Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Başlangıç Motosiklet Tavsiyesi Eşimle İle

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    pcx almayın 2 kişiyi çekmiyor o motor muhakkak 250cc alın
    cbf vs gibi paket motorlarıda para vermeyin ns 200 var abs li çiçek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Değerli green37 bilmiyorum 6000 lirayı 8000 tl ye yükseltme imkanın olabilir mi? Artçılı kullanacam
    diyorsun. Mondial rx3i evo 10000 tl altı motorlar arasında artcının en konforlu olduğu motosiklettir.
    Hakimiyet hissini çok rahat verebilen makinadır. Şartlarını zorlamayı bir düşün derim. Selamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Sanıyorum yılbaşından 10 - 15 gün kadar sonra İst Ataşehir'de olacağım. Şubat sonundaki fuar sonrası
    tekrar Bursa'ya dönerim. Ataşehir'deyken benim motorumla deneme sürüşü yapabilirsin.

Motosikleti
    Pcx
    Ben 6000 tlye pcx aldım ve eşinizin rahat etmesini istiyorsanız kesinlikle pcx tavsiye ederim. Vitesli motorlar zaten artçı için rahat olmuyor. Ben annemle bile biniyorum çok rahat diyor bütün binenler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kaç km motosiklet tecrüben var buna göre motor önerelim. Bütçe de çok limitli ama.

Motosikleti
    Hero Karizma ZMR
    Bütçeyi biraz daha zorlamaya çalışıcam şuan havaların durumundan dolayı beklemedeyim ekipmana da ayrı bir bütçe ayırdığımdan dolayı şuanlık bütçe bu kadar üste 1-2 anca ekleyebilirim motosiklet için rx3i evo dikkatimi çeken motosikletlerden tecrübe olarak scooter ile 5.000 civarı vitesli ile ise genelde kısa sürüşlerim oldu 3.000 civarı vitesli kullandıklarım bana ait olmayan motosikletlerdi yani öyle ahım şahım bir tecrübem yok kullandığım motosikletler scooter; spacy110,hsun 150t,mondial 125nt,vespa 150lx. vitesli; yuki forza 170,kanuni seyhan 250, kuba superlight 200

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Kymco Xciting 250i. 2. el temiz 6000 tl ye bulabilirsin.

Şehir içinde şehir dışında her türlü gider.

Motor yayla gibi yengeyle geniş geniş binersiniz.

250 cc gazı açtın mı gitmemezlik yapmaz.

Vitessiz olması ilk etapta 2 tekere daha kolay adapte olabilirsin.

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pcx almayın 2 kişiyi çekmiyor o motor muhakkak 250cc alın
    cbf vs gibi paket motorlarıda para vermeyin ns 200 var abs li çiçek
    eşimle ikimizin toplam kilosu 185 topcase yan heybe canta gidon cantası sele altı bagaj ve benzin deposu üzeri ara canta gırtlak dolu istanbul canakkale 1 yerde de ben cekmem ben gitmem demedi tek eksisi 110da kesiciye girmesi okonuda 250cc evet ama cekmeme gibi bir durum okadar yüklü bir motorda ben yaşamadım hep 100 110 gittim desem yeridir
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Hocam çin işine pek bulaşma derim. Yengeyle falan bineceksin, bunlar titreşimden artçının ayaklarını uyuşturur, senin eller de keza uyuşacak. Öyle böyle titremiyorlar.
    Pcx olur, cbf olur, bajaj lar olur. Ama çinli olmasın.
    Gv250’ye de bir bakılabilir. Fiyatlar hangi aralıkta bilmiyorum ama o paraya alınabilir.

Motosikleti
    Hero Karizma ZMR
    blk_pasa sizin pcx 150 lik mi ?

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Artçınızın rahatıda sizin için önemli. Bence o fiyat aralığında bunu sağlayacak en iyi seçenek 400 cclik ikinci el scooterlar.
    Yamaha majesty 400, honda fjs 400 silverving, suzuki burgman 400 gibi modellere bakın.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Hanimefendi nin guvenligi hali ile sizden öne çikacaktir, düşünsene hem artçı hemde eşin.. artçinin çocugun olmasindan bir sonraki güvenlik unsuru. Eşiniz ile yapacaginiz hiz limiti tabiki guvenlik öncelikli ve defansif olacaktir. Viraja yatmazsiniz, kontra ile keyif yapmazsiniz, ani durus kalkis tabiki olmaz, yersin kaskina yumrugu. Demekki yol guvenligi on planda olacak. Scooter ile yol konsantrasyonunuz daha yuksek olacaktir ve hakimiyeti artci varken vitesliye gore dusuk olsada o konsantrasyon isinizi hafifletir.

6000 butce ile iki kisiyi tasiyacak bir model 2014 model sonrasinda cok zor, En az 150 cc olmali. O modellere iliskin satis sitelerine bakinca zaten anlarsiniz. Vitesli secenekler ise cok az. Butce malum. Cbf150 her kosulda sizi tasir rahat ettirir. Bunun disinda o fiyatta artci konforu olan model gormuyorum acikcasi. Pcx125 e sakin girme, 150 tamam ama bütçe var işin ucunda.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Bende spacy alfa vardı çok kısa bir süre bindim ama çok güzeldi iki kişi giderdim hiç çekememezlik yapmadı tamam öyle çok hızlı gitmiyor ama çok az yakıyor ve çok rahat arkadaki için dahada rahat ben spacy alfa alırdım cbr 125 şuan çok rahatsız diyebilirim

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Hocam bence bütçeyi biraz daha artırın ya.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    cbf nin tipini beğenmeyen bir tek ben miyim çok tipsiz bir motor bence honda alacaksanız pcx alın yada honda yamaha fark etmez derseniz ybr alın cbf 150 çok tipsiz çirkin bir şey
    MSMorkan bunu beğendi.

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı green37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    blk_pasa sizin pcx 150 lik mi ?
    hayır 125 lik 125 ile 150 arasında top speed de bir fark yok ikiside 110da kesiciye giriyor 150 lik kalkışlarda ve yokuşlarda maksimum 1 boy fark atıyor arayı asla ayıramaz stock halde herkes 150ler ucuyor zannediyor
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Suzuki Inazuma

Motosikleti
    Hero Karizma ZMR
    Pulsar ns200 guzel motor mus haricinde iki model sorucam fikrinizi almak istedim yamaha xcity250 ve aprilla scarabeo 200 nasil scooter ler yedek parca servis vs.

Motosikleti
    Hero Karizma ZMR
    Hepinize teşekkürler arkadaşlar Hero Karizma almış bulunmaktayım
    MSMorkan bunu beğendi.

hayırlı olsun

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hayırlı olsun. Yorumlarını eksik etme!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler