Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazalı motosikleti nasıl toparlayabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Tekrar merhaba. dün bir kaza yapmıştım: http://www.motosiklet.net/forum/kaza...mi-bozdum.html
    arkadaşımı mahcup etmemek adına motoru o şekilde satın aldım. toparlayıp kullanmak istiyorum.
    bugün sakin kafayla tekrar gözden geçirip motorun nesi var nesi yok söküp baktığım kadarıyla
    Değişmesi gereken parçaların listesi:

motosiklet ybr 125 esd 2014 model kırmızı renk.
    ön sinyal kulakları aynı zamanda km saatini tutan bütün demir parça.
    km saatinin plastik kabı
    ön far
    ön far karenajı
    ön basamak lastikleri
    aynalar
    gidon
    koruma demiri
    arka sağ karenaj
    ön çamurluk
    egzoz
    2 adet sinyal
    ön fren maneti

gidip yamaha bayisinden almaya kalksam eminim bu parçalar bir motor parası daha eder.
    çok ucuza dandik çin malı parçalarla toparlamak istemiyorum. "orijinal olsaymış daha iyi olacakmış yaa" da dedirtsin istemiyorum. kaliteli ucuza parça alabileceğim internet sitesi vs biliyormusunuz? yada kazalı şekilde motor toplamış olanlar yardımcı olabilirse sevinirim teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    geçmiş olsun km saati bozuk mu çalışıyor mu eğer değiştireceksen bana çıkma devir saati lazım km saati bozuk ama devir saati sağlamsa satın alabilirim

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim,Bizimmotor sitesine bak konyada,internetten satiş var muadil 1.kalite urunler var,ben cryptona ordan aliyorum ayni gun kargo sip.once telefonla ara stok sor.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    foto yok mu foto?

mesela söyle birsey:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir tanıdığım şöyle bir site önermişti : http://www.dokuyucu.com.tr/ . Bir dene istersen.Bana ekspertiz yaklaşık 900tl gibi bir masraf çıkarmıştı. Bu siteden almak istediğimde ise yaklaşık 200 tl 'ye herşeyi toparlayabiliyordum. (Sattıkları parçalar orjinal değildir büyük ihtimal , ama en azından grenaj , ayna vesaire ise alınabilir. Mekanik aksam dışında her şey yani...)

Motosikleti
    crypton R
    gecmis olsun. www.albaymotor.com dan uygun fiyata toparlayabilirsin ister yan sanayi istersen orijinal secenegin var

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun km saati bozuk mu çalışıyor mu eğer değiştireceksen bana çıkma devir saati lazım km saati bozuk ama devir saati sağlamsa satın alabilirim
    km saatim sağlam hocam sadece dışında ki siyah kap sürtünmeden dolayı erimiş.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim,Bizimmotor sitesine bak konyada,internetten satiş var muadil 1.kalite urunler var,ben cryptona ordan aliyorum ayni gun kargo sip.once telefonla ara stok sor.
    teşekkürler. baktım uygun gözüküyor birkaç gün içinde sipariş vereceğim.

Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tanıdığım şöyle bir site önermişti : http://www.dokuyucu.com.tr/ . Bir dene istersen.Bana ekspertiz yaklaşık 900tl gibi bir masraf çıkarmıştı. Bu siteden almak istediğimde ise yaklaşık 200 tl 'ye herşeyi toparlayabiliyordum. (Sattıkları parçalar orjinal değildir büyük ihtimal , ama en azından grenaj , ayna vesaire ise alınabilir. Mekanik aksam dışında her şey yani...)
    Alıntı technician adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun. www.albaymotor.com dan uygun fiyata toparlayabilirsin ister yan sanayi istersen orijinal secenegin var
    öneriler için teşekkürler hepsine bakacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)