Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ucuz yollu İNTERCOM

Motovento
    REKLAM ALANI

Aranızdaki mesafe açılınca bağlantı kopuyor sonra bir daha eşlemeniz gerekir telefon en iyisi yolda giderken telefon gelir tak bas aç konuş.

Şarjım dayanmaz derseniz 60tl ye 10bin mah gücünde powerbankler var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Bluetooth kulaklıklar işini görmez hem rahatsız eder hemde biri aradığı zaman tek açamazsın.

Bence 1000 tl intercomlar gereksiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Elimde sadece soketi sorunlu olan bir interkom var.
    Aliexpres'ten çift olarak 500 TL'ye almıştım. Diğer tekini kız arkadaşım aktif olarak kullanıyor.
    Ben de hem uzun yola çıkmadan 1gün önce bozuldu diye, hem de yaptırmaya üşendiğimden tek olarak yenisini aldım Türkiye'den.
    Dilersen soketi sorunlu olan interkomu, 100 TL'ye alabilirsin yazıyordum ki, Antalya'da ikamet ettiğini farkettim
    Motosikletli Kaplumbağa...

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Yüz kilometre üstü bende telefon görüşmesinde karşının sesini duyamıyorum.İnterkomun kulaklıklarındaki hoparlörleri daha iyi yaprak hoparlörle değiştirsem acaba faydası olurmu.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Güzel bir konu benimde intercom alma düşüncem vardı. Benimde olmazsa olmazım konferans 4 kişiye kadar anlık ileti halinde olayım istiyorum. Kullanan var mı acaba model önerecek yada ?

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Knmaster kullanıyorum bende. Çinli bi intercomu üstüne Knmaster yazıp Kaan elektronik diye bi şirket getiriyor. 5-6 ay oldu çok memnunum fiyatına göre. Ses kalitesi biraz daha kaliteli ve ses yüksek olabilirdi. Şarjı 7-8 saat gidiyor. Intercom olarak hiç denemedim.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben BT-S2 kullanıyorum çok memnunum 30-32 dolar arası değişiyor fiyatı
    http://www.gearbest.com/motorcycle-p...m=affiliate_cj
    üstad kaskın nedir? Ben de almayı düşünüyorum ama sesin yetersiz kalmasından korktuğum için almadım, 60-70 fıtı fıtı giderken muziği rahatça duyayım yeter.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad kaskın nedir? Ben de almayı düşünüyorum ama sesin yetersiz kalmasından korktuğum için almadım, 60-70 fıtı fıtı giderken muziği rahatça duyayım yeter.
    Nolan n87 kullanıyorum.Aslında n-com orjinal intercom için dizayn edilmiş, o yüzden ters takmak zorunda kaldım.Ünite ve mikrofonum sağda
    60-70 için yeterli ses yüksekliği var,fakat kaliteli bas ya da enstrüman ayrımı beklememek gerek
    akindir bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nolan n87 kullanıyorum.Aslında n-com orjinal intercom için dizayn edilmiş, o yüzden ters takmak zorunda kaldım.Ünite ve mikrofonum sağda
    60-70 için yeterli ses yüksekliği var,fakat kaliteli bas ya da enstrüman ayrımı beklememek gerek
    Hayatımda orjinal kulaklık kullandığımı hatırlamıyorum zaten. Sesini duyayım yeter

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatımda orjinal kulaklık kullandığımı hatırlamıyorum zaten. Sesini duyayım yeter
    Kask çok uyduruk yada intercom çok dandirik bisi değilse sıkıntı olmuyor ses olayı. 100-120 ile giderken bile duyuluyor benim dandirik kaskta bile. Tabi hoparlörleri iyi ayarladığını varsayarsak
    akindir bunu beğendi.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    https://urun.n11.com/intercom-ve-bluetooth/knmaster-kask-bluetooth-intercom-tekli-1000m-radyolu-P101662356

bu çok satılmış yorumlarda iyi görünüyor bundan alıcam sanırım

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaşlar merhaba...kaskım nexx xws2 unit x... orjinal intercom çok pahalı. B35 diye bi model var bundan ankarada kullanan varsa kaska yerleştirmeyi deneyebilir miyim...veya başka bi çin kullanan varsa onu da denemek isterim...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)