Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kışlık balaklava maske buff ne kullanıyorsunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    herkese tavsiyeleri için teşekkür ederim Knox cold killer ile Thermoform Termal Kar Maskesi Balaklava Bere arasında kaldım birinden birini alacağım sağolun
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Knox cokd killer ile thermoform balaklava kıyaslanamaz. Knox kesinlikle rüzgar girişini kesen çok kaliteli bir ürün. Şu an indirimde 65 Tl ye alınıyor. İmkanın varsa satın al uzun yıllar kullanabileceğin bir ürüne sahip olursun.
    blk_pasa bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Arkadaşlar buyurun gelin İzmir'e taşının. Yaz kış yazlık buff kullanabilirsiniz benim yaptığım gibi, onu da kaskın içi çabuk kirlenmesin diye kullanıyorum. Kaskın iç malzemesini çıkarıp yıkamaktansa buff'ı sık sık değiştirmek daha mantıklı Ne o, karla buzla uğraşıyorsunuz? Gelin buraya yılın 12 ayı motosiklet kullanın
    pea bunu beğendi.

Zephyros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Soğuk havalarda Tchibo'dan aldığım Mikropolar Başlık adlı ürünü kullanıyorum çok memnunum. Daha ılık havalarda buff maske kombinasyonu.
    blk_pasa bunu beğendi.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar buyurun gelin İzmir'e taşının. Yaz kış yazlık buff kullanabilirsiniz benim yaptığım gibi, onu da kaskın içi çabuk kirlenmesin diye kullanıyorum. Kaskın iç malzemesini çıkarıp yıkamaktansa buff'ı sık sık değiştirmek daha mantıklı Ne o, karla buzla uğraşıyorsunuz? Gelin buraya yılın 12 ayı motosiklet kullanın
    Ben Antalya'da yaşıyorum ama demir eksikliği var o yüzden çok üşüyorum. İzmire gelince demirimizde yükselecek mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:59 ----------

Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    termal balaklava 20tl
    alt termal içlik 30-50tl
    alt yağmurluk 40tl

2015 den bu yana kar kış demeden hergün motor üzerindeyim. daha üşüdüğüm bir gün olmadı. yanlış hesap olmasın aynı ürünlerle halen devam ediyorum. herşeyi pahalıda aramayın. ürünlerin linkleri aşağı ekliyorum

https://urun.n11.com/sapka-ve-bere/t...bere-P36209374

https://urun.n11.com/termal/tutku-er...kim-P177652441

https://www.decathlon.com.tr/raincut...d_8382416.html
    decathlon linki açılmıyor fakat n11 ürünlerini hemen sipariş ediyorum. teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Konuyu ben açmadım ama benimde ilgilendiğim bi durumdu çok işime yaradı.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    paraya kıyıp 40 liraya alt tarafı geniş ve rüzgar işlemez olanlardan bir tane almıştım, epeyi kullandım, tavsiye ederim.

fotograf temsilidir.
    blk_pasa bunu beğendi.

2wheels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750X DCT
    Senelerdir Begere Windproof balaklava kullanıyorum, rüzgar kesme ve sıcak tutma konusunda çok başarılı.
    blk_pasa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    @TurboTastic tavsiyesi üzerine https://urun.n11.com/sapka-ve-bere/t...bere-P36209374 ürünü aldım inanılmaz güzel tavsiye için teşekkür ederim @TurboTastic düşünen herkese öneririrm rüzgar ve soğuk elvedaaaa
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @TurboTastic tavsiyesi üzerine https://urun.n11.com/sapka-ve-bere/t...bere-P36209374 ürünü aldım inanılmaz güzel tavsiye için teşekkür ederim @TurboTastic düşünen herkese öneririrm rüzgar ve soğuk elvedaaaa
    güle güle kullan kardeşim, tekerin düz bassın.
    blk_pasa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı TurboTastic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan kardeşim, tekerin düz bassın.
    Teşekkürler bilmukabele çok makbule geçti gerçekten
    TurboTastic bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)