150
    1-tekrar sınava gireceksin ancak sadece direksiyon sınavı olacak. teorik değil.
    2-güncel fiyatı bilmiyorum
    3- benim önerim önce b sınıfını alman. çünkü b ehliyeti olanlara bağzı sınıf ehliyetler daha ucuza geliyor diye biliyorum.

ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı selocukrtl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-tekrar sınava gireceksin ancak sadece direksiyon sınavı olacak. teorik değil.
    2-güncel fiyatı bilmiyorum
    3- benim önerim önce b sınıfını alman. çünkü b ehliyeti olanlara bağzı sınıf ehliyetler daha ucuza geliyor diye biliyorum.
    2sini aynı anda alma şansım yok mu yani kursa tek seferde kurs parası verebiliyormuyuz öbür türlü 2 kere kurs parası vermek zorunda kalacağım
    - AHMET AKGÜN

Motosikleti
    Piaggio X Evo 250
    valla hocam ben dediğiniz gibi yaptım geçen ay a2 ye almaya hak kazandım bu ay sonundada b sınavına giriceğim. Yani demek istediğim ikisini bir arada alabiliyosunuz. Ancak ehliyet harcından kaçamıyosunuz

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Alıntı ahmetakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2sini aynı anda alma şansım yok mu yani kursa tek seferde kurs parası verebiliyormuyuz öbür türlü 2 kere kurs parası vermek zorunda kalacağım

Yazılı sınavına 70 ve üstü aldıktan sonra birdaha girilmiyor.Yani yazılı sınava girmiceksin fakat direksiyon sınavına giriceksin.
    A2 ücreti 900Tl ama tabikide her kurs bunu normal olarak '900tl ama biz sana 600tl yaparız' diyorlar.
    İkisini aynı anda alamazsın o yasa geçmiş zamanda kaldı. Her ehliyet için ayrı ayrı ücretini ödüceksin.İlk a2'yi seçersen a2ücretini ödeyip ehliyetini aldıktan sonra 'B'ehliyetine geçiceksin yani sıra sıra olucak ikisinin kendi ücretini vericeksiniz.

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    B ve A2 yi ayrı aldığın zaman kurs ücreti daha fazla olur ikisine de aynı anda aynı kurstan yazılırsan kurs ücretinde daha fazla indirim oluyor ve iki ehliyeti tek seferde çıkarttığınız için kart ücreti yarıya düşüyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)