Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kawasaki z900 modelini geri çağırıyor recall

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    arkadaşlar tabi sürenleri ilgilendiriyor arka süspansiyonda çok ciddi bir sıkıntı varmış.yoldan çıkma vs büyük kazaya ve denge kaybına neden olabiliceği için kawasaki z900 modellerini geri çağırıyormuş ! ben meraklısı olarak tesadüf karşıma çıktı ve araştırdım şöyle bir ayrıntı da yakaladım.şu an anladığım kadarıyla hindistandaki z900 modelleri geri çağırıyor sanırım.ama anlamadığım kısım amerikada olsa tayland da olsa türkiyede olsa bildiğim kadarıyla z900 made in japan malıdır.yani tüm dünyaya aynı motor gidiyor diye biliyorum o yüzden bir ihtimal bu geri çağırma yaygın hale gelebilir.yada zaten belirli bir seri numaradaki motorlarda geçerli olabilir oda hindistana ithal edilen modellerdir.her neyse siz bir ustanıza veya z motor ile bir iletişim kurun bizim memlekette olsa bile sesini çıkartmazlar biliyorsunuz.z900 bu pek şaka kaldıran motor değildir diye tahmin ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Hindistan için üretilen Tayland üretimi 132 adet Z900 "amortisör braketi değişikliği" nedeni ile geri çağrılmış.

Uyarı için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)