Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Montların Arkasında ki cep ne işe yarar

Motovento
    REKLAM ALANI
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    sitesinde "Removable rear large utility pocket." yazıyor.

bildiğin ıvır zıvır cebi. çıkartılabiliyormuş
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Sevgili dostum,motordaki sürüş pozisyonunda ister ön,isterse pantolon ceplerinde ne olursa olsun seni rahatsız eder.Motorda en iyi malzeme taşıma yeri sırtındaki torba veya ceplerdir.Ne koyarsan koy sürüş rahatlığını bozmaz....

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Safety Vest Storage o. Yani reflektör yelek cebi. Bende Richa Discovery Mont var. O cepte entegre yelek var. Cepten çıkarıp kollardan giyiyorsun gerekirse. Gerekmediğinde katlayıp tekrar cebe koyabiliyorsun. Cebin içinde de fermuar bağlantısı var. Gerekirse ordan ayırabiliyorsun. Olay bu.

Bu da görseli:

Bunun dışında ufak tefek ihtiyaçları koyabileceğin çok amaçlı bir cep olarak da kullanabilirsin. Ama içinde sert cisim taşımamak gerek. Düştüğün zaman belini ciddi sonuçlar doğuracak şekilde incitmen kuvvetle muhtemel.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benim montta da var arkada bölünmüş biçimde ruhsat cep telefonu anahatar vs koymak için

Cevap yazan konu hakkında fikir ve bilgi paylaşan her kese ayrı ayrı teşekkür ederim .

Ben de çok düşünmüştüm bu neye yarar diye alel ade bir cep oldugu yönünde görüş birligi var özel bir şey değilmiş ,

Zir zop bir tasarımcının nereye cep koyalım hımm sırtına da yokmuş buraya da koylım diye çıkartıgı bir şey çok da işlevsel değil anlaşılan.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)