Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ocak ayında fiyatlar artar mı ? / Fiyat tahminleri ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar honda yeni fiyat listesini açıkladı fiyat tahmini yapsanız sizce kaç olacak mesela en fazla satılan r25 üzerinden gidelim sizce r25 kaç olur ocak ayında bana göre 25 bin olacak gibi ama hiç bilmiyorum ne olacağı belli değil sizce ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Reza ispiyonladıkça işbirlikçilerini dünü ararsın...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    R25 ocağı bilmem de yaza 29 küsür ve üstü olur. O kesin.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    pulsar ns200
    Yeni yıl zammı ve kur farkları dolayısıyla %10 ile %30 arası zam olur. Depodakilerin fiyatlarını şişirirler daha sonra bakın biz indirim yaptık diye yine pahalıya satarlar. Aslında ülkede genel olarak ticaret anlayışı bu yönde yada neyse...

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı lonelywolf95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar honda yeni fiyat listesini açıkladı fiyat tahmini yapsanız sizce kaç olacak mesela en fazla satılan r25 üzerinden gidelim sizce r25 kaç olur ocak ayında bana göre 25 bin olacak gibi ama hiç bilmiyorum ne olacağı belli değil sizce ?
    yamahanın sitesindeki fiyatlar artık top seviyede. Zaten bayilerde eski fiyattan satılıyor fakat yeni gelecek modeller sitedeki fiyatlardan satılacak. Yine bir zam yapacağını düşünmüyorum. Fakat suzuki honda sitelerindeki fiyatlar 2017 fiyatları olduğu için muhtemelen zam yapacaklar yeni gelen motorların fiyatları farklı olacaktır diye düşünüyorum.
    lonelywolf95 bunu beğendi.

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamahanın sitesindeki fiyatlar artık top seviyede. Zaten bayilerde eski fiyattan satılıyor fakat yeni gelecek modeller sitedeki fiyatlardan satılacak. Yine bir zam yapacağını düşünmüyorum. Fakat suzuki honda sitelerindeki fiyatlar 2017 fiyatları olduğu için muhtemelen zam yapacaklar yeni gelen motorların fiyatları farklı olacaktır diye düşünüyorum.
    Yamahanın fiyatlarının top seviyede olması bence önemli değil en az 2 bin TL daha zam gelir bence

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ocak, şubat, mart, nisan. Artacak tabii. Dolar mı kullanıyoruz biz, TL kullanıyoruz.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Şuan ki fiyatlarpik seviyede değildir o noktaya ya gelmesi için asgari ücretin 2018 ilk dönemi ile ilişkin açıklanması gerekiyor. Çapraz kur değeri, küresel blok karşısındaki siyasi gündem, 2018 bütçesinin yayınlanması, kamu tasarruf planının mecliste onaylanması gibi bir çok reel olay beklemekte. Bankaların reel faiz oranındaki tutumları ve MB nin bu tutum karşısındaki tepkisinin piyasaya yansıması da etkili olacaktır. Asıl olsan ise çapraz kurlardaki dalgalanmanın boyutudur. Dediğim gibi tüm ithal motorlu araçlar hakeder fiyatında henüz pik fiyat sağlanmış değil. Şu günün şartlarında bir düşüş değeri beklemek hayal olur. Durağan şekilde gitmesi iyimser olacaktır. Ancak %2-3 oranında yeni bir yükseliş beklemek gerçekçi olacaktır.

Nerden biliyon hemşerim demeyin, kolumdaki saat kadar eminim.... şerefsiz, nağmer olayım ki kendim aldım, sirkeci alt geçitten hemide 15 tl ye ... (pazarlıkla)

R25 önümüzdeki yıl 30 bin i bulur. 600 r 40000 bin olur. Hepimiz de 600 lük alır r25 in kalkmış gtne yağlı kazıgı dikeriz.
    Ne r25 miş birader

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Bi konu vardı; 250'likleri 20 binden almaya hazır mısınız diye.
    Sanırım onu 30 bin olarak güncellemek gerekecek.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reza meza degil de asil piyango nereden vuracak anlatayim. Avrupada otomobilden motosiklete, sadece araclara degil 2 ve 4 teker sarf malzemelerine bile eur bazinda zam geliyor. Bu hafta icinde bir cogu. Yani birakin ithal zammini kur farkini falan, 100 eur olan bir sey 130 eur olacak diyorum avrupada, bizde degil.

Simdi ocakta fiyatlar artar mi sorusuna ne cevap verelim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)