Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motobikeavm.com nasıl bir site?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym wolf250
    güvenli midir arkadaşlar? outlet ürünlerinden kask almayı düşünüyorum da. izlenim olarak güvenilir duruyor çok fazla ürün var. tekyıldız motor güvencesi ile yazıyor. alışveriş yapan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güvenilir hocam sorun çıkmaz. Ben Bursa'da olduğumdan direkt mağazasından satın alıyorum ürünleri. Outlet ürünlerde %25 ve %50 indirimleri var. Bende face açıklamasında görmüştüm.
    Modırsaykıl bunu beğendi.

Motosikleti
    sym wolf250
    çok sağolun hocam, güzel indirim yapmışlar bazı ürünlerde

Alıntı Modırsaykıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sağolun hocam, güzel indirim yapmışlar bazı ürünlerde
    Aynen. Zaten firmanın hepsiburada, n11 ve sahibinde de mağazaları var. Ama şu anki yaptıkları indirim sadece kendi sitesi ve mağazasında geçerliymiş.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Tekyıldızdan geçen indirimde bende birkaç ürün aldım mağazasından. Gerçekten esnaflığı iyi adamların, ilgili ve alakaları güzeldi.

Yeni mağazaları da çok güzel, yalova yolunda çift katlı kocaman bir dükkanda hizmet veriyorlar. Eskiden uluyolda arada sokakta bi dükkanları vardı.

Motobikeavm sitesi tekyıldıza aitse güvenerek ürün alabilirsiniz, tavsiye ederim.

Mağazayı merak eden varsa da alışverişe gidince bir iki foto çekmiştim, paylaşayım mekan şöyle biryer:

Modırsaykıl ve aLoneman bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)