Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet mont tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Selam dostlar. Maks 400 belki zorlarsam 500 liraya kadar 4 mevsim mont arıyorum. Önerdiğiniz marka model var mıdır? Aklım da prohel colombia veya prohel volt var.

Veya 300 lira olan durt montu mu alsam? Son olarak bütçem bu kadar olduğu için bu fiyatlara arıyorum bu montlar iş görür mü? Öğrenci adamız maalesef dainese alacak bütçem yok ve eminim çoğumuzun yoktur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    http://motobikejeans.com/korumalar

sastec 1621-2 korumalar ile takviye edebilirsin, ben orjinal korumaları (1621-1)sökmedim, bunları da içine taktım, canavar gibi oldular, orjinalleri zaten yalıtım malzemesi gibi ince, hafif, yumuşak, bana pek güven vermiyordu, omuz sırt dirsek diz kalça koruma olayını sastec ile halledebilirsin.

geriye malzemenin kumaşının kalitesi kalıyor, cordura, Polyester 600D, goretex, kevlar laflarının yer aldığı kaliteyi gösteren ifadeler var, bundan sonrası bütçene kalıyor, bu laflardan bazıları yazsa iyi olur ama sastec'lerden vazgeçme derim, ben 4 mevsim yeni alacağıma sastec'lerle eskiyi güçlendirdim...

4 mevsim ceketi güçlendirip yerine yazlık aldım, yazın bu mont çok kavuruyordu, motomax'dan dane ceket aldım, harika bir şey, ona da sastec takviye yaptım, dış kabuğu falan farklı bir şey aldığını gösteriyor, hava alıyor ama diğer yazlıklara göre dışı çok daha dayanıklı hissini veriyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

upload image

motoru da %50 verseler

kısa boylulara marka pantolonlar olmuyor, zira pantolonlarda ölçü olarak adamlar boy da koymuşlar, giyiyorsunuz diz kapağındaki koruma sizi neredeyse ayak bileğinize gelmiş, 180 altı zor giyer onları ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ls2 lagunanı şimdiki fiyatını bilmiyorum ama zamanında 340a almıştım. Hâlâ kullanıyorum , tavsiye ederim.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    ++++++++++

HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Andes Concorde WP tavsiye ederim.Alpinestars andes montun ucuz yollu hali diyebiliriz.Şu an n11de 350tlden başlıyor fiyatlar.

Kesimi,kumaşı ve işciliği güzel montun.İçliği tam parça ve monta tam adapta oluyor.İçlik çıktığında montun içi fileli.Ucuz montlardaki naylon kumaş gibi olmadığı için direk yapışıp terletmez.Havalandırma yazın kullanım için az.Önde köprücük kemiği tarafında ve arka yanlarda var.Korumalar SW marka,birkaç yerde aratınca gördüm markayı level1 deniyor ama emin olamadım.Kalitesi fena değil.

Benim gözlemlediğim eksileri.Bilekler cırtlı,boyun bölgesi cırtlı ve küçük.Cırtın olduğu yerde yumuşak kumaş ince olduğu için buffsız kullanımda boynu tahrış eder.Arkada reflektif kaplama yetersiz.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Prohel Volt 3002 kullanıyorum, hava sıfırın altındayken bile soğuktan koruyor, rahat bir mont. Omuz, sırt ve dirsek korumaları ince ve köpük formunda.

Bence fiyat/performans olarak iyi bir ürün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)