Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonunda en korktuğum başıma geldi; köpege çarptim ve öldü

Motovento
    REKLAM ALANI
    TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Arkadaslar kendimi cok kotu hissediyorum. Belki daha onceden yazdiklarimdan bileniniz vardir, cokda tecrubesiz bir motorcu degilim ama hic basima gelmemisti. Inanin, hayvanlarida insanlardan daha cok severim. Ozelliklede kopekleri.
    Ama kurtaramadim.
    Iki kirmizi isik arasi, dumduz yaklasik 1 km bos bir yol. Onundeki ve arkamdaki onlarca aracla birlikte iki kirmizi isik arasinda akiyoruz. Son anda gordum garibani, onumdeki aractan kurtardi ve benim tekerin altina giriverdi. Ikiser parmagim her zaman fren ve debriyajda olur ama frene dokunabilmek icin bile zaman olmadi, ozelliklede hemen 2 metre arkamda bir BMW varken. Ben vurdum ve sadece TAK diye bir ses duydum ama arkamdaki aracin tekerleri altinda kemiklerin kirilma sesini duydum ve iste bu aklimdan bir turlu gitmiyor.
    Dondum geldim, yoldan kenara aliyorlardi, birisi bir pacavra getirdi, ustunu orttuk ben sahneyi gorunce hepten yikildim.
    Sahibi kosarak geldi, gozleri dolu dolu, elinde telefon, muhtelemelen karisina haber veriyordu olani. Kopek ev kopegi, aileden biri. Hic sormadim bile neden kopegini boyle bir yolda tasmasiz biraktigini, kendisi herseyin farkindaydi zaten. Anladigim kadariyla yolun karsisinda bir arkadasi varmis carptigim kopegin, yolun karsisina gecermis ve oynarlarmis. Duz bir cizgiyle son surat karsiya geciyor arkadasi ile oynamaya.
    Ama ne gecis! Ok gibi firladi onume, nereden ciktigini gormeme firsat bile yoktu, engelleyebilmek, ongorebilmek mumkun olsa. Oyle hizli olduki ben farkinda bile degildim ne oldugundan. Olayi tam olarak goren bir gencin dedigine gore ben gecmemisim ustunden, benim on tekere carpmis ve sendelemis. Ama arkamdakiler gecmis ustunden.
    Herseyin farkindayim, eger panik yapsam bende ölebilirdim, simdi ailem ve dostlarim benim arkamdan uzuluyor olabilirlerdi.
    Ama genede kendimi hic iyi hissedemiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Geçmiş olsun. Bikaç güne unutursun

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun hocam Allah beterinden saklasın.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Geçmiş olsun. Ucuz atlatmışşsınız, çarpma etkisiyle siz de düşebilir araç altında kalabilirdiniz. Büyük geçmiş olsun.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    gecmis olsun.dengeyi korumayi iyi basarmissiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsun

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    :( çok üzücü.. Sana bir şey olmaması sevindirici, fakat sorumsuzluk burada kopeğin sahibinin, onun çekeceği vicdan azabı bitmek bilmeyecektir, yazık gerçekten çok üzüldüm.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Geçmiş olsun ve başın sağolsun. Ben de araba ile bir kediye çarptığımda aynı duyguları hissetmiştim. Kendi kedimi öldürmüş gibi hissettim bir an. Aynadan yerde can çekişmesini gördüm, durdum bir teyze kucağına almış bana söyleniyordu ama yapacak hiçbir şey yoktu. Kediyi görmemle tekerin altına girmesi 1 saniyeden kısa sürdü. Sokak köpekleri daha akıllı bu konuda ama kediler koştukları zaman hiç bir şeyi görmüyorlar.
    6 ay içinde bir tanesi kendi kazam olmak üzere 4 tane kediyi bu şekilde gördüm maalesef. 2 tane yavru kedi bedenini ise kendim kaldırdım yoldan, son nefeslerini elimde verdiler. İnsan fena oluyor tabi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Gecmis olsun... Kopek icin uzulmemek elde degil ama hic bir insana bir sey olmamis olmasi da teselli verici. Cok daha kotu de olabilirdi.

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Sana birşey olmamış , önemli olan o. Köpeğe çarpıp düşmemen ve arkandaki bmw nin altına girmemen mucize. O kemik sesleri senden geliyor olabilirdi. Yerinde olsam o gerizekalı hayvan sahibine dava açmayı bile düşünürdüm. Senin hayatını tehlikeye attı , kendi köpeğinin de ölümüne sebep oldu.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Size bir şey olmaması sevindirici yanı tek. Ayrıca sizin hiç bir suçunuz yok. Suçlu olan köpeğin sahibi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    ilk tavuğu ezdiğimde bende öyle hissetmiştim,ama bilerek yapmadığım için pişman değilim
    mombohunter bunu beğendi.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Çok üzücü bi durum. Köpek sahibi ne kadar sorumsuzluk yapmış olsa da zor günler bekliyo onuda. Benim de köpeğim öldü elime doğmuştu, elimde öldü. Bileğime dövmesini yaptırdım. O öldükten sonra 2 ay eve giremedim üzüntüden ısparta'da arkadaşımın evinde kaldım işi gücü bırakıp. Beni çok etkilemişti, altı üstü köpek deyip geçenler arada ki bağı tahmin edemezler.
    sizede geçmiş olsun, en azından size bişey olmamış.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    geçmiş olsun. Ölmeseydi daha iyiydi ama sana bir şey olmaması sevindirici

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Arabayla bizim evin sokağında artık garaj girişine 20 30 metre kala.Birbirini kovalayan kedilerden biri benim sol arka tekerin altında kaldı.Kedilerin sesini duyunca zaten yavaştım ama frenede dokundum.Belki frene dokunmasam hayvan geçip gidecekti.O yavaşlıkta üzerinden geçti teker ve inanın tüm kemiklerinin sesini iliklerime kadar hissettim.Çok ama çok kötü bir duygu.Size de geçmiş olsun hatırladıkça içim kötü oluyor.

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Geçmiş olsun, tatsız bir durum, sahibinde hata tabii :(

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    çok üzücü bir durum ,bende zamanında bir güvercini ezmiştim,can çekişmesi aylarca aklımdan çıkmamıştı,hala bile aklıma geldikçe üzülüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)