Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu motosiklet alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar merhaba Cafe racer yapma fikrim var ve bu motoru gördüm https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...00961354/detay

Sahibinin dediğine göre 40 km hızla sola doğru idi sanırım kaza yapmış yürüründe sıkıntı yok o hali ile satıyor alınır mı? Zaten Cafe racer yapacağım için bi çok parçasını sökecektim ustaya vs göstersem sıkıntı yok derse alayım mı? Yani yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Fiyatı fena değil kmside iyi bu kmde çok bir sıkıntı çıkaracağını sanmam tek kıllandığım yer 40 kmde yapılmış bir kazaya benzemiyor biraz pazarlık yaparak ben al derim..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    R25
    Aynalar fena afrika dansi yapiyorlar resmen, sahsen ben olsam almam motorun rengi bile solmus adam kar kis yaz demeden eze eze binmis sanirim, motor sikinti cikarirsa ucuz etin yahnisi bi ise yaramaz

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Bayağı hırpalanmış ve özensiz kullanılmış her halinden belli...bence zaman kaybı😟

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Ustaya falan göstersem

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    benim fikrim alıp yapabılırsın.Sonucta gunumuzda 63 model impalalar hurda halinden bile çok güzel bir esere dönüşüyorsa neden bu da alınmasın.Alip ugrasıp bıttıgınde hosuna gıdecegını varsayarsak bence pazarlıkda yaparsın 1600 tl + harcanan masraflar hıbırsey degıl.Bir heves yaptıysan bence vazgecme tabi cebinin harcamalarının hatta bos vakitlerinin de hesabını yapmalısın en önce.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Peki hocam ustaya falan göstersem ne diyim yani yürüründe sıkıntı yok mu nasıl anlıycam

Motosikleti
    CRF 250
    Bunu al https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-temiz-uygun-fiyata-pazarlik-olur-508694402/detay

Depoya harcayacağın parayla aynı fiyata gelir. Şayet kazasız ise bilen birine göstermekte fayda var.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam bunun için 1 2 ay beklemem lazım babam almıyor kendim birikim yapıyorum

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plaka göremedim motosiklette, umarım ruhsatsız almazsınız.

Depodaki ize bakılırsa o kaza 40km/h ile alakası yok, çok yüksek bir hızla yatmış sola ya da birisi taşla vurmuş bir şey olmuş. Motosikletin koruma demirleri var 40km de deponun asfalta değmesi bile imkansız gibi gözüküyor. Dikkatli baktığımda koruma demirinde bile bir yamukluk var.

Eğer motoru sağlamsa, cafe racer için alınabilir. Fakat 40km/h dan daha fazla hızda kaza yapmış ve satmak için bu beyanda bulunan birinin, "yürüründe sorun yok" lafına itimat etme, kontrol ettir.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam bi ustaya göstersem şasesinde işte motorun da sıkıntı yok yapılıp kullanılabilir derse alsam mı? Sonuçta Cafe racer yapıcam bi çok parçası depo ayna çamurluk vs sökücem?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Ruhsatsız plakasız asla almam hocam çalıntı falan çıkar zaten zar zor biriktirdim paramı ailemden gizli alıcam başıma dert alamam

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı frankestayn1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba Cafe racer yapma fikrim var ve bu motoru gördüm https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...00961354/detay

Sahibinin dediğine göre 40 km hızla sola doğru idi sanırım kaza yapmış yürüründe sıkıntı yok o hali ile satıyor alınır mı? Zaten Cafe racer yapacağım için bi çok parçasını sökecektim ustaya vs göstersem sıkıntı yok derse alayım mı? Yani yardımcı olursanız sevinirim.
    1850 liraya shoei kask yok. tabiki alınır. parçalayıp satsanız kar yaparsınız :D

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Depo her iki yandan da ezik. Koruma demiri yamuk, aynalar biri aya biri jüpitere bakıyor, gidonun şekline zaten diyecek sözüm bulamadım...

Aşırı hor kullanılmış bir şeye benziyor. Ben şahsen bu motoru almazdım.

Kmsi daha yüksek olsun, yeter ki bakımları düzgün yapılmış olan bir motora bak derim.

Ama bu motoru zalim bir sahibin elinde bırakmaya gönlüm razı değil, alayım hiç değilse son günlerini huzur içinde geçirsin, zalım işkencelerinden kurtulsun dersen o mantıkla alınabilir

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıp binilecek motor değil. Ama proje için eğer muadillerinden ucuzsa biçilmiş kaftan. Muadillerinden 200 300 lira eksiği varsa gene alınmaz.

Bir de bu işten anlamazken nasıl cafe racer yapacaksınız bunu ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...05963694/detay

şu var kurye motoru belliki ama bu motordan çok daha temiz kullanılmış ve bakımlı bir motor. 100 lira fazlasına sağlam motor.

Bu daha mantıklı bence.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bu model motosikletlerde titreşimden dolayı koruma demirinin kaynak bağlantıları kırılıyor. Fotoğrafta gördüğüm kadarıyla koruma demirinin üst tarafı titreşimden dolayı kırılmış, sadece alt taraf tutmuş. Bundan dolayı kaza anında geriye doğru katlanmış ve depoyu koruyamamış. Yani özetle kaza gerçekten de 40 km/s hızla olmuş olabilir.

O fiyata alınmayacak motor değil aslında. Test et sağa sola çekme yapmıyorsa al. Zaten çoğu parçasını değiştireceksin.

Bu arada aklında bulunsun bajaj boxer fena titrer, el ayak uyuşturur.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Telefon elinden düşse gitti 3-5-7 bin TL..

Ona göre oran orantı yap işte.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam adamın instagramını vs buldum motorla uzun yol yapmış ve temiz birine benziyordu kazayı kuzeni yapmış ve zaten bilen biri tamam derse alırım

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alın üstüne binin 50,60 gibi hızlarda eleri bırakın eyer çizgide gidiyorsa tamam.Birde bir ustaya motor bloğuna,tesisata baktırın ordanda okeyse olur bence.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam ya düşerse?
    :D

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alın üstüne binin 50,60 gibi hızlarda eleri bırakın eyer çizgide gidiyorsa tamam.Birde bir ustaya motor bloğuna,tesisata baktırın ordanda okeyse olur bence.
    O motorun sıfırını al bayiden. 50-60 km hızda çizgide gidemez. O hızlarda gidon yalpalama yapıyor. Şasi geometrisiyle alakalı. Nereden mi biliyorum? Bende de aynı motordan var. Tam bir köylü motorudur. Freni tutmaz. Titrer. Ama yokuşu iyi çıkar. Fiyatına göre iyidir. O fiyata ya cg ya boxer. Ben aldım mutlu mesut kullandım. Bence pişman olmazsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)