Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KUBA YEDEK PARÇA REZALETİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    Öncelikle herkese selamun aleyküm motorcu abilerim kardeşlerim.Bundan 2 ay önce kuba razore denk getirdim ucuza üstelik sıfır gibiydi daha neyse çamurluğu yoktu Kuba nın kendi sitesine baktım sadece 3 parça malzeme var başka bir şey yok Konya da 20 tane dükkan gezdim hiç abartmıyorum anca buldum sonra tamirciye götürdüm taktırmaya olmaz dedi ön çamurluk bağlantı demiri lazım dedi bu seferde onu aramaya çıktım bu seferde onu bulamadım koca Konya da , neyse yetkili bayiye gittim 1 2 ay sonra gelir dedi şimdi ise çamurluksuz dımdızlak bu yağmurda kaldım velhasıl kelam bu kuba parçalarını temin edebileceğim adam akıllı bir yer var mı arkadaşlar biliyorum Çin malı ama bizimde bütçe bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Öncelikle aramıza katıldığın için hayırlı olsun. 4 Ağustosta aldığım Tnt25 gidonu çizik teslim edildiğinden beridir stokta olmadığını ama değiştireceklerini söylüyorlar. Üçerler sağolsun sabrımı zorlamaya başladı.

o demirin fotosu varsa git demirciye yaptır bu ülkede hiç bir derdin dermanı yoktur.yani senin durumun iki ucu boklu değnek

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    Alıntı cakyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle aramıza katıldığın için hayırlı olsun. 4 Ağustosta aldığım Tnt25 gidonu çizik teslim edildiğinden beridir stokta olmadığını ama değiştireceklerini söylüyorlar. Üçerler sağolsun sabrımı zorlamaya başladı.
    Hoşbuldum kardeşim çok sıkıntı bu yedek parça olayı ufak gibi görünsede

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Alıntı 50ccderrodaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o demirin fotosu varsa git demirciye yaptır bu ülkede hiç bir derdin dermanı yoktur.yani senin durumun iki ucu boklu değnek
    Ölçülerini bilmediğim için yamuk yumuk olabilir ,motorcuda zaten bende yaparım ama orjinali gibi olmayabilir dedi neyse bende orjinalini bulmaya calısacağım

juba falan genelde çinli motorlar hemen hemen aynı parçayı kullanıyor bi mondiala falan bak ölçüsünü yedek parçacıya sor kuba bayisine

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim dostum ama google deki tüm siteleri Konya da ki tüm bayilere baktım yok galiba kendim demirciden yaptırmak düştü

Motosikleti
    kuba kee100
    Rica ederim, insallah halledersiniz

A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    CR1 le 20 liralık parca için de ben kepazelik çekiyorum. 5 aydır kullanım kılavuzu tasarlıyolar bir türlü gonderemediler.

kendi motorumuza üretmedikçe bu sıkıntılar devam edecektir
    yürekçe ve Enes ŞENTÜRK bunu beğendiler.

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    Saçmalık kendi parçalarının hepsini sitesine koysa hiçbir şey yok ne parçacılarla uğraşırız sorumsuzlukmu diyeyim bilemedim

Bende bir ara parça sıkıntısı çekmiştim. 2 ayda gelir demişlerdi. Motosikleti aldığım bayi ye gittim parça proplemi var dedim. Adam şaşırdı hangi parçayı istiyorsan hemen getirelim dedi. Siparişi verdi 3 gün sonra geldi. Hatta daha yenilerde kontrol paneli sipariş verdim 5 gün sonra gittim parçayı almaya gelmiş bile. Sorun kimde ?

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Kalyoncumotor,dokuyucu gibi sitelerden alabilirsin ve cg türü çamurlukların çoğu uyumludur örn kanuni Power çamurluk vs takabilirsin dert ettiğine değmez

sahibinden coma bak alibaba vesaire

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir ara parça sıkıntısı çekmiştim. 2 ayda gelir demişlerdi. Motosikleti aldığım bayi ye gittim parça proplemi var dedim. Adam şaşırdı hangi parçayı istiyorsan hemen getirelim dedi. Siparişi verdi 3 gün sonra geldi. Hatta daha yenilerde kontrol paneli sipariş verdim 5 gün sonra gittim parçayı almaya gelmiş bile. Sorun kimde ?
    KUBA MI ? SENİN MOTOSİKLET

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalyoncumotor,dokuyucu gibi sitelerden alabilirsin ve cg türü çamurlukların çoğu uyumludur örn kanuni Power çamurluk vs takabilirsin dert ettiğine değmez
    Reis ben biraz orjinalciyimdir birazda bu sıkıntı ybr çamurluğu denedim olmadı sabır etcez artık parçayı bulcaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

sahibinden coma bak alibaba vesaire
    yok reis hiçbirinde yok

Evet benim motor KUBA PARS.
    Yardım edebileceğim bişey varsa elimden geleni yapayım. İstersen parçayı bir sorayım varmı ellerinde. Sen bana marka model ve hangi parçayı istediğini yaz ben sorayım.
    Yarın iş çıkışı giderim senin için 10 km yol da senin için yaparım. Zaten gezmeyi seviyorum bahanem olur

kardeş konyada havalar nasıl iyiyse çamurluksuz gez baktın ilerleyen zamanlarda bulursan alırsın bulamadın orjinale benzer bi şeyler tak bırak rengi şekli farklı olsun bu parça bulamamak insanları motordan soğutuyor

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Şimdi baktım pek çok sitede var çamurluk ve tutucu.. 55 tl+ 49 tl falan.. İyi bakın.

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet benim motor KUBA PARS.
    Yardım edebileceğim bişey varsa elimden geleni yapayım. İstersen parçayı bir sorayım varmı ellerinde. Sen bana marka model ve hangi parçayı istediğini yaz ben sorayım.
    Yarın iş çıkışı giderim senin için 10 km yol da senin için yaparım. Zaten gezmeyi seviyorum bahanem olur
    Abicim gerçekten çok iyi olur sen bu mesajın altına numaranı bırakırmısın ben seni arayayım gerçekten çok minnettar olurum çok sıkıntı çekiyom iki tane zaç parça yüzünden hep kendim boydan boya ıslanıyom hep motor kir pislik rezalet içinde numaranı bırak ben seni arayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi baktım pek çok sitede var çamurluk ve tutucu.. 55 tl+ 49 tl falan.. İyi bakın.
    Kardeşim malesef hepsi uymuyor bu xcg ninki farklı olduğu için uyuşmuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

kardeş konyada havalar nasıl iyiyse çamurluksuz gez baktın ilerleyen zamanlarda bulursan alırsın bulamadın orjinale benzer bi şeyler tak bırak rengi şekli farklı olsun bu parça bulamamak insanları motordan soğutuyor
    Bulamazssam motorcuya yaptırıyımmı yaparım ama orjinali kadar belki olmaz dedi altı üstü 10 santımlik 4 adet demir

Alıntı demodemo42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim gerçekten çok iyi olur sen bu mesajın altına numaranı bırakırmısın ben seni arayayım gerçekten çok minnettar olurum çok sıkıntı çekiyom iki tane zaç parça yüzünden hep kendim boydan boya ıslanıyom hep motor kir pislik rezalet içinde numaranı bırak ben seni arayayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Kardeşim malesef hepsi uymuyor bu xcg ninki farklı olduğu için uyuşmuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Bulamazssam motorcuya yaptırıyımmı yaparım ama orjinali kadar belki olmaz dedi altı üstü 10 santımlik 4 adet demir
    Nuramı burda paylasmak yasak mı bilmiyorum. Umarım yasak değildir.
    Numara: 05550202221.
    Birazdan diyarbakırdan kahramanmaraşa motor ile gidecem, gitmeden sorayım ve olmaz ise k.maraşta da sorarım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)