Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sigorta sorunsalı içerir...

Motovento
    REKLAM ALANI
    STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Arkadaşlar yeni araç aldım sigorta 944 tl çıkıyor ankara için sigortam.net te. Fiyat bana yüksek geldi. Tavsiye de bulunabilecek arkadaş varmı. Teşekkürler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 seneden beri en uygun fiyatı ziraat bankasından aldım.ziraate sorun derim

Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Alıntı Gajni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan sordum... Bir kez sigorta yaptırmış olmanız ikazı çıkıyor...

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bana tavsiye ettiler ben yaptırdım ben de tavsiye ediyorum.Sanki adamların acentasıymışım gibi . Quick sigotyayada bakın ben oradan yaptırdım.

Motosikleti
    kuba kee100
    Ben dun yaptirdim 385 tl

Selamlar,

Bilgilerinizi mesajla iletirseniz bir de biz bakalım, 15-16 yerden teklif alıyoruz en uygun ne çıkacak görelim.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bana 340tl fiyat verdiler ama bir türlü poliçeyi kesemediler.Fiyat almak bir dert o fiyata poliçeyi kesmek ayrı bir dert.

Motosikleti
    kuba kee100
    Policem geldi fakat Bir sey dikkatimi cekti, aldigim motosiklet kuba kee 100 ama policede kuba raden olarak hazirlamislar, baska bir model yani.. motor sasi numaramda sorun yok dogru yazilmis.. bu bana bir sorun olusturmaz mi herhangi bir islem yaparken?

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı srknsnyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Policem geldi fakat Bir sey dikkatimi cekti, aldigim motosiklet kuba kee 100 ama policede kuba raden olarak hazirlamislar, baska bir model yani.. motor sasi numaramda sorun yok dogru yazilmis.. bu bana bir sorun olusturmaz mi herhangi bir islem yaparken?
    motorunuz kaç cc?. benimde model farklı ama cc aynı. model kıtlığı var bu sigortacıların sistemlerinde. dünyada arabadan başka birşey yokmuş gibi. sorun olacağını sanmıyorum keza zorunlu sigorta karşı tarafı karşılıyor zaten senlik bi durumuda yok.

Motosikleti
    kuba kee100
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuz kaç cc?. benimde model farklı ama cc aynı. model kıtlığı var bu sigortacıların sistemlerinde. dünyada arabadan başka birşey yokmuş gibi. sorun olacağını sanmıyorum keza zorunlu sigorta karşı tarafı karşılıyor zaten senlik bi durumuda yok.

Kuba kee 100 modeli benim aldigim, cub model 97 cc fakat sigorta policesinde ki model kuba raden 100 diye yazilmis.. ama yazdiklari modeli 125 cc scooter olarak ilan sitesinde gordum.. kafam karisti iyice ruhsat plaka cikartirken sorun olmaz degil mi bu girdikleri model ?

Motosikleti
    RX9
    Kuba kee 100 modeli benim aldigim, cub model 97 cc fakat sigorta policesinde ki model kuba raden 100 diye yazilmis.. ama yazdiklari modeli 125 cc scooter olarak ilan sitesinde gordum.. kafam karisti iyice ruhsat plaka cikartirken sorun olmaz degil mi bu girdikleri model ?
    Selamlar,

Poliçenizde zeyil yapılmasını talep edebilirsiniz (Araç bilgi değişikliği/araç bilgi düzeltme) marka kodunu aşağıda paylaşıyorum.

Ruhsat çıkmadı ise işlem yapılamayabilir, ancak ruhsat çıkma aşamasında da emniyette problem teşkil etmeyecektir.

6003562 MOTORSIKLET KUBA KEE 100 2017 3.263,00 ₺

Poliçe için fiyat arayışında olan arkadaş için de şu an için(31.12.2017'ye kadar) Hazine Müsteşarlığının hazırlamış olduğu serbest tarife uygulaması mevcut olduğu için, şirketler arasında 10-20 TL gibi afaki farklar dışında çok fiyat alternatifi olmayacaktır.

Esenlikler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    1 hafta önce duk200 e 340 tl ye yaptırdım , şehir Ankara . Sigortam.net üzerinden anadolu sigortaya.

Motosikleti
    kuba kee100
    Alıntı oe1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Poliçenizde zeyil yapılmasını talep edebilirsiniz (Araç bilgi değişikliği/araç bilgi düzeltme) marka kodunu aşağıda paylaşıyorum.

Ruhsat çıkmadı ise işlem yapılamayabilir, ancak ruhsat çıkma aşamasında da emniyette problem teşkil etmeyecektir.

6003562 MOTORSIKLET KUBA KEE 100 2017 3.263,00 ₺

Poliçe için fiyat arayışında olan arkadaş için de şu an için(31.12.2017'ye kadar) Hazine Müsteşarlığının hazırlamış olduğu serbest tarife uygulaması mevcut olduğu için, şirketler arasında 10-20 TL gibi afaki farklar dışında çok fiyat alternatifi olmayacaktır.

Esenlikler.

Cevabiniz icin tesekkur diyorum, plaka ve ruhsati cuma gunu cikaracagim aksilik olmazsa, sonrasin da sigortayi yaptirdigim firmaya zeyil icin tekrar gidiyorum o halde ve bu asamada da degisikligi yaptiyorum ?

Motosikleti
    RX9
    Cevabiniz icin tesekkur diyorum, plaka ve ruhsati cuma gunu cikaracagim aksilik olmazsa, sonrasin da sigortayi yaptirdigim firmaya zeyil icin tekrar gidiyorum o halde ve bu asamada da degisikligi yaptiyorum ?
    Doğrudur, hatta gitmenize bile gerek yok diye tahmin ediyorum. Telefon ya da mail ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Yukarıdaki kod ile düzeltilmesini istiyorum derseniz, her hangi bir prim farkı çıkmadan düzelecek ve tarafınıza mail ile zeyil basımını ileteceklerdir.

Motosikleti
    kuba kee100
    Alıntı oe1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur, hatta gitmenize bile gerek yok diye tahmin ediyorum. Telefon ya da mail ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Yukarıdaki kod ile düzeltilmesini istiyorum derseniz, her hangi bir prim farkı çıkmadan düzelecek ve tarafınıza mail ile zeyil basımını ileteceklerdir.
    Cok tesekkur ederim baya keyfimi kacirmisti bu durum fakat icim rahatladi su anda, sagolun

Motosikleti
    RX9
    Rica ederim. Hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Nereden teklif alıcaz arkadaşlar...

Motosikleti
    kuba kee100
    Yukarida arkadas link paylasmis ona bakin isterseniz, ben sompojapandan yaptirdim, quick sigortadan yaptiran var.. sigortam.net’e bakabilirsiniz

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Araç dediğin motosiklet mi? 1. seviye isen fiyat normal. Şuan tavan fiyat uygulaması devam ediyor bu fiyatı veremezler.
    Otomobil aldıysan 3. veya 4. seviye olabilirsin. Fiyat normal.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)