Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CBR 1000RR varken bunları kim napsın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Naber arkadaşlar,umarım iyisinizdir.. ben de cok iyiyim Allah'ima binlerce kez şükür.

arkadaşlar açık konuşmak gerekirse supersport bir model alacak değilim, maksat forumdaki/dışarıdaki çok bilmişlerin aslında o kadar da

bilmediklerini göstermek ve yıllardır süregelen, Honda diğer rakiplerine göre "eziktir/sefildir" algısını yıkmak,evet.

Gelin şuna bir bakalım;

https://www.sportrider.com/2017-japa...ike-comparison

Yavrum benim CBR 1000RR hepsinin içinden geçmiş(iğrenç bir ifade) En iyi tur zamanı tabiki MOTOGP nin kralı Honda ya ait olacak
    amatörler ne bekliyodunuz,boyası iyi olan Kawasaki mi alacaktı

Haaa bu arada Quality de hepsine aynı notu vermişler ama siz yine de Kawasaki nin işçiliği ve boyası mükemmmmmel diye gezinebilirsiniz.

Tabi olayyy sadece tur zamanı ile bitmiyor,bir sürü başlık var(üşenmeyin bakın) ve toplam puanda yine 1000RR bunların alayını kurşuna dizmiş

Burada da başka bir inceleme var,avrupali rakipleri de koymuşlar http://www.motorcycle.com/shoot-outs...treet-shootout
    Honda CBR1000RR'imla başa çıkabilecek iki model gözüküyor bu incelemede de,biri Aprilla RS4 diğeri de BMW S1000RR.

Lakin bunların başa falan çıktığı yok bakmayın..RSV4 ve S1000RR un fiyatları malum.

Piste çıktıklarında RSV4 e zaten şans vermiyorum(en güçlü olması daha iyi zaman yapabileceği anlamına gelmez amatorler),S1000R da bence başa çıkamaz ama kesin konuşamam bu hususta.

En hafifi,en az yakanı,kullanımı da rahat valla çiçek gibi motormuş bu 1000RR.

Arkadaşlar,şimdi hal boyleyken Türkiye de diğer modellere bir dünya fazla para verip alan olacak mı ?? Yorum sizin...

Alakasız Not:Africa Twin varken bunları kim alıyorr başlığın devamı gibi oldu biraz.O başlıkta karşıma cok bilmiş Berk Çiğdem çıkmıştı.

Africa yı kotuleyip bi de üstüne karşılatırmadığım motor olan KTM 1190 ile ilgili üşenmeyip bir ton şey yazmasını şarhoş olmasına bağlamıştım,

lakin oyle değilmiş...https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03614510/detay

İnş satabilirsin Berkçiğim pauahahahhahaha

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    İş yeri açtığı için satıyormuş motoru. Bunda alay edilecek ne var?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yeri açtığı için satıyormuş motoru. Bunda alay edilecek ne var?
    geçiniz efendim,kendi morotu o kıyaslama da olmadığı halde yazması mazur görülemez,bu kadar iyi niyetli olmayın!

Hayat ne tuhaf, çeşit çeşit insan çıkarıyor her geçen gün karşımıza. Adam dükkan açacağım o yüzden satılık diyor, bu burada saçma sapan kıyaslamalar üzerinden laf sokuyor.

Africa Twin konusunu hatırlıyorum, başlık sahibine hiç kızmamıştım. Ama bugün hem güldüm, hem üzüldüm. Adam ilgi manyağı çıktı.

Evet abicim en iyi motor sende, en iyi motor honda. (Fazla belli ediyorsun emekli kafasıyla motor aldığını, etme. Bastır eziklik hissini biraz)
    127 ve alijans bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat ne tuhaf, çeşit çeşit insan çıkarıyor her geçen gün karşımıza. Adam dükkan açacağım o yüzden satılık diyor, bu burada saçma sapan kıyaslamalar üzerinden laf sokuyor.

Africa Twin konusunu hatırlıyorum, başlık sahibine hiç kızmamıştım. Ama bugün hem güldüm, hem üzüldüm. Adam ilgi manyağı çıktı.

Evet abicim en iyi motor sende, en iyi motor honda. (Fazla belli ediyorsun emekli kafasıyla motor aldığını, etme. Bastır eziklik hissini biraz)
    bebiş konu o değill,yaptığı bu davranış yakışık değil.Ben africa yı ovup ovup ilana koysam ki bir arkadaş bu kadar ovduğune gore satacaksın herhalde diye takıldı,uygun olur muydu ? Hepiniz dalga geçerdiniz ve hakkiniz olurdu buna.

Tekrar diyorum bak,kendi motoru kıyaslamada olmadığı halde yazdı bunlar,Uzgunum..

Alıntı Pink Floyd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bebiş konu o değill,yaptığı bu davranış yakışık değil.Ben africa yı ovup ovup ilana koysam ki bir arkadaş bu kadar ovduğune gore satacaksın herhalde diye takıldı,uygun olur muydu ? Hepiniz dalga geçerdiniz ve hakkiniz olurdu buna.

Tekrar diyorum bak,kendi motoru kıyaslamada olmadığı halde yazdı bunlar,Uzgunum..
    Canısı, ben o adamı iyi biliyorum. İlk defa ktm alıp satmıyor. Ktm'nin denemediği modeli kalmamıştır eminim. Yamaha'da kullandı. Yani boş bir arkadaş değil.

Hele hele durduk yere foruma girip, ergen gibi motor kiyaslayacak biri hiç değil. Satmak için böyle saçma şeylere ihtiyacı yok. Sen en iyisi bin motoruna, gez toz. Tamam mi çiçeğim?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bebiş hadi gocum ilerde oyna hondanla en kaliteli motor honda evet doğru haklısın.nasıl bir marka sepmatizmi şaştım kaldım ne içiyorsun bizede söle.daha 8 9 saat önce üye olup bunumu yazdın ka-fa 1500 valla tebrikler aslanım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bebiş hadi gocum ilerde oyna hondanla en kaliteli motor honda evet doğru haklısın.nasıl bir marka sepmatizmi şaştım kaldım ne içiyorsun bizede söle.daha 8 9 saat önce üye olup bunumu yazdın ka-fa 1500 valla tebrikler aslanım
    yalan yok,adamlar yapıyo.Hayır soyleyecek birşeyiniz varsa söyleyinnnnnnn,yoksa da diz çöküp af dileyinnnn Honda'mdan

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Valla kusura bakmayın da ben bu arkadasımızın ne yapmak istediğini,amacını anlayamadım.Birisi rica etsem anlamama yardımcı olabilir mi ?

Motosikleti
    Mz 251 ETZ, Mondial 150 MH Drift BAJAJ DOMİNAR 40
    Adam honda ile S1000rr ı bir tuttu yala

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı yeditepely adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kusura bakmayın da ben bu arkadasımızın ne yapmak istediğini,amacını anlayamadım.Birisi rica etsem anlamama yardımcı olabilir mi ?
    Bende baya okudumda bişey anlamadım
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    İşin gücün yok mu senin ? Adamlar seni şutlamaktan bıktı sen trollükten bıkmadın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende baya okudumda bişey anlamadım
    Ekademir nedir anlaşılmayan ?

Alıntı Pink Floyd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maksat forumdaki/dışarıdaki çok bilmişlerin aslında o kadar da bilmediklerini göstermek ve yıllardır süregelen, Honda diğer rakiplerine göre "eziktir/sefildir" algısını yıkmak,evet.
    bu kadar açık yazmışım daha ne diyebilirmmm.

Tabi burada bir Honda devrimi yapıyorum,bu nedenle çok tepki geliyor bu da normal aslında,zira insanlar yıllardır saçma sapan

şeylere inandırılmışşş Ne demiş atalarımızzz "doğru soyleyeni dokuz köyden kovarlarr" yaaaa

Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin gücün yok mu senin ?
    yok abi,7 aydır işsizim ben :(

Alıntı süleyman5808 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam honda ile S1000rr ı bir tuttu yala
    sülocum,ben tutmuyorum adamlar tutuyo onlara çemkir bana değil

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1000rr olayını bilmem hiç de hevesim yok şu ss makinalara benim takildigim konu şu ; eğer ilan sahibi arkadaş ' Berk çiğdem ' forumda ki arkadaş ise hatırladığım kadarıyla KTM modellerini baya kullanmış ve facebook KTM sayfasında da soru soran arkadaşlara baya bı yardımcı olan bı arkadaş .
    Yani boş adam değil bir de sen 1000rr s1000rr dan falan KTM adventure mı ne ona ne ara geçtin ? Nasıl bı kafa yaşıyorsun söyle de kulağımdan içeri dokeyim ?

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hondanın sahibi şirketine bukadar sevgi duymuyordur. Taktir ettim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000rr olayını bilmem hiç de hevesim yok şu ss makinalara benim takildigim konu şu ; eğer ilan sahibi arkadaş ' Berk çiğdem ' forumda ki arkadaş ise hatırladığım kadarıyla KTM modellerini baya kullanmış ve facebook KTM sayfasında da soru soran arkadaşlara baya bı yardımcı olan bı arkadaş .
    Yani boş adam değil bir de sen 1000rr s1000rr dan falan KTM adventure mı ne ona ne ara geçtin ? Nasıl bı kafa yaşıyorsun söyle de kulağımdan içeri dokeyim ?
    olaya şurdan geçtim,bu çok bilmiş geçinen arkadaşlar sadece ses çıkarıyor,buraya gelip doğru duzgun yazacak olanlar yazsın diyorum,

bakarsın biri gelip araya Kawasaki H2 sini övebilir belli mi olur!

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondanın sahibi şirketine bukadar sevgi duymuyordur. Taktir ettim
    ben gerçekleri görün istiyorum arkadaşım, lütfen

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Turgetson canım kardeşim görüyorum ki yeni hesap açmışsın.Zırt pırt farklı hesaplar açıp durma.Aç bir hesap ondan devam et.İlginç ve renkli bir karaktersin o yüzden şahsen ben senin gibi insanların foruma renk kattığını düşünüyorum.Moderatorlarla konuş "benim hesabım artık bu öncekiler için özür dilerim." de.Zaten farklı farklı hesaplar açmasan hiç postalanmayacaktın forumdan.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence siz süreye bakıp direk paylaşmış sınız yazıyı hiç okumamışsınız. Orada CBR1000RR'ı övme gibi bir durum yok. Orada en iyi motor R1'de gözüküyor ayrıca. Tork-devir eğrisi grafiği de gayet net gözüküyor.

Seni gördüğümde genel taktiğe uyup cevap vermemem lazım ki sürekli türemeyesin. Ama sanki gitmeni istemiyorum içten içten farklı bi bağımlılık yaptın sen hacı.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Biraderim neden sadece Türkiye ' de ki motosiklet kullanıcılarını uyandırıyorsun dünyanın geri kalanında da Honda harici motorlar üretilmekte, oralarıda uyandırıver kapatsınlar fabrikaları, böyük sevap işlersin..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)