Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ikinci el cbr125

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese hayırlı geceler, yarın ilk motorumu almaya gidicem daha doğrusu bakıcam eğer hoşuma giderse sorun yoksa almayı düşünüyorum. cbr125 hakkında bilgisi olan varsa motorun önemli noktaları neler? hangi kısımlara özellikle dikkat etmem gerekiyor?

ayrıca kilometre ve yıl uyumlu mu? isteyene ilanın linkini atabilirim ama istanbul avrupa yakasında yaşayıp müsait olup gelebilecek varsa çok daha iyi olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Youtubede bolca vidio mevcut hepsini izle hepsinde başka noktalara değiniliyor yanında bilmeyende olaa birini götür tek gitme

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    km ne yıl ne yazmamışsın. 11 bin kullandım. ilk göz ağrım, gözbebeğim idi. kaza yaptığımda sattım.
    çok güzel motordur. motorun grenajlarını kontrol et. birleştiği yerlerdeki çizgileri takip et. elinle hafif oynatmaya çalış tırnak kırılması var mı diye. motorun sesini dinle. en kesin çözüm bir ustaya yada honda bayisine götür

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Motor'dan anlamıyorsan eğer kesinlikle götür bi ustaya ver 20 30 TL baksın sağına soluna neyse ama motoru aldığın kişinini ustasına götürme varsa kendi ustan yoksa herhangi bi yabancı usta...bide motor numarası şasi numarası hepsini kontrol et ruhsatla karşılaştır

Alıntı MSMorkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km ne yıl ne yazmamışsın. 11 bin kullandım. ilk göz ağrım, gözbebeğim idi. kaza yaptığımda sattım.
    çok güzel motordur. motorun grenajlarını kontrol et. birleştiği yerlerdeki çizgileri takip et. elinle hafif oynatmaya çalış tırnak kırılması var mı diye. motorun sesini dinle. en kesin çözüm bir ustaya yada honda bayisine götür
    2013 model 26 bin kilometrede, bi ustaya götürmeyi düşünüyorum ama tanıdığım olmadığı için mecbur tanımadığım bi ustaya gidicem.

Alıntı serconline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor'dan anlamıyorsan eğer kesinlikle götür bi ustaya ver 20 30 TL baksın sağına soluna neyse ama motoru aldığın kişinini ustasına götürme varsa kendi ustan yoksa herhangi bi yabancı usta...bide motor numarası şasi numarası hepsini kontrol et ruhsatla karşılaştır
    aynen şasi numarasını falan karşılaştırıcam aklımda ama yabancı bi ustaya gidicem mecbur, tanıdığım usta yok maalesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)