Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Muayene Hakkında.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Arkadaşlar bugün farkettim benim motorun muayene süresi ruhsatta "ilk muayene 01.06.2006" yazıyor. Dolayısıyla geçmiş bunun cezası nedir yada neler yapmak gerek bu konuda bilgisi olan arkadaslardan yardım rica ediyorum. Mondial 125 MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    cezası yok, vergilerini ödeyip temiz kağıdı alıyorsun, muayene istasyonuna götürüyorsun, orada 50,75 YTL muayene ücreti ödeyip gerekli işlemleri yaptırıyorsun.
    Kolay gelsin...

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Abicim,muayenen yok,ehliyetin yok.Çıkma sen trafiğe falan,hatta bizim toplantılara da gelme hiç
    Yenimahalle tarafında varmış bi muayene istasyonu biran önce bi uğra oraya,hatta gidince muayene süremiz artık 2 yıl oldu polemiğine de gir mutlaka yoksa zevki çıkmıyor.
    Sıra beklemen de gerekmiyormuş,aklında bulunsun.
    Hadi kal sağlıcakla.

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    yav ehliyeti haftaya alıcam işte ondan sonra gitcem zaten muayeneye dün bi arkadası cevirmişler el koymuşlar cok üzüldüm ya gitti 1000 ytl valla cocuk aglıyodu tel de bana

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı goodenough adlı üyeden alıntı
    cezası yok, vergilerini ödeyip temiz kağıdı alıyorsun, muayene istasyonuna götürüyorsun, orada 50,75 YTL muayene ücreti ödeyip gerekli işlemleri yaptırıyorsun.
    Kolay gelsin...
    Muayenesiz araç KULLANMANIN cezası 2006 yılı için 49 YTL, peşin ödemede 37 YTL'ye düşüyor.

Ancak, Muayene istasyonuna gittiğinizde sizden neden geciktiğinizi sormuyorlar, işlemleri normal olarak yapıyorlar. Trafik Polislerine yakalandığınızda cezayı yersiniz.

İyi sürüşler.
    :cat: [COLOR="DarkRed"]En büyük küçük![/COLOR]
    [B]Dylan 150 hakkında bilgiler[/B]:
    [INDENT]dylan150.wordpress.com[/INDENT]

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Moderatorlerin sizin için arama yapması gibi bir görevi bulunmamaktadır! Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler