Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun motoru bulma :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    selamlar uzun zamandır forumdan uzağım iş güç derken hayat şartları vs motorlarımı sattım

şimdi 4bin 4500 arası bir motor bakıyorum fakat karar veremiyorum

borç ödüyorum tekrar borca girip iyi bişiy almayıda gözüm kesmiyor 9 10 binlik inazumalar wolfler vs olmuş 16 17 bin

piyasa çıldırmış... ateş ediyor

bu fiyatlar arasında baktığım modeller rks de titanic tvs de apache hondada ps 150 baktım

apachede titreşim var uzun yolda beni bitiriyor özellikleri yaz aylarında prostat oluyorum resmen

rks titanicte 150 200 lük bakıyorum fakat gözüm kesmiyor markayı kullanmadım bilmiyorum

honda ps150 lerde ise şehir içi şehir dışı bana sorun çıkarmaz fakat 3 4 binlik motor olmuş 6 7 bin

madi olarak şuan sıkıntıdayım fakat istanbul trafiği beni bitirmiş durumda bi motor almam gerekiyor

önerilerinizi bekliyorum stabil 100 110 da gidebileyim titremesin kronik olarakta beni üzmesin

böyle bişiy kaldımı şuan piyasada onu öğrenmek istiyorum malum uzun zamandır motor fiyatlarına vs bakmıyordum piyasa bildiğin coşmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    rks dede titreşim varmış titremiyor diye gidip rks almayın

Rks Titanik 150’de abartılacak titreşim yok ama 100-110 km hızda stabil gidilmez. Çok zorlamış olursun motoru. En ideal yolculuk hızı 70-80 km’dir. Yakıt ortalaması 3.3litre/100km.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rks 150 S kullanıyorum, yüksek devirlerde titreşim var. Yazın İstanbul - Bodrum yaptım, titreşim nedeniyle ellerimin uyuşmasından dolayı her 80 km.de mola verdim. El uyuşmasını geçtim aynalarda görüş bozuluyor titreşimden ötürü. Görüntüsü sınıfına göre albenili,dikkat çekici. Bakımını, yağ değişimini zamanında yaparsan da seni üzmez.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bendeki 2015 titanic. Motorda titreşim yok. Fakat tapagaz kullanırsan(9500-10000 üstü) ellerde yapıyor zangırdatmasa da. Yalnız ben de 100-110 stabil gigilecek motor olarak görmüyorum. Titremeden yormadan rüzgarsız havada 85-90la uzun yol yapabilirsin ki oda 5000 devir değil 7500 8000 devirde. Sesi , frenleri iyi, virajı güzel,gidon turu cok geniş(neredeyse scooter gibi), oldukça yumuşak karekterde çok rahat bir motordur. Hızlı gitmiyor değil 105-110'a rahat sollamalarda çıkar top speed 124 fln,ve 100'e çok çabuk çıkıyor fakat sürekli 100 üstü gideceksen aklından çıkar başka motor bak, yorarsın,çok yakar,titremiyor ama bir bakmışsın sürekli titreşim başlamış falan..Yada 200 cc hero v.s.düşünebilirsin hız için fiyatını titreşim durumunu falan bilmiyorum..

Güçlerimizi birlestirip sana bir motor alalım ☺.
    Yani motor fiyatları uçtu kardesim, ancak motor'a bakıyoruz ama alamıyoruz. Kıçı kırık motor bile olmuş servet avcısı.
    Ocağımıza incir ağacı dikecek meret ☺

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Seni 2. el temiz bi cbf150 paklar hocam.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    ben açıkcası ybr tavsiye ediyorum istediğiniz hızlara ulaşamaz fakat konforlu ve kaliteli bi araç kullanmış olursunuz

Ybr de bazı proplemler var galiba. Abone oldugum kanaldan kontrol ediyorum ve yeni model ybr ler de sıkıntı var. Alacaksan yeni modellerden alma. Cbf 150 daha mantıklı bir seçim olur. Cbf kullanan arkadasımda var ve oldukca memnun.

Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr de bazı proplemler var galiba. Abone oldugum kanaldan kontrol ediyorum ve yeni model ybr ler de sıkıntı var. Alacaksan yeni modellerden alma. Cbf 150 daha mantıklı bir seçim olur. Cbf kullanan arkadasımda var ve oldukca memnun.
    yeni model ybr ler aldı başını gidiyor zaten o fiyatlara cbf150 de gayet mantıklı bir ürün olur dediğiniz gibi
    İpi kesmeye kıyamayıp ömür vermeyin bir düğüme..

Motosikleti
    tvs apache
    rks yi eledik o zaman
    ybr kullandım uzun süre tatmin etmedi
    cbf dediğiniz gibi bir bakayım ondada yağ problemi var diye uzak durmak istedim malum 2.el piyasası kurye çıkması dolu km.yi düşürüp iteliyorlar

Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı ques1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rks yi eledik o zaman
    ybr kullandım uzun süre tatmin etmedi
    cbf dediğiniz gibi bir bakayım ondada yağ problemi var diye uzak durmak istedim malum 2.el piyasası kurye çıkması dolu km.yi düşürüp iteliyorlar
    forumdan bir abimiz ile yola gitmiştik cbf den son derece memnundu ama 100 stabil sanmıyor gidebileceğinizi
    İpi kesmeye kıyamayıp ömür vermeyin bir düğüme..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)