Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

90 Km/H Yapan 50 cc Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Normalde max. yapması gerekn hız 50 60 olan bisiklet 90'ı görüyor düz yolda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    wonder 150
    Tek seferlik iş gören küp şeker ve tinerle bunu her motorda yapabilirsin ama durana kadar durduktan sonra sen yoluna motor yoluna.
    aquarist4 bunu beğendi.

Yanlışım yoksa eğer İzmir otoban pınarbaşı rampa aşağı basmış normal gider bende 50 cc var düz yolda 70 e çıkıyor rampa aşağı sanırım geçer ama yersiz bir hareket

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Benim 50 cc'de ilk aldığım zamanlar ya bu kadranı indiriyor falan diyordum ama gps ile bakınca 70'i geçmediğini anladım. Kadrana çok inanmayın.

CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Alıntı ÇağataySÖZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek seferlik iş gören küp şeker ve tinerle bunu her motorda yapabilirsin ama durana kadar durduktan sonra sen yoluna motor yoluna.
    Nası oluyo o ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı CriminalS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nası oluyo o ?
    doping gibi düşün,tiner daha fazla yanıcı madde içerdiği için daha çok patlatma yapıyor,bence denemelisin senin motor güçlü olduğu için 200 yapar diye tahmin ediyorum. not:ciddiyim

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Ben küba fighter ile düz yol da 75, hafif rampa aşağı 90 görüyorum. 80cc olduğundan şüpheleniyorum.

erhn42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı Ekrem_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 50 cc'de ilk aldığım zamanlar ya bu kadranı indiriyor falan diyordum ama gps ile bakınca 70'i geçmediğini anladım. Kadrana çok inanmayın.
    Aynı motosiklete sahibim kadranı cbr250 ile birebir aynı gösteriyor bizzat denedik. Ama düz yolda 90 çok zor maks 75-76 gördüm ben eğimsiz düz yolda sandalyede oturur gibi (boy 1,82 kilo 103). Biraz eğim yada rüzgar arkadan gelirse 80-82. Üzerine asla eğilmedim/yatmadım.
    Ekrem_06 bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    motor gitmiyor yahu videoyu izlerken kanser oldum birde ybrye gitmiyor derdim ybrye şükürler olsun

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor gitmiyor yahu videoyu izlerken kanser oldum birde ybrye gitmiyor derdim ybrye şükürler olsun
    Amacı gitmekten ziyade b ehliyetle kullanılabilmesi, vergi-sigorta olmaması ve çok rahat bir başlangıç motosikleti olarak hızlı-çok akıcı olmayan trafiğe sahip yerlerde çok rahat ve çok ucuza ulaşım sağlaması. Bu arada 125 lik motorsikletle kıyaslama yapıyorsunuz. Yani silindir hacmi yaklaşık 2.5 katı. O zaman ybr nin gidişini de gs 310r ile kıyaslayalım aynı oran var arada

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal olsun iyi gidiyor tabi ki 2 zamanlı motor olunca

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    karadağ'da kiraladığım gilera 50 cc ile 80'lerde geziyodum rahat

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı erhn42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacı gitmekten ziyade b ehliyetle kullanılabilmesi, vergi-sigorta olmaması ve çok rahat bir başlangıç motosikleti olarak hızlı-çok akıcı olmayan trafiğe sahip yerlerde çok rahat ve çok ucuza ulaşım sağlaması. Bu arada 125 lik motorsikletle kıyaslama yapıyorsunuz. Yani silindir hacmi yaklaşık 2.5 katı. O zaman ybr nin gidişini de gs 310r ile kıyaslayalım aynı oran var arada
    Yok hocam yanlış anlamışsınız kıyas yapmak amacıyla yazmadım
    ben ybr gitmiyor diye sağını solunu sökmüştün bir sıkıntı mi var diye. baya heryerini kurcalamıştım sırf gitmiyor şikayetimden dolayı. videonuzu görünce anladım ki gitmeyen böyle birşeymiş. Yanlış anlaşılma için Kusuruma bakmayın kalp kırdıysam affola

Motosikleti
    Mt-07
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam yanlış anlamışsınız kıyas yapmak amacıyla yazmadım
    ben ybr gitmiyor diye sağını solunu sökmüştün bir sıkıntı mi var diye. baya heryerini kurcalamıştım sırf gitmiyor şikayetimden dolayı. videonuzu görünce anladım ki gitmeyen böyle birşeymiş. Yanlış anlaşılma için Kusuruma bakmayın kalp kırdıysam affola
    Estağfurullah. Alan zaten 1 hafta 10 gün sonra usta usta gezip 110 luk yaptırma olayını soruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Alıntı emiliosantos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karadağ'da kiraladığım gilera 50 cc ile 80'lerde geziyodum rahat
    2 zamanlıdırda ondan

Bu 50 cc ler sayesinde ömründe motosiklet kullanmamış çok kişi kullanmaya başladı. Motosikletli sürücü sayısı artıyor. Kuba'nın alt motorları güçlüdür kendi kategorisinde 90 yapması bayağı güzel

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Yalnız evet bu 50cc lerin vergi sigorta olmaması çoğu araç sürücüsüne cazip geldi geçen seneye göre bu sene dahada yaygınlaştı. Bence büyük şehirlerde çok güzel bir alternatif. Düşünsenize benzin masrafın azalacak, trafik derdi azalacak, otopark derdi azalacak. Avantajları çok gerçekten, dediğim gibi büyük şehirlerde daha çok yaygınlaşmalı. Tekeriniz düz bassın kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Gitmeyin durmuyor aletler 😀

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Az önce Kuba Dragon 50 konusunda bu konu konuşuldu bende bir şeyler yazdım. Bu motorlar 90'ı görmek için üretilmedi şehir içi kısa mesafede motor kullanmayanlar için tasarlandı. Çoğu kullanıcısı ilk kez kullanıyor ve bu şekilde kullanmaları durumunda motor zarar görecek kitlenecek, yatak saracak vs. vs. paranıza yazık edeceksiniz.

Motosikleti
    Peugeot 103
    Adam acemiymiş. İstese 120 bile görür. Açık hava filtresi, tiner, arka dişli, motorun üzerine yatmak vb. Yani adam acemi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)