Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda 2019 Yılında Neler Sunacak..Fuarda 3 Yeni Model Geliyor..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Honda Motosiklet 2019 yılında yeniliklerinin neler olacağını açıkladı. Honda, Şubat ayında katılacağı Motobike İstanbul Fuarı’nda 3 yeni modelinin Türkiye lansmanını gerçekleştirerek, satışına başlayacak.

Bu modeller; CB650R, CBR650R, Super Cub C125 modelleri olacak.

Orta sınıf Naked dünyasına yeni bir görünüm sunan yeni CB650R, Honda’nın Neo Sports Café’ konsepti ile geliştirilen ürün ailesini tamamlayacak. Diğer yeni model olan CBR650R ise CBR1000RR Fireblade modeline dayanıyor.

Honda CBR650R

CBR650R, 70 kW gücünde yüksek devirli, yüksek performanslı dört silindirli motoru hafif bir şasi ile birlikte sunuyor.

Super Cub C125 ise 60 yılı aşkın süredir üretilen ve bugüne kadar 100 milyonun üzerinde satılan bir efsane olarak öne çıkıyor.

Honda Super Cub C125

Neo Sport Cafe tarzın orta sınıftaki temsilcisi CB650R olacak. 2018 yılında CB1000R, CB250R ve CB125R olmak üzere üçlü Naked modellerini piyasaya süren Honda, şimdi de “Neo Sports Café” görünümünü orta sınıf arenasına taşıyor. Modern ve minimalist tasarım dilinin hakim olduğu cafe racer tarzı, “trapezoid” formlarla bezenmiş. Sıralı dört silindirli motor tüm çıplaklığıyla gözler önüne serilirken imza niteliğindeki yuvarlak far ve oyuk yakıt deposu, ‘Neo Sports Café’ ailesine aidiyetin altını çiziyor.

Kesinlikle dikkat çekecek bir orta sınıf oyuncusu; CBR650R

CBR650R

Tasarım dili olarak doğrudan 2018 CBR1000RR Fireblade modelinden unsurları bünyesinde barındırıyor. Keskin, agresif çizgiler ve uzatılmış yan kaplamalar, ayrıca süper kısa arka bölüm ve dar çift LED farlar gibi detaylarla kendine özgü bir yorum ortaya koyuyor.

Honda CBR 1000 RR SP

İşte bir dünya efsanesi: SUPER CUB C125

Honda Super Cub C 125

Yeni Honda Super Cub C125, bugüne kadar 60’ın üzerinde ülkede satılan, küresel çapta haklı bir üne sahip. Pratik kullanım özellikleri ve sorunsuzluğuyla ün yapan bir aracın başarılarla dolu geçmişine saygı göstererek, tamamen yeni bir sayfa açıyor.

Honda Super Cub C125

Görünüm olarak klasik şablonun dışına çıkmayan Honda Super Cub C125 yeni 125 cc hacimli motorun sağlamış olduğu güç ve tork artışı sayesinde şehir trafiğinin bir adım önünde olma imkanı sunuyor.

Honda Super Cub C125

Kaynak :otoajanda..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu sene fuara gitmeyi düşünmüyorum. Zaten bu fiyatlarla motoru yenilemek mümkün değil. Satılan aksesuarlar da sözümona indirimli, normal zamandan daha pahalıya satıyorlar.
    blueway2 ve sparrow07 bunu beğendiler.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cb500x nerede,

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    3. fotoğraftaki cb250r

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    CB500X seneye artık...

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Cbr 650r inşallah uygun fiyatlı olur da alabiliriz

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Cb 650R bakalim kaca cikacak

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kime sunacak bize mi ben üstüme alınmıyorum 125 cc 10k üzerinde fiyatı var nereye gidiyoruz belli değil

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Super Cub tasarımı şahane olmuş, çok hoşuma gitti. Hem retro hem modern, sevimli bir tarzı var.

Ancak korkum odur ki honda bu motorun yedek parçalarına kol gibi fiyat ister ve böyle bir motora binmenin de pek bir esprisi kalmaz.

Umarım bu sefer bir kez olsun honda beni yanıltır bekleyip göreceğiz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    yazıyorum 60.000tl cbr 650r fuar fiyatı.50ye gelse yer yerinden oynar ama hayırlısı.cup modeli için 25 diyorlar onunda fiyatını çok merak ediyorum böyle bir model ülkeye gelmesi bile büyük cesaret gerçekten

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    25.000'e cesaret gerçekten, yoksa çok güzel motosiklet, 15 falan olsa hanıma alırım yani, arada da çalar binerim zevkine

Motosikleti
    Hero Karizma R
    Benim şuan için kullanabileceğim CBR250rr vardı . Bu senede gelmiyecek anlaşılan sanırım daha da gelmez. Honda'nın standına uğramaya gerek kalmadı anlaşılan .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)