Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ayşegül Aldinç’e 'motosikletime çarptın' davası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul Etiler’deki Akmerkez’in otoparkında aracını park etmek isterken bir motosiklete çarpıp devirdikten sonra kaçtığı iddiasıyla Şarkıcı Ayşegül Aldinç’e bin 330 liralık tazminat davası açıldı. Davanın reddini isteyen Aldinç’in avukatı, “Müvekkilim motosiklette önemli bir hasar olmadığını düşünerek aracını başka bir yere park etmiş ve annesiyle sinemaya yetişmek için otoparktan ayrılmıştır” dedi.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne açılan davaya göre Akmerkez’deki bir züccaciye mağazasında satış temsilcisi olarak çalışan 28 yaşındaki Samet Sarıömeroğlu 7 Mayıs 2017’de motosikletini otoparka bırakarak iş yerine gitti. Ayşegül Aldinç’e motosikletime çarptın davası
    İddiaya göre mesai bitiminde otoparka inen Samet Sarıömeroğlu motosikletinin devrildiğini gördü.

POLİSE BAŞVURDU

Motosiklet hasar görmüştü. Güvenlik kameralarından 34 TN 14…plakalı aracın geri geri park ederken motosikletine çarparak devirdiğini görünce polise başvurdu. Kamera kaydına göre motosiklete çarpan Ayşegül Aldinç daha sonra aracı başka bir yere park etti. Etiler Polis Merkezi Amirliği aynı gün telefonla ulaştıkları Ayşegül Aldinç’i ifade vermesi için polis merkezine çağırdı. Motosikletinin tamir masrafını isteyen Samet Sarıömeroğlu da karakola gitti.

'KAÇMADIK, SİNEMAYA YETİŞİYORDUK'

İddiaya göre polis merkezine annesiyle birlikte giden Ayşegül Aldinç polis merkezinde Samet Sarıömeroğlu’na, “Sen askere gittin mi? Senin yüzünden buralara gelmek zorunda kaldık. Oraya motor konur mu? Bizim vaktimizi çalmaya utanmıyor musun?” gibi sözler sarf etti. Sarıömeroğlu da, “Motosikletime çarpmışsınız. Neden kaçıyorsunuz?” diye sorunca Aldinç, “Kaçmadık, sinemaya yetişiyorduk” diye cevap verdi. Aldinç’in annesi de Sarıömeroğlu’na, “..sana her gün beddua edeceğim” diye konuştu. Aldinç ve annesinin bu sözleri karşısında kendini çok değersiz ve aşağılanmış hissettiğini belirten Sarıömeroğlu da tamir masrafı ve manevi tazminat olarak Ayşegül Aldinç’e bin 330 liralık dava açtı.

'2 BİN LİRA İSTEDİ'

Davaya cevap veren şarkıcı Ayşegül Aldinç de olay günü emekli öğretmen olan annesi Süheyla Aldinç’i sinemaya götürmek için Akmerkez’e gittiğini belirtti. Müvekkilinin aracı park ederken motosikletin devrildiğini ifade eden Ayşegül Aldinç’in avukatı, “Motosiklette önemli bir hasar olmadığını düşünen müvekkilim daha sonra aracını başka yere park etmiştir. Müvekkilim ve annesi sinemaya yetişmek için olay yerinden ayrılmışlardır. Yoksa davacının müvekkilimi olay yerinden kaçmakla suçlaması abestir. Karakola gidildiğinde davacının agresif tavırlarıyla karşılaşılmıştır. Davacı en az 2 bin lira masrafı nakit olarak istemiştir. Davacının gerçek maddi zararının tespiti ile istenen 500 liralık manevi tazminatın reddine karar verilmesini talep ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O motor Harley veya BMW ise çıkacak hesap sonrası o avukatın suratını görmek isterim.
    frankestayn1 bunu beğendi.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Bana bunu yapanla hiçbir şekilde muhatap olmam.Dava sonucunu beklerim eyer istediğim sonucu alamasam.O aracı yürüyemez hale getirir sinemaya gideri.
    Lazasker bunu beğendi.

Ayıp etmiş. yakıştıramadım kendisine.
    birbilent bunu beğendi.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resim neden yarım? Tanıyamadım da

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kaskonun güzel taraflarından biri de bu. Paranı kaskodan talep edip kamera kayıtlarını da sigorta şirketine verdin mi senin için olay bitiyor. Sen motorunu anlaşmalı serviste tamir ettirirken diğer taraftan sigorta firmasının vampir avukatları çarpanın kanını emmeye başlıyor . Hiç böyle hır-gür ile mahkeme ifade dava vs ile uğraşmıyorsun.
    Akias bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Sen askere gittinmi?
    Vaktimizi çalıyorsun?
    Kaçmadık sinemaya gidiyorduk?

Söyleyecek tek birşey var yeri burası değil..

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Bilemeyiz. Karşı tarafta gider gitmez agresif tavırlarıyla karşılaştık falan demiş. İnsan ilişkileri işte. Belki olay yerinde denk gelseler tatlı tatlı anlaşıp helelleşeceklerdi. İşler bazen tavırlar yüzünden pireyi deve yapmaya götürüyor insanı

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaçmamış mış mış Yahu bi not bırak, özür dile, masrafını ödeyeceğim, numaram şudur, beni ara yaz değil mi? Hadi kağıdın kalemin yoktu not yazamadın git otopark görevlisine haber ver. Seni kamera kayıtlarından tespit etmesinler... Kamera yoluyla tespit olursa kaçmışsındır. Bu kadar net...
    Senin paran para da vatandaşın ki para değil mi? Umarım iyi bi fatura çıkar bunlara da akılları başlarına gelir...
    Bide yağ gibi üste çıkmaları yok mu deli ederler adamı?
    bugs buny, zabuzaretta, kurubuz ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Askerlikle ne alakası var konunun onu çözemedim üniformalı fantazisi var heralde.
    twisten, thepope ve bugs buny bunu beğendiler.

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askerlikle ne alakası var konunun onu çözemedim üniformalı fantazisi var heralde.
    Yaşı küçük izlenimi verdirmeye çalışmışlardır büyük ihtimal,Ya da arkadaş genç gösteriyordur. “Sen askere gittin mi? Senin yüzünden buralara gelmek zorunda kaldık. Oraya motor konur mu? Bizim vaktimizi çalmaya utanmıyor musun?” Benim buradan çıkardığım sonuç senin aklın kemale erdi mi? gibi bir muhabbet kurmaya çalışmışlar, Yapılmayacak bir iş yapmışsın bir de bizi suçlayıp, Vaktimizi çalıyorsun. Gibi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ya hu hadi hafiften dokunmalık bir kaza olsa neyse, birşey olmamıştır diye çekip gidersin belki. O kadar saçmalamayı anlayabilirim, ama motosiklet devrilmiş ya hu!

Devrilen motosikleti nasıl bırakıp gidersin, sanki ameliyata yetişiyorlar. Sinemaya geç kalmışlar!
    twisten bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Ayşegülcüğüme laf etmeyin. Ergenlik hayallerimi süslerdi

Alonedark93 bunu beğendi.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Bakalım hakkını alabilecek mi. Ben olsam misliyle zarar veririm hukukla uğraşmam

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bunun geçen albümü çıkmıştı.. Tutmamış..

Motosikleti
    MT-07
    Tutanak tutulmuş, kamera kayıtları mevcut. Bu sözler polislerin tanıklığı ile kayıtlara geçirilirse o zaman vay bizim Ayşegül ablamızın haline... Ben olsam aç bir avukata gider. Tazminatı yüklen panpa %30 sana %70 bana yardır derim. En kötü ihtimal zaten Ayşagül bacı hakaretten kamu davası olduğu için çatır çatır devlete öder parayı ama gene de öder. Yanında kalmaz...

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    hackiko demiş yahu, albumu cikti diye... Allah aşkina legal yoldan albüm reklami kaça mal olur bi düşünsenize... İsminin gündeme gelmesi için tek başina para yetermi memlekette.. Yakin zamanda ziptiboktan medyada buna yakin haberleri boy göstermeye başlar...

Ulan biriniz de darusafaka, darulacaze, kisin evsizlere tahsis edilen bir spor salonunun kapisinda yakalanin be, en azindan bi mike yararsiniz reklam ayağina...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Benim anladığımı yazayım sansürdür doğrudur isterseniz üyleiğide ucurun

"sen kimsin it motorcu ayy fakir ayy motoru vamrışta öl sen motoruna çarptık ne oldu ay birde buralara geldik fakirler ölsün yaşaşın porşeee"

gibi birşey olmuş normaldede bu ithamlar ile çok karşılaştığımız için şaşırmıyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya hu hadi hafiften dokunmalık bir kaza olsa neyse, birşey olmamıştır diye çekip gidersin belki. O kadar saçmalamayı anlayabilirim, ama motosiklet devrilmiş ya hu!

Devrilen motosikleti nasıl bırakıp gidersin, sanki ameliyata yetişiyorlar. Sinemaya geç kalmışlar!
    sen ne biçim adamsın birde yönetici olacaksın adamlar filme geç kalmış motor devrilmiş ne diyorsun ? yahu sinemaya geç kalmışlar belki adamlar intersettlar felan izlicekler ne bileyim uzayın bilginin formulünü izleyecekler belliki

bir motor devrilmiş çokmu hem çekmişler köşeye sanırsın dünya yıkılmış hem adi motorcu için birde karakola gitmişler bak elim ayağım titriyor

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Yavaş, yavaşla kardeşim... sakinleş... relax lütfen... Fikrini belirtmekte tabiki hürsün ama sen be biçim adamsin falan demen senin şu an ki gerilim düzeyini aşiyor. Kişilere degil fikirlere eleştiri yapilmali.. Ben de bu hataya bazen düşüp kalp kiriyorum ve pişman da oluyorum. O adam karşinda olsa emin ol ayni hitapta bulunmaz daha makul olurdun. Kendi sayginligini muhafaza ederdin. Karşindakine daha bir muhabbet duyardin, hatta bu konu hiç yaşanmamiş gibi olur başka mevzulara girerdin.

Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş, yavaşla kardeşim... sakinleş... relax lütfen... Fikrini belirtmekte tabiki hürsün ama sen be biçim adamsin falan demen senin şu an ki gerilim düzeyini aşiyor. Kişilere degil fikirlere eleştiri yapilmali.. Ben de bu hataya bazen düşüp kalp kiriyorum ve pişman da oluyorum. O adam karşinda olsa emin ol ayni hitapta bulunmaz daha makul olurdun. Kendi sayginligini muhafaza ederdin. Karşindakine daha bir muhabbet duyardin, hatta bu konu hiç yaşanmamiş gibi olur başka mevzulara girerdin.
    İroni yapıyor hocam

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)