Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hangi sigorta şirketini kullanıyorsunuz tavsiyelerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Yamaha ybr 125esd güzel bir fiyata buldum 11.000 km de 5.500 gibi bir fiyat 2015 model şimdi bunu alacağım ama sigorta yaptırmam gerekecek ilk defa üstüme araç almış olacağım ortalama fiyatı ne olur sigortanın acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    en ucuzunu kullannıyoruz seve seve....
    osiosborn bunu beğendi.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en ucuzunu kullannıyoruz seve seve....
    Hahaha seve seve... sizi(n) en seve seve kullandığınız sigorta şirketi hangisi acaba

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Bence tahminen ilk araç ise 1000 tl den aşağı çıkmaz gibime geliyor. Benim 2.motora totalde 4.araç 2017 eylül de 340 tl yaptırdım firma hatırlamıyorum. Geçen kaynananın arabaya sigorta yaptırdım dedim un ucuzundan kes.Abi sigortalar hemen hemen aynı dedi devlete geçti para devletin hesaba yatıyor standart dedi. Oha dedim yakında donumuzuda alırlar dedim o da devlete geçer.Abi ben don giymiyorum o yüzden dedi sıkıntı yok dedi.yani keyif almaya bak sigortacılarda fiyat alsan daha doğru olur firma farketmez burada pek bir yardim dokunmaz sana.yada internetten teklif al aynı fiyata yapılıyor tc no ruhsat plaka ruhsat seri no her halti soruyor ona göre internetten bakabilirsin

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Anadolu
    En ucuzu bu cikti, bu devirde secici davranamayiz hangisi uygunsa onu secmek lazim

Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence tahminen ilk araç ise 1000 tl den aşağı çıkmaz gibime geliyor. Benim 2.motora totalde 4.araç 2017 eylül de 340 tl yaptırdım firma hatırlamıyorum. Geçen kaynananın arabaya sigorta yaptırdım dedim un ucuzundan kes.Abi sigortalar hemen hemen aynı dedi devlete geçti para devletin hesaba yatıyor standart dedi. Oha dedim yakında donumuzuda alırlar dedim o da devlete geçer.Abi ben don giymiyorum o yüzden dedi sıkıntı yok dedi.yani keyif almaya bak sigortacılarda fiyat alsan daha doğru olur firma farketmez burada pek bir yardim dokunmaz sana.yada internetten teklif al aynı fiyata yapılıyor tc no ruhsat plaka ruhsat seri no her halti soruyor ona göre internetten bakabilirsin
    1000 tl mi abi nasıl bir sevme şekildir bu bende 400-500 bişey çıkar diye hayal ediyordum ortalama sigortasız mı binsem diye dürtüyorlar şu anda

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu
    En ucuzu bu cikti, bu devirde secici davranamayiz hangisi uygunsa onu secmek lazim
    Kaç para çıktı acaba sizin sigorta ücreti?

Motosikleti
    Abim 400 500 hayal ilk araç için. birde genç isen tamamen geçiriyorlar. Tofaş alan genç bir arkadaşım vardı 18 yaşında 1000 tl sigorta yaptırdı.3 beş tane sigortacı gez sor yada internetten teklif al bir dünya firmadan teklif veriliyor. Ama sanmıyorum 500 zor bin tl tutmaz belki ama 500 zor gibi

Abim 400 500 hayal ilk araç için. birde genç isen tamamen geçiriyorlar. Tofaş alan genç bir arkadaşım vardı 18 yaşında 1000 tl sigorta yaptırdı.3 beş tane sigortacı gez sor yada internetten teklif al bir dünya firmadan teklif veriliyor. Ama sanmıyorum 500 zor bin tl tutmaz belki ama 500 zor gibi
    Teşekkür ettim motor devir işlemleri vs vs zaten devir işlemi bile 163.50krş olmuş 1000tl de sigorta 1163.50krş ıvırı zıvırı 1500 gibi bir rakama patlayacak ee Motorsiklet oldu 7000 TL 😅😅

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Anadolu..En ucuzu o çıkıyor :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana en uygunu sompo japan çıktı. çektim kartı umursuz bir şekilde.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    20 lira fazla verdim, yıl boyunca sınırsız çekici hizmeti olan quick sigortadan yaptırdım. Akü yüzünden yolda kalınca 100 liralık çekici masrafından kurtardı. En ucuz şirketle arasında 100 liradan fazla fark olmadığı sürece quick tavsiye ederim.

Motosikleti
    MT-07
    Bana da halk sigorta en ucuzu çıktı.

Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı MertDastan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 tl mi abi nasıl bir sevme şekildir bu bende 400-500 bişey çıkar diye hayal ediyordum ortalama sigortasız mı binsem diye dürtüyorlar şu anda

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Kaç para çıktı acaba sizin sigorta ücreti?
    350 lira cikti

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Motosiklet için;Eureko sig.son 2 yil.16 plaka.245 tl

Otomobil için; Generali sig.son 4yil.35 plaka.270tl

Poliçe tutari hesaplamasinda,her ne kadar plaka önemli değil,ikametgah esastir denilsede,her ikisinin ortalamasini aliyorlar.

Sbm uzerinden,ruhsat bilgilerini girerek en uygun fiyatlari listeleyebilirsin.

Ben istanbuldayım yaş 19 motoru peder(45) üstüne alıyım o zamanda , onunda üstüne hiç araç yok onunla ben aynımı çıkarım kâr olur mu?

Motosikleti
    Pederin motosiklet ehliyeti var ise senden düşük çıkar karlı olursun.

Pederin motosiklet ehliyeti var ise senden düşük çıkar karlı olursun.
    Yok hatta hiç ehliyet yok genede kâr durumu varmı?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı MertDastan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha seve seve... sizi(n) en seve seve kullandığınız sigorta şirketi hangisi acaba
    bana kasko en ucuz allianz veriyor
    trafik var ama guick sigorta var hdi var birde anadolu var 3 araç var her biri farklı şirletlerden zts yaptım seve seve
    ha bu arada anadoludan kasko yaptıracak arkadaşlar veya teklif alanlar arkanızı dönüp kaçın otomatik muafiyet uyguluyor motosikletlere

Motosikleti
    falcon flash 100
    Sbm den teklif aldım 287 lira çıktı en az 20 teklif verildi. Üç yere gittim abi biz motosiklet sigortası yapmıyoruz deyince arkadaşa telefon açtım 310 lira dedi tamam dedim yaptırdım. Peki bu teklif verenler niye sigorta yapmıyor anlamadım. halksigorta, raysigorta, aksigorta bunlar teklif verdi sigortalamadı.

Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hatta hiç ehliyet yok genede kâr durumu varmı?
    Benim motor annemin ustune kadin 55 yasinda istanbuldayiz ve hic ehliyeti yok 350lira sigorta yaptirdik. Pek fark cikacagini sanmiyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)